Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jamar28
    Jsem to dnes po dlouhé době zapnul a během 3 zápasů mi hra 2x totálně zamrzla. To se mi za stovky hodin předtím nestalo ani jednou. Nemá někdo stejnou zkušenost? Že by nějaký blbý patch?
    • Ne, ale je to hodně citlivé na packet loss, takže na nějakou wi-fi přes 4 zdi to úplně není.
      • jamar28
        Mám kabel. Vůbec nechápu, co s tím mám. No to je fuk...
  • nechtěj radši soudruzi z Gaijinu odstranit 12,7mm těžký kulomety Sovětské obrněné technice? je to docela do očí bijící buzerace. Všechny ostatní národy mají jen 7mm hráškomety a těmi fakt nejde zničit Shilka, ZSU-57 a jiné papíráky ve hře - natož letadla, která v Ground Battles provádějí CAS.

    Sověti?.......v klidu !jako jediní! mohou používat těžké kulomety a bez obtíží ničit veškerou techniku, která je slabě pancéřovaná. Jak často ve hře vidíte, že by Leopard, Chieftain sestřelil letadlo? hmm? jednou za 100 her? jak často ve hře vidíte, že T-10M, T-54, T-44 sundá letadlo? každou desátou hru......

    A ne, fakt to není o tom, že jsou rusové lepší hráči - díky skrytým úlitbám Gaijinu, věčným nerfům spojenecké techniky jsou horko těžko jen "stejně dobří"
    • RB tanky hrajou pouze 3 typy hracu:
      a) cheateri, protoze v AB nemaji takovou vyhodu
      b) lidi, kteri si snizi vetsinu detailu na minimum jen aby lepe videli ostatni
      c) lidi, kteri kvuli vyse zminenym velmi brzo hrat prestanou
    • Co to kecas? Koukni, kolik je .50tek na US technice oproti RU..."jako jedinni muzou pouzit tezke kulomety" :D...ze ty jsi jeden z tech russian bias propagatoru? :D
      • Celá ta hra je ruská konspirace. Psali to v New York Times...
    • Myslis ty kulomety ktery maji US tanky od tieru 3?
      S US tankama se mi to stava celkem casto ze sestrelim letadlo i v RB. Ty jejich kulomety dokazou docela kousat.

      Jinak pocitam ze se bavime o RB a ne AB? Protoze tam jak uz bylo zmineno v AB staci liznout cimkoliv a kamikaze noobove davaj killy jak na bezicim pase.
      • Už od tieru 2. Všechny shermany mají nahoře 0.50, která spolohlivě rozcupuje kromě letadla i papírovější tanky nebo TD/AA
        • Sorry mas recht... je to fakt od tieru 2.
    • Tak letadlo stačí líznout a započítá se sestřel, že bych ho vysloveně kulometem rozstříel že by vybouchlo, to se mi snad nestalo, zato už jsem asi 5x letadlo sejmul hlavnim kanonem, to vždycy potěší *4*
      • Ok, low tiery neřeším - bavím se o tieru V. a přicházejícím VI.

        Hraju za brity, proto potkávám jako nepřátele jen RUS, GER a JAP. Při tomto matchmakingu si tak všímám 12,7mm těžkých kulometů jen na straně sovětů - Britové nic takového ve výzbroji nemají, němci také ne.

        Proto se mi nikdy nestalo, že by mě kdokoli z britů, američanů, němců a japonců sundal sekundární výzbrojí - nemají těžké kulomety - ačkoli je historicky prokázané, že se 12,7mm kulomety dodatečně doplňovaly i spojenecké obrněné technice - naopak, nebylo standardní, aby měl každý sovětský tank protiletadlový kulomet.

        A ne nemluvím o AB - tenhle mód dlouhodobě potápí War Thunder ke dnu - mluvím o RB a SB
        • Ja myslim ze AB spis dlouhodobe drzi WT nazivu :D J
          • nesmysl - AB hráči jsou totální casualové a nemají žádnou úctu - jakmile vyjde jiná sra*ka u konkurence, okamžitě odejdou jinam. Nechápou rozdíly mezi jednotlivou bojovou technikou, nechápou taktické postupy - ani je nezajímají.

            Podívej se na statistiky hráčů War Thunder v roce 2014, kdy ta hra měla ještě nakročeno ke světlým zítřkům - měla početnou hráčskou základnu. Stejně jako skalní fandové LOCK:ON, DCS, atd. - virtuálně létají stabilně přes 10 let.

            A na co se zaměřili ve War Thunder? na zasranou pokemoniádu. Dětem to stačí, fandové odešli...
            • Tyhle reci od radoby hc pozeru me vdycky rozesmejou, AB je samozrejme bezkonkurencne nejhranejsi mod ve WT a hlavni duvod, proc ma ta hra stale penize na dalsi vyvoj.
            • A jak udrzis hrace u podobny hry jinak nez pridavanim novych stroju? Tahle hra neni a NIKDY se ani nepriblizila k DCS nebo Lock On. Je to proste F2P grindovacka. Kdyz nebudes pridavat novy stroje a narody tak ti to proste umre protoze uz nebude co grindovat.
              Navic prachy u ty hry vydelava prave a jenom to grindovani Proc bys kupoval Premium kdyz mas uz nagrindovano zeano?
              Ty proste chces od WT neco co WT nikdy nebylo. Na simulator s realnejma strojema muzes zkusit IL2 nebo treba uz tebou zminovany DCS.

              Arkada je jedinej mod kterej je dost pristupnej aby dokazal pritahnout hrace konkurencnich titulu a rozhodne dava v kontextu cely hry smysl.
            • taky už je stěží on-line maximálně 50 000 lidí......lidi tyhle tuctový ptákoviny brzy omrzí.....ale tak chtěli se přiblížit WoT a WoWp, tak mají co chtějí - repetetivní srajdu, která je už jen o zkoumání nelogických a často nenasazených strojů v podivuhodném stromě. Hru hraji od samého začátku, znám nuance mezi jednotlivými patchy - a bohužel nejsem zdaleka jediný, kdo na War Thunder hází špínu a proto si stojím za svým - arkáda tu hru potopila do šedivého, nemastného průměru.

              Prý mód pro debily, co si chtějí večer odpočinout a nepřemýšlet - inu ať ti vocasové hrají tetris.
      • Přesně, 90% jsou kamikaze trollově, tam stačí jedna dávka kulometem a jakmile se rozseká o zem, tak to počítá sestřel, je jedno v čem sedíš.
  • Mám odemčenou první T-54, to mi do T-64A chybí už jenom tak milion a půl expů, ale co, holt se aspoň pokochám obrázky *9*
  • Není zla, ale teraz hrám crossout a ten ma baví víc
  • Najlepšia free2play hra v histórii.
    • Jako vtip dobrý... *1*
  • Na papíře to vypadá hezky, ale v reálu se pak zase potkají stroje které od sebe bude dělit několik generací. Zejména pozdní německá technika, aby byla "vyrovnaná" soupeří s tanky a letadly z 50. let. byl bych radši za 0 a -1 tier.
    • samozřejmě že se potkají, protože arkádový a reálný režim to dovoluje, je to totiž založený na balancu stran

      od toho jsou tam přece historické bitvy, které tě pustí jen s určitým výběrem tanků, které se těch bitev účastnily

      KDY TO LIDI SAKRA POCHOPÍTE! A PŘESTANETE BREČET, ŽE SE TY TANKY NEMOHLY SPOLU UTKAT!
      • KrPa
        br funguje ve vsech modech stejne
        • Nefunguje, v arkade se BR u lineupu prumeruje, v realistic je to podle nejvyssiho BR...taktez jsou rozdilne BR pro arkadu a realistic/sim
          • KrPa
            vse je dle nejvyssi BR,

            pokud budu jezdit s 2x 1 BR a jednou 8 BR a da me to do bitvy s 3,3 BR, to by bylo OP *1*
            • Historické bitvy, nejsou to samé, jako realistické a arkády... když neumíš číst, prosím nereaguj
            • KrPa
              ano, v air arcade jen, vsude je pak max br...

              proc by pak meli tanky jine br v arcade a v realistickych??
            • Prestan uz v tom tancit KrPo... WT ma pravdu. Neni to sice uplne zprumerovani BR. Kdyz vezmes BR 8 a BR 1 tak ti to nehodi bitvu BR 4.5 ale prumerovani to porad je a rika se tomu tak.
            • No jo, kdybych nepsal o Air Arcade...v te je to prumerovano...takze to, ze ve vsech rezimech je to podle nejvyssiho BR je spatne ;)
            • KrPa
              In Ground Forces Arcade mode, matchmaking is performed based on the tank with the highest BR in the set.
              In Ground Forces Realistic mode, matchmaking is performed based on the tank or aircraft with the highest BR in the entire set (depending on which vehicle has the highest BR).

              mluvi za vse
            • Sice průměruje, ale TOP letadlo hraje největší roli, takže ve většině případů to počítá pouze s ním, respektive převáží snadno ostatní.
            • Skus si nekdy taky neco precist https://wiki.warthunder.com/index.php?title=Matchmaker
          • Vždy jde podle nejvyššího.
            • V Air arkade ne, tam se prumeruje...takze nefunguje ve vsech modech stejne...v GF je to podle nejvyssiho BR v arkade i realistic. A sim eventy maji sve specifika taktez...
    • Tupik
      Přesně..nenadchne nic víc když s T-34 potkáte T-54 :D ale i tak tu hru rád hraju :)
      • Zrovna na potkavani T-34 a T-54 by teoreticky nebylo nic divneho, ale pro vyrovnanou hru je to samozrejme na prd :)
      • To musi bejt katastrofa kdyz te v nejvic OP tezkym tanku BR 6.7 uptiernou :D Jestli teda myslis T34 a ne T-34. S T-34 totiz T-54 urcite nepotkas.
        • Tupik
          Měl jsem na mysli T-34-85 (ZIS-53)
          • T-34-85 - BR - 5.3
            T-54 1947 - BR - 7.7

            Mozna bys mel zkusit si dat pryc ty tanky s BR 6.7+ a pak se ti to nebude stavat.
        • No pokud je vocas a má ji v sestavě s tankem s vyšším BR, tak třeba potkává :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit