Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Row

    Zaujala mne tam zminka o tom editoru... jestli je aspon trochu intuitivni, mohlo by to mit zajimavy potencial do budoucna.... ostatne kvanta dobrej modu co vznikli na HL2 podstatne prodlouzili jeho zivotnost. U mne byl HL2 a steam (krom prechodu ze skoly do zamestnani) jeden z hlavnich duvodu prechodu do me postpiratske ery prave kvuli modum.

  • HF miluji ale VR teda fakt nekoupím.

  • Blue.Shark

    Teda, vypadá to božsky a jsem na jednu stranu rád, že jestli se všechno povede, VR tím získá to správné pošťouchnutí. Na druhou stranu mě pěkně vytáčí, že si mě hra získala asi po 2 vteřinách záběrů z traileru, a já si VR pořizovat nebudu, protože je to dost drahé.

    • Derp_1337

      Tak v současné době je VR scéna v plenkách, hardware je předražený a her je málo. Momentálně nemá smysl o VR moc uvažovat, ale s postupem času přibudou hry a hardware zlevní. Pokud se neobjeví opravdu revoluční hra, která by mě nalákala, tak nákup zvážím nejdřív za 2 roky.


      PS: Jediné čeho je dostatek na VR je p*rno a p*rnografické hry 😂

      • Blue.Shark

        Dovolím si hrát na mudrce a předpovědět, že p*rno bude zaručeně na každé budoucí platformě jedním z prvních žánrů - ať už interaktivně nebo pasivně :D

  • Ghost77

    Koukám, že budu jeden z mála zklamaných.. VR mě neláká a nikdy nelákalo.. K´ež by se objevilo něco z HL univerza v klasický singleplayerový podobě 😐

    • Whoossain

      Taky mě VR nikdy nelákala ale kvůli tomuhle přemýšlím o pořízení. I kdybych měl pak ten set po dohrání zase střelit třeba někde na Aukru. Tohle je must play titul. Alespoň pro mě. Doufám, že se to povede a přeju Valve úspěch 🙂

  • TIRsk

    Sakra to budem mat tazky mesiac :D

    FINAL FANTASY VII REMAKE a teraz k tomu Half-Life: Alyx

    To bude chciet dovolenku

  • maros.goc

    Zda sa ze HR Alyx bude fakt najviac tazit z toho, ze pohyb hlavou mozete robit nezavisle od ruk (co sa v klasickych FPS neda) a asi preto to nie je mozne hrat klasickym sposobom.

  • Maxianimal

    Neskutečně se těším. Že to bude VR se vědělo dlouho, tudíž žádné překvapení. My body is VR ready.

  • spoock

    schválně, bude se někdo pokoušet udělat mód do HL2 s asetama z Alyx? :D


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit