Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak očividně autor článku je milovník Diabla.. taky tu je názor, že je to jak Diablo 1, což je prý kakanec (sry.. tady ta cenzura mi nic nepustí:)) Mno, prostě co člověk, to názor, já uznávám jen Diablo 1, dvojka už je trochu omalovánka, ale ještě měla grády a užil jsem si, trojka už je barevná zhovadilost v otřesné grafice. Přehoupnu se přes to, že už mi je tento styl hry cizí, koukat na hrdinu ze vzdáleného kopce a uklikat se k smrti, když jsou dneska bojové systémy někde jinde, ale budiž, pořád se to dá, zvlášť ve více lidech to může být sranda. Svět Diabla mě nikdy nezaujal a nezajímal, byla to jen rubačka s démonama, ale jo, kdybych nebyl líný a přečetl si nějaké knížky, asi by mě to víc vzalo, což se mi u Warhammeru podařilo a tento svět (ten starý ne ta Age of Sigmar blitka) je top. Rád bych se dočkal pořádné hry ze světa Warhammeru, Vermintide je bohužel pro mě něco neuchopitelného, mlátit nepřátele hlava nehlava na blízko z pohledu první osoby, to prostě fakt nechci, zkusil jsem, u Left for Dead to fungovalo, u Vermintide ne.. Tohle je sice zase oldschool diablovka, ale určitě zkusím a mnohem raději než zmiňované Diablo 3. Na to, že někdo něco kopíruje nebo není originální z vysoka puf*, hodně vychvalovaných originalit jsem už zkoušel a většinou vítězí odzkoušené věci, okořeněné drobnostmi. Tedy ano, nesednu si z toho na zadek, ale jako jednohubka by to mohlo být fajn:)

  • Tak nevim, ale asi by me nenapadlo zminovat Vermintide v kontextu ARPG. Ale asi jen proste nejsem dostatecny bystry...

  • No, to mi přijde zajímavější tohle ARPG

    https://www.youtube.com/watch?v=3VWLT_8i2zM

  • TheGGG

    warhammer universum mám 100000krát radši než jakýkoliv omalovánkový odpad od blizzardu, ale toto prostě působí moc genericky, počkám radši na nějakou AAA hru z waru nebo w40k, než na tyto blbinky...

  • Krescz

    Warhammer je všude, ať dají udělat jednu pořádnou hru než 150 6/10 kravin.

    • MishKonn

      Presne...leze miliarda her z 40k a AoS, ale dobrá je momentálně jedna - Vermintide 2. Zbytek jsou sracky. 

      • TheGGG

        warhammer total war je perfektní... ale jinak meh... zlatý DoW 1 a 2 + datáče... pořádnou FPS, TPS by to chtělo

        • Jack1947

          Fps třeba styl Firewarrior, tps Space marines 🙂😎

          • TheGGG

            všechno starý a dávno dohraný

            • Jack1947

              Pro tebe ano, Death hulk byl coop zabugovaná srágora takže tudy cesta nevede mo

      • Jack1947

        Jsem rád že jsem využil free trial a zase dopařil zadara za 8hodin Kampan. Zkusil bych DLC ale nevadí, a jo to mě bavilo ale grindovat by mě to asi nebavilo.

  • DeathFish

    NUDA!!

    Příběh (hlavní zápletka) a tedy i jeden z hlavních důvodů proč to hrát - šit

    Gameplay z ukázky - stejný jako byl už v Diablu 1, takže na dnešní dobu zase šit

    Classy - největší klasika, bojovník a mág, žádná inovace se tady nebude nejspíš dít, šit


    Proč bych měl tuhle hru jako hrát? Řekl bych, že je lepší raději zariskovat a zkusit přijít aspoň s něčím novým (i když se může stát, že se to lidem nebude líbit), než udělat to samé, co tu bylo už asi tak 1000x. Nevím no. Má snad někdo jiný názor?

    • Tak oni to zkouseli jinak v pripade Inquisition - Martyr a ikdyz se mi to ze zacatku libilo hodne, tak po lvlu 20 kdyz jsem zjistil, ze se to hraje uplne stejne jak na lvlu 1, me to zaclo nudit a byl bych i snad radsi, kdyby proste jen okopirovali system ostatnich ARPG, v sci-fi prostredi...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit