Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak to vypadá s vyhlášením? Přijde mi vcelku nevhodné vyhlásit soutěž a pak se zcela odmlčet. Na FB odpovídáte na dotaz čtenáře, kdy zveřejníte výherce, větou "v průběhu tohoto týdne". Ten ale již končil nedělí 1.5.
  • Budou výsledky zveřejněny? Docela by mne to zajímalo.
    • Tak to vypadá, že asi ne *4*
  • ja mozem reagovat, lebo ja som si ten monitor kupil
    takze:
    bolo by fasa, keby freesync bol do 144hz, ale
    1. ani furyX, a viem ze ani Vega o rok neda v ziadnej novej hre v rozliseni 2560x1440 90-100fps a viac, tj vies to vyuzit maximalne pri couter strike a pod
    2. ja ten monitor mam, vyuzivam freesync. ale ty len rok pises o gsync, to je medzi nami rozdiel
    mas 960 a cakas na spasenie(Pascal). btw, chyba v nieje vo freesync ako takom, ze je je len do 90hz, napriklad eizo foris ma freesync do 144hz :)
    3.cim dalej, tym viac vyzera pascal ako fail(ano, ma vyjst o 2mesiace ale len mobilne cipy, nema mat podporu AS, tj nema 100% podporu DX12 a Vulkan),

    a takisto: posledny rok nvidia ma problemy s drivermi, priliz sa snazi optimalizovat maxwelly a deoptimalizovat starsie rady kariet. tj stava sa z tej firmy nedoveryhodny partner pre zakaznika - ale kto chce kam, pomozme mu tam :)
    • ja tomu moc neholduju, ale cetl jsem tady clanek z odkazu jednoho priznivce amd, kterej udajne popisuje fail nv v novy generaci

      a tam pritom jasne stalo, ze pokud bude syrovej vykon nv velkej, tak amd nespasi ani ten asynchronni computing, ten udajne umi o neco zvysit vykon, ale jaksi neni to samospasny

      takze bude lepsi nechat spekulaci a pockat na nejaky realny vysledky
      • Paulcz
        Já jsem pro, více sýrového výkonu. Včera jsem spořádal 3 plátky Madelandu :)
        • MikeR
          No ale ne v kombinaci s grafickejma kartama. Taveňák já nerad.
    • *15*
    • At bude Pascal jakykoli, stejne bude zase lepsi nez konkurence...stejne jako loni vsichni doufali v zazrak alias FuryX a nic z toho.
  • josephd
    To mě by celkem zajímalo, jak je to s tou Vánoční akcí 2015. Tehdá jsem si řekl, že podpořím LEVEL/Games.cz, a tak jsem si mojeid účet založil. USB klíčenka od mojeid dorazila hned v lednu, zatímco náramek LEVEL stále postrádám! A to k tomu byla soutěž o Playstation 4, Xbox One nebo grafickou kartu NVIDIA GEFORCE GTX970, ale do dnešního dne tu nebyli vyhlášeni vítězové *16*
    • blixa
      Výherce byl oznámen v Levelu 260, na facebooku Games.cz a i tady v bleskovkach. Co se tyce tch naramku, tam je to letos trochu proklete - jak jsi sam psal, flashky i naramky loni jsme odesilali vzdy uz v lednu, letos se ale zkomplikovalo snad vsechno, co slo - zadani vyroby, vyroba a ted i odesilani. :( Aktualne je stav takovy, ze jsou vyrobene a odesilat by se mely konecne snad pristi tyden. Omlouvam se, vim ze jsem to uz v podcastu jednou rikal, ale tentokrat uz by to snad opravdu melo odejit.
      • josephd
        Dobře, díky za vysvětlení a informace.
    • Tady ne, ale v LEVELu to vyhlášení bylo. Moment.... Jo, v čísle 260 hned na začátku.
    • Asi si to kuci v redakci rozebrali no
  • tak pc hardware je prodlouzenej úd kazdyho pocitacovyho nadsence, jakmile mu někdo rekne ze je malo vykonej tak se muze podělatt. Holt když se chlapovi rekne ze ho ma malyho a nevykonyho tak je zle. My muzi jsme takova jednoducha zviratka, sice dokážeme ledacos ale když jde o vykon a rozmery tak jsme banda opicaku (viz diskuze). Hmm..videli jste nekdy zenskou hadat se kvůli PC hardwaru ?:)
    • Ano, viděl. A byla docela nasraná. Přestala se se mnou bavit. Bohužel si nedělám srandu.
      • MikeR
        Třeba o slot vedle.
      • Tilwaen
        To je tak, když strkáš hardware tam, kam nepatří.
        • Srandičky, srandičky, ale když ona chtěla mít každého půl roku či rok novou grafárnu a vyhazovala prachy oknem. Nemluvě o 8jádru za 30k s deskou a RAM za dalších 12k. Jsem jen chtěl poradit, no. Asi má kámoše v obchodě s PC hardware, o kterém nevím *15*
    • no ty se hadaj kvuli velkymu zadku nebo nemodnimu obleceni, nejsou o nic lepsi, jen se realizujou v jinych oblastech
      • V zivote jsem neslysel zenskou hadat se kvuli zadku nebo nemodnimu obleceni a to jsem s nekolika par let zil...
        • no ja to myslel trosku jinak, nez ze by se dve potkaly a sly do sebe

          ale ty jejich modni policie a podobny hovadiny, to by chlap nevymyslel

          jinak se spis ty jejich gangy pomlouvaj za zady
          • Nikdy se zenskou nemluv o jjeim zadku, to mas to samy jako kdyby se ti pretrhnul retez na zacatku tour de france v roli favorita:)
        • zensky se o tom nehadaji proto ze to je jedna z jejich zbrani když jde do tuhyho:) mas ho malyho a nestoji ti, je k nicemu ..a je vymalovano:)
  • Vypadá to že si lidi stěžujou na AMD, no AMD je oproti Nvidia mnohem lepší, proč? Například každá technologie od Nvidia až na Shadowplay a tu věc s vlasama je i u AMD, akorát Open Source. Poté Freesync je také, ano uhodli jste to lepší než GSync. Takže to vypadá že lidi co si stěžujou o tom moc nevěděj a to nás vede k pravidlu dne, nemluv o věcech kterým nerozumíš :)
    • Jsem rad, ze jsi svoje tvrzeni podlozil argumenty... *15*
    • Az se u AMD naucej optimalizovat ovladace tak všechny ty funkce co jmenuješ k necemu budou, do te doby je jasna volba nvidia. (do dneska fallout 4 nebezi na AMD kartách dobře, cim to asi bude)
      • Paulcz
        Bethesdou? :) Ale neříkám, že jsou ovladače od AMD dokonalý.
        • Tak na Nvidiich bezi o dost lip, takze bych typoval spis ty ovladace nez bethesdu. navíc to není jedina hra, ani nevim kolikrat jsme nekde slysel nebo cetl ze vysla nova hra a na AMD kartách mají potize..100x? mozna i víckrát..
          • Treba tim, ze nvidia velmi silne sponzoruje optimalizaci na svoje karty, takze se hry testuji hodne na nvidii a uz min na amd, ovladace na to maji vliv az _po_ vydani?
  • boha..ča ,ale tu frflete ..nie aby ste boli radi že vám niekto chce dat niečo zadarmo *7* ,a najviac tu kydajú deti ktorým bohatý otecko kúpi všetko len aby mu dali pokoj a neotravovali... *10* tie tu vyskakujú najviac aký je to "shit" a odpad...a pritom si nevedia nič vážit lebo si na nič nemuseli zarobiť..:/..pekná karta a každý kto má rozum sa poteší ked ju vyhrá hlavne v dnešnej dobe..! tak gratulujem výhercovi -nech slúži. *3*
    • přesně tak pro vydělávajícího smrtelníha platícího složenky, pojištění, benzín a miliony jinech životních nákladů je to krásná až snová záležitost. Pro mě je to konkrétně až nedosažitelná záležitost, teda dosažitelná vpohodě, ale přednost má asi 1000 důležitějších věcí. Na diskuzi mi taky lidi přijdou uplně mimo real.
    • Moje řeč... každej tu akorát držkuje, jak to všechno stojí za houby... na druhou stranu je to občas zábava číst :D
      • Vždycky je to zábava číst. A jak píšeš, zadarmo i žloutenku.
  • no tak děvčata, nehádejte se, zadarmo je to dobrá karta a pro spoustu lidí upgrade a navíc když dostanete grafiku za desítku zadara, tak investice do vodního chlazení už tolik nebolí *3* sám mám 970 a o vodním chlazení uvažuju, protože se umí v zátěži ozvat a nvidia umí taky topit, to není jenom "výsada" amd *2* při hraní DA Inquisition na max jsem měl dojem, že mám ve stole přehřátou zbíječku a to mám sakra dobrou tichou skříň. Jinak, kdybych si dneska měl grafiku kupovat, tak to neudělám a počkám si na novou řadu, která u obou značek vypadá papírově slibně, uvidíme až budou venku řady od všech výrobců
    • Draken69CZ
      LOL vodníka *15* to si rovnou kup dvě 960 do sli *15*
      • Si asi upad ne? Kvalitní vodník na gpu stojí okolo 2500 a spíš míň, to o kterém uvažuju stojí 2300, což je pořád o víc jak polovinu levnější než 960 a o sli toho asi taky moc nevíš, protože ve většině BM 970 solo 960 ve sli poráží, můžeš mi sdělit, jak bych si podle tebe asi pomohl, když 960 je v zátěži taky hlučná jak prase(i když to tady nikdo z majitelů nepřizná) nebo jsi jenom něvěděl co napsat, ale něco si za každou cenu musel napsat? Oni totiž se totiž ceny vodního chlazení od 90 let, kdy ses o to dle fundovanosti tvého příspěvku naposledy zajímal hodně změnili, víme? *7*
        • Co vim tak tohle byl nekvalitnejsi vodnik co znam..
          http://www.pohadkar.cz/public/media/Pohadkovi_herci/Josef_Dvoak/130.jpg
        • Draken69CZ
          "Kvalitní vodník na gpu stojí okolo 2500" *15* ty mě chceš zabít *15* ale dej si na toho mrzáčka co chceš jen mě překvapuje že si koupíš "tohle" a pak chceš spláchnout 2,5k jen tak do záchoda fakt má logiku, chtěl bych vidět zbytek PC to bude lahoda. Rada: příště si připlať za nereferenční řešení od nějakého kvalitního "výrobce" grafických karet nebo nová revize PS4 je taky pěkně tichá, nebudeš pak nucený k tomuhle šaškování *15*
          • PS4??? to muze zustat u 7 let staryho PC *2* *1*
          • 970 je mrzacek? Skoda ze kdyz vysla tak byla vykonnejsi nez cokoliv od AMD, a za 9000 dokonce i levnejsi. *3*
            • Draken69CZ
              Jako přes rozdvojku? Ty toho o PC víš tolik och *14*
            • Ano, v baleni jsou dve karty a davaji se do jednoho pcie slotu, jak rikam... kdybys tomu rozumel, vedel bys to ty bfu. *3*
            • Draken69CZ
              Takže v balení jsou dvě?!? *8* Přejmenuj se na PC KID trotle *15*
            • Tak dvoucipovky nejsou "jedna karta", kdybys tomu rozumel neplacnul bys takovou kravinu.
            • Draken69CZ
              cokoli?!? pobavil *15* 295x2 vyšla v první polovině 2014 a do teď je to nejvýkonnější karta *3*
      • Nemusi, amd stutteruje i s jednou kartou. *3*
        • Draken69CZ
          Aha a já myslel že 970 je nVidia karta, njn ty jsi tu "king" *15*
  • Radkaa
    Jakou má přibližnou cenu ta výhra ? V počítačích se moc nevyznám. *3*
    • Klid, oni by ti v realu ještě podrzeli dveře, to jen tady sou to idiotii:)
      • PanS
        Samozřejmě. Všem dospělým lidem se zdravým rozumem musí být touhle dobou jasné, že valnou část místních uživatelů tvoří sexuálně frustrovaná mládež.
    • Průměrně cca 10 000,- to je takový problém použít heureku nebo zbozi cz, případně odkaz na czc, který je přímo v anketě? *7*
    • A google používat asi taky neumíš, co? Je fakt tak těžký napsat název té karty do prohlížeče a podívat se na cenu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit