Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant

    Nedávno jsem po letech zkusil Desperados - Wanted Dead or Alive a už se to nedalo. Nejen že dnes neskousnu ovládání, ale úplně jsem zapomněl, jak děsivě působil ten "scénář". Musel jsem se stydět, než jsem to po dvou misích navždy opustil. Tohle ale naštěstí budou dělat tvůrci Shadow Tactics, takže by to mohlo být dobré.

    • x_ander

      Já Desperados hrál po x letech loni a nemohl jsem si vynachválit, jaká je to pecka i přes to stáří. Co je za problém s ovládáním mi není moc jasné, scénář je klasická westernová limonáda (nic objevného, ale že by to bylo děsivé...) a hlavně jsem koukal, jak skvěle to pořád vypadá.

  • Sr_Lobo

    Paráda! Hrozně moc se těším! Doufám, že to bude mít stejnou atmosféru a mix humoru a napětí. 

  • triptich

    skvelá správa. a keďže poznám shadow tactics, tak očakávania samozrejme najvyššie možné.

    i keď... ak len preskinujú japonsko na ameriku a zachovajú všetko ostatné, ja budem spokojný.

  • Marines
    Tak tohle je opravdu super zpráva a děkuji tvůrcům. Škoda, že zatím nikoho nenapadlo zprovoznit Robina Hooda, který neběží na desítkách, ale třeba se mýlím a tvůrci už na nástupci i této hry makají....
    • Lukyz

      Verze z GOGu mi na Win10 šlape naprosto v pohodě. 

      • Marines
        No, Já koupil Robina Hooda na STEAMu a i když se v pohodě nainstaluje a jde normálně otevřít, samotná hra je naprosto nehratelná - je to zamrzlé. Prý existuje jakýs anglický návod jak to zprovoznit, ale nehledal jsem to, když to prodávají, tak by hratelnost měla být snad samozřejmostí...…!
        • Ahoj, měl jsem s Robinem stejný problém. Vyřešil jsem ho stáhnutím fixu, díky kterému jsi měl možnost spustit to přes virtuální, staré directy. Zkus pohledat a věřím, že najdeš poměrně snadno řešení. :-) 

        • x_ander

          Na STEAMu to samozřejmost právě není a spoustu starších her koupených na STEAMu na Win10 nerozjedeš vůbec. Proto určitě doporučuju starší hry kupovat právě na GoGu, tam si zakládají na tom, že ty hry jsou na nových systémech plně funkční.

          • Marines
            Pánové velice děkuji, stáhl jsem a přeinstaloval a běhá to, velké díky!!!
  • Lukyz

    Naprosto boží zpráva! 😍

  • maros.goc

    Tak, už vieme, čo bude v piatok v Retre :D Alebo to budú The Settlers? ;)

    • x_ander

      Desperados už v retru byli, nebo ne?

    • V pátek bude v retru SiN ;) :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit