Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyz kocicka s pejskem varili dort a napatlali do nej vsechno mozne, bylo to k bliti... a bojim se, ze tohle ceka i Watchdogs. Je tam vsechno mozne, ale nic poradne - jizda autem arkada, konzoloidni strileni a tiche vrazdeni uprostred ulice - bez ktereho bych se obesel, hackovani jednim tlacitkem... Ja na tohle rozhodne frontu stat nebudu.
  • vas furt bavi hrat hry na konzolach v low detailoch a v 30 fps to je zaujimave. ten watch dogs vyera na ps4 jak oblvana ps3, konzole by mali zakazat. ps4 stary pc hardver z pred 3 rokov. to treba len do kosa hodit. a jak som videl gameplay watch dogs je to len obycajne slabe a chaoticke jak splinter cell, no tak nic mozno ps5 bude mat hw ako dnesne high end pc aby to zvladalo aspon nieco, a nie low a 30 fps smiesne, dalsa haraburda do suflika
    • jasny zakazat internety, zakazat pocitace, zakaz nakaz prikaz. a pro kazdyho jeste navod jak ma spravne zit.
    • A pak že opičky neuměj ovládat počítače...
      • sak ale jake opicky sak sa kukaj jak to vyzera ten watch dogs jak oblvane lečo v 30 fps, a vcera ked ukazali ten xbox one to je este horsie. nemozu nikdy vytiahnut taku grafiku jak pc, setko je hnus zubate textury, male detaily, hnusne textury je to komicke. ale pre vacsinu ovec to staci.
  • Tak uz sa nedivim preco rockstar radsej neukazali gameplay gta 5, oproti watch dogs bude grafika strasna, samozrejme gta kupujem v den D.
    • a ja sa nedivim preto lebo rockstar nikdy predtym gameplay neuvolnili, patri to k ich marketingu, hodia nam 4 trailery, nejaku kost v podobe obrazkov a nech si vsetci spekuluju a studuju detaily v obrazkoch jak kazdy rok. R* si dobre uvedomuju ze nemaju konkurenciu a uz vobec ne v podobe nejakeho watchdogs

      co sa zlej grafiky tyka : http://www.youtube.com/watch?v=OBw0R1AUU64&feature=player_detailpage#t=94s hovor za konzole :) na pc to budu po modoch graficke orgie
  • c-z06
    SHUT UP and TAKE my MONEY!!! *1*
    • Smetana.pavel
      proč to hejtujete, dobrá reakce *1*
  • nevím čím to je ale na me tenhle hype funguje presne opačne a pritom ty články ani nečtu a videa nekoukám. Proste kdyby byla sem tam nejaka sprava, ale takhle... Imo kvalitni titul se nemusí moc hypovat.
    • U mě to funguje jen u seriálů a filmů, čím větší hype tím menší je pravděpodobnost že na to kouknu :)
      • Mozna u tebe ale ne kazdej na tyhle planete je hipster :D
        • "U mě" jak bylo psáno, co si na tom nepochopil? proč to vztahuješ na ostatní, když o ostatních nepadlo ani slovo ?;)
          Já sleduju co se MĚ líbí, ne co mi druzí vnutí = používám i vlastní hlavu ;)
        • Taktak, kdo nekonzumuje hype je hipster, kdo nekupuje hry je podle tiscali games inkvizice zlodej.
        • tak tak. su len 2 typy ludi... hipsteri, a hypesteri.
    • alladjex
      To je podle mě nesmysl. Watch Dogs je nová značka a zaujal podle mě hned prvním videem. Další zprávy mě připadají spíš jako další informace o hře pro ty, kteří mají o hru zájem. Hypem se to podle mě stane ve chvíli, kdyby se ukázalo, že to je kravina, když všichni čekali bombu.

      A co je blbýho na tom, že se snaží dát o té značce vědět před vydáním? Silně pochybuju, že by se vělké hry uživili jen tím, že prostě v tichosti vyjdou a pak budou čekat, že si to lidi mezi sebou poví.

      Když si vezmu indie hry, které mám, tak jsou to víceméně jen ty, o nichž si přečtu třebas tady na games nebo se objeví na frontside Steamu. Nemám čas ani chuť prolízat tuny blbin a ke každé hledat review, jestli je to dobrý.
      • 'Hypem se to podle mě stane ve chvíli, kdyby se ukázalo, že to je kravina, když všichni čekali bombu' sak to... a kto ti povedal ze toto neni ten pripad, mne sa s kazdym dalsim videom ta hra javi viac a viac ako kravina. dalsia z hier co sa boji hracom ponuknut vyzvu a tak ich len vodi za rucicku a maximum k comu hraca vyzve je stlacit jeden gombik.
  • Lawliet
    Ve výsledku je to tak neuvěřitelně z reality ta myšlenka., až by vám bylo špatně přátelé. Dávejte si bacha co, kam a komu píšete a voláte. Některé informace už nevymažete a wifi není tak bezpečná jak se zdá.
    • Tilwaen
      Tak hurá zpět na stromy.
  • God-of-War
    Vsem je snad jasny, kdo ten fight vyhraje.. GTA.
    • Smetana.pavel
      Nikdo nepochybuje :-) Ale líbí se mi že se objevuje nová značka, o to víc jí budu držet palce *5* Ne jako "Assassins creed: Max Payne Templář Odveta Yodova Smrt Už fakt nevíme o čem to dělat ale bude to AC protože název to prodá" série *1*
    • Tak samozřejmě... už je to pátý díl takže už to musí mít hodně propracovaný... Nicméně jsem zjedavej na jízdní model aut... biď se mohl chytat někdo za hlavu ale popravdě docela mě v těch to hrách o to jde hodně...
      • Inquisitor
        Pokuď bude minimálně stejný jako ve čtyrce, tak budu spokojený.
        • Strašně mě pak bavilo poslouchat ty hráče zvyklé na NFS a spol, že se ta auta moc houpou, že pořádně nezatáčí a tak dále...
          • Radioaktivni_surikata
            Tak oni se auta pravda houpaly moc. Prakticky každá kára byla vzhledem k realitě fakt silně "přepružená" *3* Na druhou stranu jsem si taky chrochtal blahem, protože to bylo v sérii GTA poprvý, kdy měli nějakou hmotnost. Předchozí díly na tom byly dost bídně a ježdění po silnici mě moc nebralo, v IV jsem si to užíval.
            • No některá auta to měla dost přehnané, ale zbytek se mi zdál neporovnatelně blíž realitě (dokud se auto nedostalo do "špatného technického stavu"), než ty beztlumičové káry dneska tak často vídané. Kdyby takovou jízdní fyziku mělo Just Cause 2, tak tam trávím měsíce jen projížděním se. Tak se snad v pátém dílu nepřikloní k přílišné přisátosti aut. Ale na to si budu muset počkat ještě tak rok a půl, hm :/
        • Ve ctyrce to bylo trochu moc klouzavy ale taky se mi to moc libilo. Co se jizdniho modelu tyce tak je to snad po Mafii 2 jeden z tech nejlepsich.
  • firebug
    Přinejmenším jsem jako fanoušek openworldových her HODNĚ zvědavý na výsledek. Škoda že z psaného textu na mě hra působí o dost lépe, než z ingame videa.
    Asi jsem už trochu vystřízlivěl z nadšení vyvolaného preview prezentacema. Ty kecy okolo každé hry se opakují jako přes kopírák. I stařičký Godfather sliboval systém reputace a reakce okolních lidí na vaše předešlé chování ve hře...
    Z videa tedy zamrzí především dost zvláštní chování vozidel a nedbytečné používání "hackingu" i když je na dosah ruky nějaký čudlík, který by splnil účel stejně. S takovou bude hrdina mobilem i splachovat záchody. :-)
    I tak nevěřím, že se hra zvrhne do nečeho nehratelného. Mě ale solidně bavil i Sleeping Dogs, na který tu všichni svorně nadávají.
    • S tím čudlíkem jsi to naprosto vystihl, hrdina si stoupne na výtah a místi aby zmáčkl čudl mává kolem sebe telefonem, taky to na mě zapůsobilo dost hloupě:) Také jsem zvědavý, ale nečekám od toho moc.

      Třeba o výše zmíněných Sleeping Dogs jsem ani nějak nepátral, čekal jsem že to bude šunt a když jsem si to pak u kamaráda zkusil, byla topro mě jedna z nejlepších her v poslední době:)
  • Vypadá to bohužel přiblble. Tam teleskopem likviduje borce a nikdo nic. To už Far Cry 3 to má lépe vychytané, i když i ten z videí vypdal přiblble. Rád bych se mýlil, protože jinak co se týče prostředí, tak to vypadá skvěle.
  • Snad to nedopadne jako jiné hry u kterých byla vytrvalá mediální masáž a každý den jsme se mohli dozvědět jak je stále lepší a úžasnější. Bylo by fajn kdyby občas vyšla dobrá hra. Naposled jsem se těšil na nové UFO. Jak to dopadlo, asi všichni víme. Ořezané na kost, krátké, konzolové.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit