Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Když to pak dají na víkend + pár dnů "zdarma"  vůbec nevadí... sehraju/ odinstalnu.

  • twicer

    Už aby to bylo venku !

  • TheGGG

    tak na beastmeny už čekám bůh ví jak dlouho a komunita už je dlouhodobě požaduje, toto je top zpráva

    • Původně jsem očekával spíš upíry/nemrtvý, ale beastmani taky nejsou k zahození. Každopádně mě to taky příjemně potěšilo. 

      • TheGGG

        až na tebe naběhne gorebull tak na nějaký cucáky upíry kompletně zapomeneš...

        můj slayer rozhodně bude mít práci

        • nightborne

          Zůstals u slayera, jo? Původně sem taky chtěl, ale asi sem levej, na champion/legend už mi to pořádně nešlo hrát. Ironbreaker!

          • TheGGG

            Přiznám se bez mučení, že slayera nepreferuji z hlediska gameplaye, ale hlavně proto že mám rád jejich lore a knížky o gotrekovi a felixovi

            • nightborne

              Ale to já taky =)). Ačkoliv sem si při hraní dycky spíš představoval, že hraju za Snorriho... toho sem měl snad ještě radši než Gotreka =).

              "Snorri vypadl z gyrokoptéry. Dopadl na hlavu. Nic se mu nestalo."

        • O tom žádná, na beastmany se těším, konečně to bude zase nějaký oživení hry.

          Třeba po čase přijde ještě něco.

  • skaven

    😱😍

    genialna hra, odporucam ...a na ten dodatok sa fakt tesim



    • jindra.veliky

      souhlas, takovej nix Diabla 3 a L4D...a obe hry to prekonava 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit