Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PLuto.petr
    Zajímavý koncept, ale spíš než regulerní hra je to spíš hříčka na pár minut. Kombinace řízení a kecání je dost vražedná jak v živém autě, tak i v této hře - nedá se pořádně věnovat ani jednomu. Jednoznačně nejsilnějším prvkem této hříčky je vydařená italská osmdesátková hudba.
  • jasne, hra nekvalitna, ale co, peniaze od danovych poplatnikov dostali, tak si mozu zit vysmiati dalej.
    • Jakych danovych poplatniku??
      • Když si chceš v našem státě vydělat jakékoli peníze LEGÁLNĚ, musíš z toho vždy platit daně. Tyhle peníze pak následně použiješ na nákup hry, kdy budeš podruhé zdaněn ve formě DPH. Pozdravuj ve škole...
        • To vi asi kazdy. A jak se tyhle penize dostali tvurcum hry?
        • ravux
          Vsechny dane prime i neprime jdou statu, ty osle. "Z penez danovych poplatniku" znamena, ze bylo neco zaplaceno z verejnych rozpoctu. Pozdravuj ve zvlastni skole.
        • ringmancz
          tím pádem i games fungují za peníze daňového poplatníka, protože musíš platit providera
  • MickeyMutant
    Jen by mě zajímalo, proč jsi, Lukáši, minulý rok zařadil Sunset do Games TV jako hru týdne, když se teď dozvídám, že tě "unudila k smrti"? Tehdy jsi na kameru nic takového rozhodně neříkal. Před druhou Magickou ve stejném videu jsi přece varovat diváky neváhal.
    • a vylučuje se to vůbec? Já mám něco podobného se Zaklínačem. No Novigradu hra týdne a hrál jsem to pořád, pak mě to totálně přestalo bavit a nedohrál jsem to...
      • GlaDOS
        Taky myslím, že se to nevylučuje. Hra týdne je prostě významná hra týdne, ale to neznamená, že musí být dobrá. Sunset, ať už je sebevíc nudný, je rozhodně netradiční hra.
      • Tak to prrr. Tu sa môže negatívne vyjadrovať iba o Skyrime. Zaklínač je svätý grál!
    • janchor
      Protože mi i přesto přišla (a přijde) dostatečně zajímavá a pozoruhodná, plus jsem bral v GTV vždycky v potaz další názory, například ten ve zdejší recenzi: http://games.tiscali.cz/recenze/sunset-recenze-revolucniho-dramatu-252036
      • MickeyMutant
        Beru, že Sunset je netradiční titul s neotřelým námětem, přesto bych věc, která člověka k smrti nudí, jako hru týdne (měsíce, roku) nečekal. Navíc bez jakéhokoliv varování.
        • Pokud ti ovšem neodpovídá Lukášův duch...
        • janchor
          Nesmíš se té mojí aktuální hyperboly tak úpěnlivě držet.
          • MickeyMutant
            Určitě tě nechci tahat za slovo, ale názor, co ta nadsázka vyjadřuje, mi ve videu s "hrou týdne" prostě a jednoduše chybí. Je to podobná situace, jako když se třeba z podcastu pár měsíců či let po vydání o něčem dozvím, jaká je to blbost, když redakční hodnocení v době vydání mluví trochu jinak. Od stejného člověka, podotýkám. Ale to už je obecné povzdechnutí, to neřeš.
            • "Určitě tě nechci tahat za slovo, ale..." --> "Nejsem rasista, ale..."

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit