Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobry den bude tato hra take jako hra do mobilu???
  • Kazdopadne Vavrovi a celemu studiu gule nechybaju - vzhladom na to aky zaner si vybrali.
    Zlomte vaz pani.
  • mirekdusinojc
    Budiž tato diskuze pomníkem lidské ubohosti, závisti, zlosti a nepřejícnosti. Což naplat. Proutek proutkařův se stále ohýbá nad těmito spodními vodami.
  • Jestli si to mam vylozit tak, ze Vavra konecne sehnal prachy na financovani zbytku vyvoje, potom jen doufam, ze s nima nalozi lip, nez tomu bylo doted pri vyvoji "prototypu". Pokud ne, potom tu kafku, co jim na tento drahy experiment dala prachy, uprimne lituju...
  • si ten vavra mysli ze jakej je hustej game designer trapak je to
    • pepa to ty si pekny trapak, ze ta mater neosrrala ked si sa narodil, len zavidis ze niekto je schopny a ide si svoje.
    • Still
      Co jsi dokázal ty? Krom blbého komentu?
    • Problém je asi v tom, že on ví co dělá.. narozdíl od haterů :)
      • Kdyby věděl co dělá, tak už má publishera
        • Still
          To s tím nemá co dělat... *7*
        • Mozna si proste nechce nehat kecat do dila od nekoho kdo se do toho nerozumi.
    • Ne, jenom se snaží se svým týmem udělat hru, která nás bude bavit a která snad něco vydělá!
      To je k*rva málo?!
  • Tak to je pozitivní zpráva. Vypadá to, že Warhorse sehnali vydavatele (super!) a ten jim nařídil změnu zaměření od husitských válek k obecnějšímu středověku, což je jenom dobře. *4*
    • Kein
      No nevím, já bych rád to husitství, ono to nebyla zase tak bezvýznamná událost pro evropu...
      • Tohle si češi rádi myslí.. zeptejte se ale na husity kdekoli mimo čr.
        • Já bych řekl - zeptej se všech hráčů COD, BF, CS apod. na přesné specifikace zbraní a dalších věcí s tím souvisejících.. budě to někdo znát? Drtivá většina ne, protože se o zbraně nezajímá, krom pár provařených názvů díky hrám. A stejně je hrají masově.

          Navíc je to skvělé ukázat se i takhle světu s dost zajímavým tématem. Porazit velké křižácké výpravy bandou víceméně civilů. :) Myslím, že i na WOW momenty je tam prostoru dost. Nemluvě o historickém pozadí, krajině apod. Stačí se podívat na první díl Zaklínače. Taky z něj sršilo slovanství, kde jen mohlo a uspěl i v zámoří.

          Hanba ti! ;-)
          • Ja bych osobne v husitech nevidel _problem_, ale myslim, ze ty zbrane nejsou dobry priklad. Protoze hraci CoDu mozna neznaji detaily, ale poznaji (ted si vymyslim) M-16, M-249, AK-101 a kazdy spravny frajer zna samopal Steyr... a tunu dalsich kveru z tech her. Mozna nevi, jak je rozlozit na soucastky, ale urcite je maji v nejakem obecnejsim povedomi.

            Coz se ale o husitstvi rict neda. 'Emsestnackama' historie pro hrace budou veci jako Rim, po nem byli rytiri, co se mlatili mezi sebou a se Saladinem a byli tam assassini. Pak byl prece Napoleon, o nem je Total War! No a pak uz je to prvni valka, druha valka, Vietnam, strileni v islamistanu. Vsimni si, ze snad az na tu prvni valku (a ta zrejme kvuli zbranim) jsou to vsechno veci casto ve hrach/filmech/tv videne.

            Husiti mezi to proste nepatri – ale byt sice nesouhlasim s tou casti o zbrani, tak souhlasim s tim, ze to nebude problem. Jak jsem psal, jiny setting (jak se cesky rekne setting v tomhle kontextu?) by sice mohl prispet k nejakemu vetsimu obecnemu povedomi ('Husiti? Co to je?' vs. 'Jo! Jeruzalem! Tam jsem coby Altair killoval templare!')... ale treba by taky vyvolal negativni reakci ('Uz zase druha svetova?'). Na necem takovem hra nestoji a nepada, o jejim uspechu to nerozhodne. Nas tady to muze tesit, pro cizi hrace to bude neco noveho a jineho.
        • Zeptej se na cokoliv z historie :). Já teda nechápu co všichni mají s tím jak je téma husitství neatraktivní. Otevřená vzpoura proti církvi + porážka x křížových výprav :). A já nějak nevím, ale mě příjde, že je naopak dobře že husitství není tak opotřebované :) naopak to spíš vzbudí zvědavost, než aby to odsoudilo hru k propadáku.
        • wenceslaus
          A myslí dobře. Pokud rozumí historii, bude vědět. Jednalo se o docela velkou věc. Vždyť to bránilo císaři, aby uplatnil svoje právo v Čechách! Husitům poslala dopis i Johanka z Arku, aby je odvrátila od toho kacířství :-)
  • Zatim to nevypada vubec spatne.

    http://www.eurogamer.net/videos/15-seconds-of-kingdom-come-deliverance-gameplay
    • hodně staré video které je výřez z prezentace cry-enginu - takže těžko říct jeslti se tomu dá dobře říct game-play
  • som rad ze vacsina zomrela v stabilizovanej polohe
    • Tilwaen
      I ty koně *1*
  • Ronox
    Prosím ať tam je Žižka a řekne: Býval jsem dobroduh jako ty, ale pak jsem dostal šípem do oka. *1*
    • Prosím ať tam během questu nějaké NPC ukazuje Žižkovi pergamen se slovy "Honzo, mrkni na to."
      • Bez toho bych přežil, ale co tam musí někdo zahlásit, je bezpochyby "napiš vozová hradba."
      • Tilwaen
        "Ian, throw an eye on it, please."
  • Já klukům fandim a věřim. Česká scéna už pár perel vyprodukovala (kromě už zmíněnejch třeba trestuhodně opomíjený Original War), tak proč by to nevyšlo i teď? Pokud splní aspoň půlku toho, co naslibovali, čeká nás parádní pařba. Snad to na tý svojí plečce rozjedu. Jo a hodnotit podle teaseru je asi stejně chytrý, jako hodnotit chuť piva podle dementních reklam s automatickým přiťukáváním.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit