Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cekal jsem pul roku s hrou aktivovanou na Steamu (nVidia promo) a zacal jsem ji hrat na Novy rok a musim rict, ze az na nektere drobne bugy (obcas vypadne na chvili zvuk, nebo se prerusi dejova sekvence a je nutne restartovat checkpoint) bezi vse jako po masle. Fantasticka hra a úžasná a svizna grafika (60fps).
  • Kinet1c
    Milujem, ze sa tu ozve 15 ludi z niekolkych tisicok, ktorym to islo prima a to je super, omyl, to ze vam to slapalo super na 60fps s ultra super duper naslapanou grafikou (nemyslim tym gpu, ale nastavenia) a ste mali skvely zazitok z hry, tak staci len tak omylom mrknut na YT a zistis, ze si v mensine komu hra isla v pohode a dalsi omy, ze iba tym to robilo problemy co mali menej ako 3gb vram, ja si nemyslim, ze na low detaily aby si dostal z hry 60fps je potrebne mat 3gb (preco to spominam, pretoze textury v nizsom roliseni podla mojho vedomia nezere tolko ramky ako v ultra napr., tym padom nie je potrebne 3gb, staci aj 2, ale ked to nejde ani s gtx660 aspon na medium, tak je niekde velky problem). Je len jasne, ze snad vecsina ludi nie je mentalne zaostala a dokaze rozpoznat na h.vno optimalizaciu od vydarenej. Takze je velmi super, ze vam hra isla perfektne a ze hra vas bavila a ze je jedna z naj a ze ma super koniec. Ale ostatnym 95% hracom hra isla na prd a co viem tak stale je to tak isto. Dalej sa to netykalo iba optimalizacie, staci si prezriet niekolko videii ake nadherne bugy v hre boli, ci mozno aj su. Nic pekneho na tom nie je. To ze ste sa tomu vyhli, tak to je len stastie.
  • Já jsem hru dohrál hned při první vydané verzi a nezaznamenal jsem žádný problém .. Kromě pár bugů jsem nechápal za co vracejí peníze .. A jelikož jsem dohrál všechny díly Batmana můžu s čistým svědomím říct že tenhle byl nejpodařenější ..
    intel i7 4470k
    msi gtx970
    8gb ram
  • Ta hra fungovala i v základní verzi, problémy měli hlavně žebráci s kartami s méně než 3GB VRAM. Nechápu tu neustálou paniku, je to výborná hra.
  • Pan redaktor byt velky cestin, to my umet taky: "zda kdy bude vůbec PC verze takříkajíc"
  • kde vzali mojí fotku v pondělí poránu
  • Kravicka
    vsechno doprava na FHD 60 fps rock solid..jeste zbyva 1 most wanted a spustim protokol :)
  • Hoši odvedli parádní práci s PS4 verzí. PS4 srovnatelná s max nastavením PC verze samozřejmě krom nVidia kokotinek při stabilních 30 FPS ve FH. Navíc graficky je to jedna z nejhezčích her roku. Jinak už má PC verze SSAO? Škoda že takových optimalizovaných her není více....
  • Jack1947
    Zdá se že se to týká hlavně originálu, těm co to nejede si upravte nastavení pomocí configu a je to v poho... skvělé uzavření hry lol.
  • Vitekb
    No vidíte, jaké se jim díky té nekvalitě dostává pozornosti. Vyšlo o nich celkově přehršle článků a málokomu se poštěstí, aby vyšel článek o vydaném obyčejném patchi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit