Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Předměty z této hry je totiž možný nyní vyměnit .... Pán rédáktór jé ásí z Práhý
  • Takže jinými slovy jen se našla další cesta jak hru zakoupit. Zakoupím předmět ale složitěji se dostanu ke hře kterou chci za zakoupený předmět vyměnit .. není jednodužší si tu hru koupit rovnou a neprotahovat to obklikama.
    • Je videt ze tf2 moc nehrajes...Je tam spousta hatu, z nichz nektery maji hodnotu i pres $1000. Ty haty ziskavas nejruznejsima zpusobama, ne jenom placenim (i kdyz ted uz to tak z vetsi casti je). Od spusteni tradingu lidi tyhle haty cile vymenoujou za penize a hry a Valve se uz asi nechtelo resit pripady, kdy nejaka naivka nekomu jen tak dala hatku a kvuli nejakymu scammerovi o nej prisla. Ted je to jednodussi, neni treba ani zadnej middleman, jenom nevim co se stane, pokud nekdo platbu za gift zrusi, ale to Valve asi haty vrati...
      • Hmm temi "haty" myslis klobouky, nebo se jedna o neco jineho?
        Btw pouzivani zbytecne mnoha cizich slov uz davno neni cool *3*
        • Cesi hrajici tf2 tem "kloboukum" rikaji haty...
          • a to ma cenu 1000 dolaču *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
            kdyz uz si musis koupit klobouk tak porč ne radeji skutečne za 1000 dolacu by byl hezkej klobouk
            • Nektery vzacny klobouky co najdes nahodou v bedynce (unusually) az takovou cenu skutecne maji, cena je ruzna, od $40 za ty nejhorsi, normalni stoji kolem $200...ale to ti nemusim vysvetlovat, ty se v tom urcite vyznas vic nez hraci TF2 *7*
  • Takže to už to je jako teď ? Nebo se to chystá ?
    • v betě je to teď :)
      • A kde to najdu ? Já to nikde nevidím.
        • Pořád to nevidíš? *1*
          • jj vidím ale jak teď mám vyměnit tu hru za jinou ? :D
            • Musis mit dotycnyho v pratelich a pak mu posles zadost o trade pres chatovaci okno.
            • Ano ale nějak se mi to motá...
            • Dabl lol.Trojtej otpíchnutej ridberger s lolkem.

              Četl si článek?j
        • pravym na steam -> nastavení -> účast v betaverzích -> změnit -> a tam si to vybereš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit