Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tonnymontana
    Hrde vlastnim vsechny knizni dily i kdyz se za velkeho znalce nepovazuju, na hry se teprve chystam i kdyz je mam na policce. Komiks urcite kupuju v anglickem provedeni z USA jako vetsinu sesitovek. Alespon dobrej duvod zase rozsirit rady komiks sesitu kdyz uz to clovek bude kupovat tak at je to poradnej balik:)
    • tonnymontana
      jinak pro ostatni tusim ze porad existujou v cz obchody s komiksy (i eshopy) kde si muzete zakoupit USA komiks. neni toho moc ale jde to pokud nechcete natvrdo prepsane ceske. V zahranici se potom prodavaji zabalene arch cisla komiksu ohodnocene znamkou kvality a peceti. V podstate legendarni cisla porad stoupaji na cene pokud jsou v dobrem stavu a zabalene. to jen tak trosku off kdyby to nekoho zajimalo:)
      • Komiks by měl vyjít příští rok i v českém jazyce ;)
  • http://comic.sk/d/witcher-1-of-5---paul-tobin-1001955/
  • zakoupeno. zrovna jsem dočetl knihy a rozjel první hru. paní jezera byla trochu zklamáním, zdá se mi, že to trochu sapkowski překombinoval - hlavně v první půli a v úplném závěru. ale svět zaklínače jsem si zamiloval, takže beru všecko, co o něm píše :) a tady věřím v kvalitu
  • Zaklinac jako komiks? Nic noveho, polsti umelci a kadernici uz jsou o krok, ne-li o dva, napred!

    http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20071130183901/witcher/images/7/75/Komiks_Geralt_okladka.jpg
    • tyvole ten knír jsem vidět nechtěl
  • Zaklínač je jen jeden a ten nese cejch Sapkowského...z toho businessem nasmrádlýho světa je mi nevolno.
    • Krescz
      tak to ti bude nevolno cely zivot *11*
  • A Evropa nic? Zkoušel jsem googlit, koukal jsem na oficiální stránky, ale Dark Horse evidentně nemají slovo Evropa ve spojení s The Witcher ve své slovní zásobě :(

    Neví někdo, kdo se o komiksy zajímá víc, jestli je tohle normální postup a vyjde to tady? Nebo smolík a jediná možnost je digital (což mi přijde teda dost nelogický, už jen kvůli zemi původu Geralta)?
    • filias
      V jejich e-shopu je digitální verze dostupná za 3,99$. Koupit jde i o od nás.
      • ale papír je papír
    • Prd na komiks a precti si knizku. Tohle je jen hype pro amiky! *5*
      • Já právěže knížky četl, ale tohle mi strašně připomína stylizací (a tím jak Geralt sám vypadá) prvního herního zaklínače, kterej byl fakt super, tak jsem si řikal, že bych tomu dal šanci.
      • N0isy
        Souhlas. .)
    • Přijde ti nelogický, že anglická kniha vyjde jen v anglicky mluvících zemích?
      • A teď jsem si všiml, že to tam mají i v polštině, tak co to meleš o tý Evropě?
        • Tak na základě článku a třeba jen ceny uváděné na Dark Horse (kde jsou jen dolary) jsem usoudil, že to je fakt jen pro amíky. Ten druhej jazyk jsem tam nikde nenašel, asi jsem slepej.

          e: navíc, ano i v jiných zemí se lidé dokáží domluvit anglicky
          • Mám pro tebe šokující novinku: zahraniční knihy u nás v češtině nevychází ve stejnou dobu jako originál. A pro komiks to platí několikanásobně (pokud vůbec vyjde).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit