Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kallessin183
    Neskutečný kam se Warframe za ty roky posunul...
  • Marquis
    Tak novinka o "Fortuna" a "Railjack" je samozřejmě super. Warframe nepřestává překvapovat a stále si drží místo nejlepší free-to-play hry. Do které se nestydím dávat peníze, protože v ní mám už skoro tisíc hodin a hodlám určitě nahrát i tisíc dalších. Digital Extremes se ukazují jako možná nejlepší vývojáři co se týče férovitosti a nápaditosti. Lepší než CD Project Red.


    Co mi nejde do hlavy je to ohledně "The Amazing Eternals"... chci říct... ta hra byla zrušená už v říjnu 2017...:D

    • Jack1947
      Po dvou měsících... špatné načasování , špatné... všechno.Dost svědčí o tom že jsem se o ní prakticky dozvěděl až po její zrušení , škoda takhle bych si ji zkusil a rád.
      • Marquis
        Huh? Myslíš Eternals? O těch se vědělo už v květnu 2017 když ji oznámili. Reakce na ten projekt nebyly ale moc vlažné - nikdo nechtěl aby se DE vrhalo do kompetice s Activision Blizzard. A vzhledem k tomu jak se vyvíjí Warframe a kam už to zjevně tehdy plánovali posunout, se prostě rozhodli že práce na Warframe se jim vyplatí víc. A to je dobře.
        • Jack1947
          To je jedno, projeli to a takhle se na ně i bude koukat, prostě ostuda !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit