Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chargeBR

    Red ALert 2 me dycky prislo jako poplivani pomerne seriozniho Red Alert 1 a nikdy sem ho proste nebral vazne ... hold zatimco RA1 bylo vcelku military nerd positive, tak RA2 byl spis nevaznej detskej komix s vyvrcholenim v RA3...uz se tesim na remastery puvodnich C&C, RA2 si klidne mozou nechat.

    • Derp_1337

      Říkáš to jako kdyby Re Alert 2 byla nějaká špatná hra.

      Já chápu, že pro military nerd positive lidi byl původní RA hitem a bohužel RA2, který šel vstříc mainstreamu, se u nich setkal s nedoceněním. Ale za mě osobně RA2 byla vynikající hra.

  • SalemCZ

    Tak on se dělá i remastr CaC Red Alert ne? https://www.ea.com/cs-cz/news/details-command-and-conquer-remastered jsem zvědavej jestli filmečky budou s novými herci.

    • Lukyz

      To ale není Red Alert, ale první C&C Tiberian Dawn

      • SalemCZ

        Co? tak jasně tam vidím obrázek Red Alert remaster

  • victor

    Chybí mi Red Alert ...zato Battlefield je něco co se přejedlo:/

  • KIMCID

    těch večerů co se nešlo spát ach jo

  • Tanatonaut

    Nestárnoucí 2D

    nejlepší kámen nůžky papír RTS ever

    Kari Wuhrer jako Tanya ( seriál Cesta do neznáma: zná někdo ? )

    Chrono Commando a Chrono Legionář: nejzábavnější pěší jednotky v historii strategií. Líbí se vám nějaká nepřátelská jednotka=YURI . Prostě RTS jako prase





    • Sliders! Já věděl, že ten kukuč odněkud znám! I když zrovna její postava mi byla ve třetí sérii neskutečně protivná (v dalších jí udělali trochu snesitelnější, nicméně seriál samotný šel už stejně do kopru).

      • Tanatonaut

        Taky tam hrál John Rhys Davies aka Gimli.

  • triptich

    jeden hrá a ďalší traja-štyria sedia okolo neho a fundovane rozoberajú každý krok, ktorý bol a má byť urobený :D jaj, to boli krásne časy letných prázdnin.

  • Pro me jedna z Top3 RTS

  • Red Aler 1 ostava pre mna srdcovkou. Doteraz si obcas zahram OpenRA, kedze PSX uz nevlastnim. Red Aler 2 bol pokrok v kazdom smere a to hovorime o rozdiele 3-4 rokov. Vynikajuca hra s nesmrtelnym soundtrackom. Red Alert 1 bude mat remaster, tak sa snad neskor dockame aj dvojky :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit