Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jenom doplním, že hra je v češtině, což u tohoto typu her osobně vítám.
    • Ano, to je jedna z mála věcí, které jsou na hře dobré .. + krásně namalované scenérie (dost mi to připomíná Borderlands grafiku). Za všechny isometrické hry mi to rve srdce, hodně slabé.
  • Hra je RPG nebo ARPG popř. Mix, jak to vlastně je?
    • hra je klasické RPG které klame tělem izometrickou grafikou, takže podle toho vypadá i obtížnost.....
  • Grafika vypada pekne, urcite zaparim a kdyz se nebude libit, tak steam vrati penize :-)
    • Přesně tak to my socky děláme, užijeme si několik hodin a pak si budeme nalhávat že se nám to nelíbilo, viď bratře?
      • Me kdyz se neco libi, co si uziju, tak na to leta vzpominam :-) Nejsem jako ty. Uz jsem hral. Je to takove kouzelne roztomile a zaroven propracovane, ale docela tezke. Jaky mas nazor na hru ty?
        • čekej, stahuje torrent
  • jamar28
    "ale už ne s velkou volností v prozkoumávání prostředí" - Jinak nevím, odkud je tato informace, ale po dokončení prologu je svět zcela otevřený a už od začátku se dá dostat v podstatě kamkoliv.

    EDIT: A to se týká nejen venkovního prostředí ale i naprosté většiny budov ve hře.
    • Zkus si to přečíst ještě jednou.
      • jamar28
        Jo, moje chyba. *7*
  • Wha... volnost v prozkoumávání měl už první BG a to jakože dost velkou.
    • Srovnávat toto s BG je docela silný kafe, normální rpg bych tomu ani neříkal, to je jen klasická ale teda dle mého podprůměrná stealth akce. souboje akční. To už si radši zahrajte mé oblíbené Pillary :)
    • Wha, jenze BG vyslo pred 20 lety a doted ho zadne isometricke rpg neprekonalo.
      • Ale prd. BG2, PT, Fallout 2, Arcanum...
        • Morrowind *7*
          • To je izo?
  • jamar28
    Kdyby to někoho zajímalo, tak je to fajn. Nedostatky jsou hlavně kostrbaté ovládání a uživatelská nepřívětivost v některých ohledech. Hlavní příběh taky neoslní, ale ani neurazí. Ale svět se jim povedl moc, hromada vedlejších questů taky, stealth funguje vcelku dobře, hráčská svoboda je značná a vývojáři mají i smysl pro humor (ještě nikdy mě tak nebavilo číst si popisky k lootu).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit