Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Já jsem na to zvědav, uužiju si to znovu v lepší trocu grafice a hlavně 60fps a dám si druhý ze sta konců. Potom rychle Beyond a konečně Detroit.

  • TIRsk

    Hehe, do mesiaca ako vide plna hra.

    Si zacneme uzivat NUDE MODy 😇

    • Phillios191

      tady je to koukám taky samej uchyl...

  • Tak pokud vyjdou i po roce na Steamu tak pořídím nějak tomu Epicu nemohu přijít na chut né že by to bylo nějaké špatné ale prostě mi nesedne.

  • Phillios191

    Tak zatvrzelým pcčkářům gratuluji, čekání se přeci jen vyplatilo :) mě ke koupi PS3 však donutilo vícero studií, takže jejího vlastnictví nelituji.

    • dockali nehry, dekuji, radeji knihu

      • Blue.Shark

        Víc takových neher

      • NIjak se to nevylučuje. Kniha je také nehra ne? A co filmy? Koukáš na takové nehry? :-D

    • drasta

      Ja si PS3 koupil kvuli Red Dead redemption a GTA V. Nejvic me ale uchvatila serie God of War a naopak nejvic zklamalo Uncharted a The last of us. Heavy Rain bych nezkusil snad ani kdyby bylo zadarmo uplne.

    • omiklon

      Já zase budu jak kolovrátek tvrdit, že HR byl/je přeceňovány. Produkční hodnoty fajn, ale scénář jak pro televizní krimi thriller na nedělní odpoledne..


      btw já si taky koupil PS3 abych dohnal nějaké ty exkluzivní kousky, během několika let všechno zremasterovali na současný hw nebo se teprve chystá, viz první Ni no Kuni..

      • dworkin

        Mně se přběh líbil, i když Fahrenheit jsem si užil mnohem víc. Nad čím jsem se vztekal bylo ovládání, hlavně natáčení ovladače do strany, které víc nefungovalo než fungovalo.

    • Derp_1337

      Přesně tak. Já dlouho otálel s koupi PS3, ale pak rozhodla kombinace her The Last of Us, Uncharted 2 & 3, Heavy Rain, Beyond Two Souls.

      • Phillios191

        Tak u mě to bylo vše výše uvedené + RDR, některé only console sequely (což mě irituje ze všeho nejvíc) a série Motorstorm a Killzone.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit