Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • species

    Takovy drama okolo Rape day a pestovat travu je v pohode? Me osobne je teda jedno oboje ale budto obe hry zakazat nebo obe hry povolit ne?

    • Fakt srovnáváš znásilnění a dobrovolnou obchodní transakci mezi dvěma dospělejma lidma (byť s ilegální komoditou)? Btw. jednoznačně obě hry povolit.

      • species

        hraju tu trochu devils advocate, ale tenhle tvuj argument se rozpadne kdyz si uvedomis ze hry depiktujici vrazdu(objektivne hori nez znasilneni) tak silenou perzekuci nemely.


        Kazdopadne je to cely postaveny na hlavu :D

        • Hmm, já ti nevim. Je pravda, že virtuálních lidí jsem už zabil víc, než Pol Pot těch opravdickejch, ale drtivá většina z nich by v opačnym případě zabila mě. Ono těch her, kdy vyloženě vraždíš bezbranný oběti zas tak moc neni. A když už, většinou to neni hlavní náplň, spíš možnost. A těch pár her typu Postal, nebo Hatred, kde fakt nejde o nic jinýho, než maximální rampage chtěla zakázat celá řada lidí.

          Ale že je to celý postavený na hlavu, na tom se shodnem.

          • species

            jo, asi je ten rozdil mezi tim ze to(treba u GTA) neni hlavni naplni hry.


            A taky mas pravdu ze hry jako Manhunt a Postal spustily opravdu silenou vlnu nevole :D


            Ty jo a postal2 mam zrovna rad :D 

    • KronosDeret

      jo, kdybys ve weedcraftu cpal svým zákošum trávu rovnou do zadku proti jejich vůli, tak bych s tebou souhlasil...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit