Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako musim ocenit, jak ma Wargaming podchycenou komunikaci s novinari. Ruzne zpravy, pozvanky, specialy... Marketing z Ukrajiny, kterym se muze ucit nejeden vydavatel na zapade. O te hre se dlouhodobe pise, jako snad o zadne jine. A pritom stoji za ...
  • je nekde mozne videt zaznam nejakych zapasu z teto souteze?
    • http://thegrandfinals.com/en,39,all-streams.html

      Za sebe doporucuji PvP vs. Red Rush Unity. Vsechny hry s Na'Vi, ktere jsem videl jsou ukempena nuda.
  • Jack1947
    Takze vyhrali pohar vlastne Kemperi ? Fakt to co normalne odsuzuji, je normalni... achjo... kam ten svet speje. *13*
  • tonnymontana
    hru nesleduju neni to muj salek kafe ale vyroba te trofeje se moc povedla, clovek by rekl ze bylo pouzitou tri postupu a pak jen koukate co noveho a noveho se s polotovarem dela:) +chlup
    • woczlf
      Jop, ta je vážně povedená a naživo vypadá fakt majestátně! Mnohem lepší, než kdyby použili jen obyčejný pohár.
  • WoT nehram takze ani netusim aky je tam stav pro ligy ale osobne si myslim ze hocijaky sport, nie len esporty, akonahle sa stavaju profesionalne tak to degraduje samotnu podstatu sportu a zabavy ale budiz. Bez penazi sa to nedostane medzi masy. Lenze, esporty tym ze sa stanu profesionalne orientovane, daleko viac trpia. Treba si uvedomit ze ked si zoberiem futbalku tak sim mozem v pohode zahrat s kamratmi vidlacky futbal za barakom a nijak to nedegraduje zabavu. Na druhu stranu ked sa zacne vyvojar orientovat len na uzku profesionalnu cast publika tak proste pre masu alebo bezneho hraca to prestane byt zaujimave hrat. Ostatne mam pocit ze to sa deje pri SC2. SC2 hram docela dlho a SC BW som hral este dlhsie ale tie posledne zmeny to je skor tragedia. Iste pozerat nejake prenosy s turnajov je celkom parada, hlavne ked su naozaj kreativny hraci, ale aj to zacina byt docela podobne ako F1 ked bol furt pvy Schumacher, tu zasa furt sa tocia tie iste korejske mena. Zato pre normalneho hraca zacina byt ta hra dost blba. Hlavne cely ladder system je uplne rozbity.
  • Jak poznate blbou hru. Kdyz hry z "pro" sceny se nijak nepodobaj tomu co si muzete zahrat vy jako obycejnej hrac.
    • Nijak nepodobají? Vždyť to je obyčejná týmovka, jen když hrajeme my, tak nečekáme do poslední minuty, ale rushujeme už v té první. *2*
  • Camp 2 Win NaVi....nedej boze aby se priste potklali dva tymy se stylem hrani NaVi.... Jeste ted by stali na B3
  • Huh? Tahle Pay2Win casual blbina má e-sport scénu? Proti World of Tanks je i rádody e-sport LoL über-hardcore. Že rovnou nepořádají turnaje v Farmville nebo The Sims. To by navrch možná přitáhlo i divačky..
    • Abych jenom neremcal naslepo, dal jsem tomu šanci. Problematická kamera, doskakování tanků?!, neskutečně statické a pasivní, nulový prostor pro ukázku individuálního skillu. Prakticky všechny bitvy mají stejný scénář. První se 5 minut stojí za bukem. Pak se na sebe nahrne na jednom místě 7vs7 tanků. Posléze se na mapě hraje znovu na schovku, tentokrát už v přesile. Co to sakra .. ?!
      • Z technického hlediska jsou otravné ještě chybějící kolize hlavní, zvláštní fyzika tanků (několik desítek tun oceli není papír), vyloženě divná fyzika zničitelných překážek (po přejetí se sloup nakloní a pak jde skrz něj jezdit?!) a poskakování značek nad tanky (to mi uniká úplně).
  • martyEF
    sledovali jsme to celý víkend, a pro mě jasnými vítězi byly Virtus.Pro a Red Rush Unity, jejich bitvy byly epické, hráli s rozumem a agresivně, a jak jsem WGL nikdy nesledoval, tak teď už vím, že budu. Lemmig Trains mě příjemně překvapili a v bitvách jsem jim fandil. Co říci k Navi, je to kvalitní tým, ale je potřeba uznat že finále vyhráli dle mě trochu unfair, přece jen je to tým, který staví taktiku na campení a je méně agresivní, a jelikož byly za sebou pořád remízi rozhodla bitva, kdy měli ubránit base, což jim strašně nahrálo, na ně se zlobit nemůžeme, ale možná by to trochu chtělo změnit pravidla pro finále ... co se týká přenosů na streamu, zde bych pár vítek měl, lidi na chatu byly jak to říci slušně ... idi*ti ... na můj vkus moc moderatoru kteří se bavili o ničem třeba hodinu mezi zápasy a fail s tím že evropské sekci leaknul někdo z pátka na sobotu 38 bonus kódů určených pro lidi co sledovali stream není třeba připomínat ... sečteno bylo to zábavné a příště zas ...
    • Nejlepsi hlaska byla, kdyz jeden z komentatoru zatrousil, ze v poslednim zapasu finale asi uvidime arty... *7*
    • No jo no. Nejlepší taktika je málokdy zároveň nejlépe koukatelná.
    • woczlf
      Jo, Lemmings byli fakt hvězdy a dokonce to jsou super kluci ... Minimálně po pár pivech ;) Pravidla, remízy, kempení ... všechno bylo velké téma a určitě se s tím něco bude dělat pro další sezónu.
  • Ať žije svobodná Ukrajina!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit