Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jakozto vetsina lidi co zde hraji WoT WoP WoW a nemaji kam vrazet penize,oplivajici stupidnim smyslem pro zivot a nekriticky zranim vsech stupidnich her je tato serie jedna z nejhorsich her vubec zamerena jen trapne vydelani penez a libiveho dojmu ze jsem neco dokazal. Nesedte na prdeli pred monitorem a radsi se bezte projit ven nebo. Dlohodobe hrani techto podrahovych shoteru vam snizuje inteligenci !!! UZ SE PROBERTE !!!
  • Vynikajúca hra, na ktorú som dlho čakal a tešil sa. všetko je presne podľa mojich predstáv až na jeden detail. Nezmyselné uhly , pri ktorých torpédo trafí loď a zasiahne ju sú pre mňa absurdné a nemajú nič spoločné s realitou. Dúfam že túto epickú chybu čoskoro napravia. Veľmi to znižuje hrateľnosť hry .
  • Pro mě to vypadá jako nejhratelnější z těch 3 části od War gamingu.
  • Keď oni spravili toto tak nechcem ani vediet akú pecku spraví Gaijin do Warthuderu
  • Hraji Warplanes a hodnotil bych po herní stránce 75%, hra mě baví a pro občasné vyblbnutí super. Jen mě štvou dlouhé loading fronty do hry. To je asi hlavní slabost.

    Lodě bych asi taky zkusil, ale tipuji že to pro mě nebude, stejně jako Tanky...
  • „Momentálně pro to můžete využívat minimapu, na které se zobrazí vaše pinknutí myší.“

    Na "pinknutí" na mapě reaguje hádám tak 5% všeh hráčů WoT, u WoWs to bude stejné.
  • Vidlec
    Osobně se mi to vůbec nelíbí. Ve hře vůbec nezažívám pocit, že se plavím s lodí o výtlaku několika desítek tisíc tun. Grafika taky nic moc.

    Zkrátka jsem už asi zvyklý na méně arkádové pojetí, nicméně tento fakt zase může sednout někomu jinému.
  • ja to ani zkouset nebudu,,,,,,takovej unrealni hnus *6* az budou ve WT lode tak muzou rovnou vypnout servry *1*
    • jo jasne WT lode to bude bozi zazrak jako WT tanky a WT letadla, kde vsichni nadavaji jak tam nic nefunguje, od naboju, mechaniky poskozeni, MM, malo map, spatne umistene obsazovaci body, atd, atd.
      S lodema si zadelaji jeste na vetsi problemy
      • Z toho co pises lze usuzovat, ze jsi o vsech tech problemech jen slysel. Tak se laskave nevyjadruj.
  • Hraje ještě vůbec někdo World of Tanks/Warplanes ? *7*
    • Počet hráčů je již přibližně rok stejný... tedy neroste, ale také neklesá... Samozřejmě, že stále hráči končí, ale jiní začínají takže se to srovnává... *3*
    • Firingo
      Když přišli tanky do WT, tak jsem s WoT skončil, ale stále to hraje podstatně víc lidí než WT to mi věř *3*
      • To je smutný :). S WT se to nedá srovnávat.
      • a má být???mě to přece vůbec nevadí..ať si hrajou *4*
    • Nedávno jsem po 2 letech zkusil nainstalovat a zahrát si..jedna bitva a hned to šlo pryč..prostě s WT se to nedá srovnávat..a to jsem WoT hrál přes rok..njn nic jiného nebylo a tak bavilo *4*
  • Takze testerem byl radsi nekdo, kdo jejich jiny hry nehral, aby nemoh konstatovat, ze je to jeste 10x vetsi kravinium?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit