Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ravux
    Prosim o smazani tohoto postu.
    • zamita se, vsechno co jsi tu napsal uz je ulozeno v archivech. Edit te uz nezachrani.
  • Whoossain
    Bude tam i simulace kolabování a záchvatů?
  • Mart9
    Mám vsazeno na Trumpa. Stejně jako jsem před lety vsadil Zemana.
    • Asi ti zjevně imponují obhroublí postarší dominantní muži *1*
  • Vypadá to příšerně
  • Rejsek
    Letos jsem byl v Londýně v M.Tussauds muzeu. Kterákoliv z těch voskových figurín působila živěji, než tenhle páreček plesnivých trilobitů. Tyhle dva nikdy!!! Kdybych mohl volit v Americe, tak volím buďto Iron Mana, jehož pragmaticky chladný přístup spolu s neskutečnou zásobou bonmotů mi velmi vyhovuje, a nebo Hawkeye, jelikož je to krutý zabiják, který se s nikým dlouho ne*ere, ale má rodinu, kterou miluje a to je dobrý příklad......jo...
    • Ehm, víš že ti dva jsou fiktivní postavy, že ano?
  • ravux
    Je Hilda Tiltonova v teto hre take dusevne a fyzicky nemocna, jako jeji skutecna predloha?
    • TheGGG
      zřejmě tam taky existuje riziko, že ti před volba dostane zápal plic...
      • ravux
        Ma zapal plic jako Zeman virozu.
        • zápal plic prej...no verim ze GGG jim ten zapal plic žere, je to takovej mainstream zombik
    • Hochu to si nevybereš .. Trump nebo Clinton .. To je jako volba mezi Kangem a Kodos .. *15*
      • Jo, tak takhle to může vidět opravdu jenom někdo, kdo neví o světě nic nebo jenom trollí. Je šílený, že někdo jako Trump vůbec může dostat nominaci *7*
      • Trump je idi*t ale lepší než ta feministicá, socky milující zrůda.
      • "Musíme rotovat! Rotovat ke svobodě!"
        *1*
        • Jako maly chlapec jsem snil o tom, že se stanu baseballem
      • Vždy tu je volba, ta poslední - vy$rat se na všechno a mít v puči
    • Je. A nejlepši je tuhle hru s hnusnou grafikou, jako je Clintonový zaprodaná duše hrát na starým, roztřepaným CRT monitoru. To se pak killary třepe jak při záchvatu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit