Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chci to skusit
  • Ono to rozdávání všem asi zase tak horké nebude, zaregistroval jsem se v době kdy vyšel tento článek a bohužel píšou, že už pozvali dost lidí, tak ať počkám na příště. *13*
    • Taky jsem neobdržel žádný invite a to jsem se registroval už přibližně před půl rokem... *13*
  • Chlapcom z tohoto oblubeneho portalu musi naozaj hrabat. Fakt si musim pozriet 2 reklamy aby som videl video z hry??? *15*
    • Nemusis, bez na yt a tam tech videi najdes na jeden klik urcite par hodin.
  • V alphě už jsem cca 2-3 měsíce a musím říci, že je to zatím naprostá pecka ..jediné, co mi zatím není jasné a na čem bude hodně záležet je tak nějak end-game content. To, co je v alphě teď je super zábava na několik týdnů.
  • Hmm skoda rad by som si to zahral ale vidno ze Mrkvosoft chce aby vsetci presli na ten jeho spion system Win 10, tak dal ako minimum Win 10 aby sa to dalo hrat....
    Tak skoda no bola by to sranda hra ale na ten Win 10 ma do roku 2020 urcite nedostanu kym bude podpora Win 7.
  • Jack1947
    Mě to nefunguje, i když jsem tam vytukal Microsoft live účet stejně to nechce přihlásit. Takže asi ani nezkusím noo "An Xbox Live account is required to log into the forums. You can create one here.
    After you’ve created your account, please return to the Sea of Thieves Forums to log in."
  • Sleduji to už nějakou dobu a čekám, co z toho vleze. Vypadá to na skvělé odreagování o víkendu po práci a depce :) a vidí v tom jistý punc Monkey Islandu.
  • TheGGG
    s tím vizuálem ani zadarmo
    • je to hezka kreslena stylizace
      • Máš recht, nevypadá to špatně...nakonec nejúspěšnějsí MMORPG všech dob (rozuměj WoW), taky nemá úplně fotorealistickou grafiku, že?
        • absolutní souhlas. mě se wowko dodnes líbí. o Far Cry (1) se to říct nedá - a jaká to tehdy byla grafická hitovka, což?
  • windows10 *11* ? to radeji hru ozelim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit