Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    kdyz lze vyzkouset od fanousku kampan, mozna to bude lepsi nez ty predesle , bugfesty ( co se ani nedali doparit a to byli officialni.)
  • Pokazdy kdyz vidim video nebo si pustim army jak 2 tak 3 tak se mi proste zda dvojka hezci a vzhledove realistictejsi
    • To bude takovy syndrom. Mne to docela zarazi protoze se mi staci podivat napriklad na sceen u tohoto clanku a okamzite me napadne jak Arma3 vzhledove vyrazne pokrocila. Vidim jenom par veci o kterych by se dalo diskutovat.
      Architektura Cernarusi je mozna hezci ale to neni kvalitou modelu a textur.
      Nizsi lody stromu vypadaji v Cernarusi lip.
      Textury terenu na stredni vzdalenosti asi vypadaji v Cernorusi verohodneji.
      Pravdepodobne tu hraje roli to "zname prostredi" ktere je Cechum urcite blizsi. Ale jinak nasviceni, particles, animace... to vsechno je v trojce podstatne dal. *3*
  • celoush
    Rozhodně doporučuji.
  • Diky za tip :)) jdu na to :)
    Jinak pro ostatni : Arma je hra u ktery musite premyslet a neumite ji za 1 dopoledne, coz je dnes uz moc narocne na jednoduche lidi :)
    • Ahoj. Hej ty, máš recht. Arma není pro rozmazlený frajery odkojený na CODs a BFs. Je to výzva pro pořádný chlapy, co to maj v hlavě už srovnaný. Z mýho okolí znám bohužel pár jedinců, co tvrděj, cituji: "Arma mě nebaví, protože u toho musím moc přemýšlet"
      Lidi už moc zpohodlněli. To v 90. letech nebylo!
  • Neni nekde nejaky playthrough tohohle modu? Hrat se mi to nechce, ale chtel bych to alespon cele videt.
  • Lukyz
    Vypadá to moc pěkně, ale ten dabing mi moc nesedí - už jen z traileru: jeden voják mluví a zní to dobře, druhej mu odpovídá a je to kvalita jak kdyby to daboval přes sluchátka s mikrofonem za 200Kč (což asi opravdu bude ten případ) Nechci nikomu upřít snahu, naopak, ale přijde mi to jako škoda když si s tím někdo dá takovou práci.
    • To je jenom anglický dabing pro trailer. Dabing samotné kampaně je český a mluví ho zájmová dabovací skupina Fénix Pro Dabing a je na velice profesionální úrovni. Jinak kampaň je skvělý příběhový počin. Určitě zkuste.
      • Lukyz
        Ok, beru na vědomí *4*
  • Sarge Studio vytvářelo skvělé kampaně a mise už do OFP. Rozhodně stojí za vyzkoušení. Osobně bych řekl, že tahle kampaň je možná i lepší než ta původní v Armě 2.
  • JustinBieber
    Yes Bejby , ale Arma je kravina *14*
    • Ale codko není vid?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit