Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bohužel 7 i když nebudou bugy je příšerná, kupovat určitě nebudu a svádět to na nedostatek peněz je také pitomost.
    Nebo do toho dají méně penez než na vývoj King´s Bounty? (předchůdce homamů a upravený remake udělalo 1C)
    Podlě mě je to klasická lenost a neschopnost vývojářů. 3 je asi nejvíce opěvovaná, ale osobně si myslím že třeba 4 měla také vynikající operní soundtrack a byl tam pokus o inovaci, který se moc neujal, ale i tak mě se hra líbí mnohem více než to co jsem hrál v 7.
    • Oprava udělalo Katauri a publikovalo 1C.
  • Pořád se mi líbí víc kreslená grafika Heroes III. A soundtrack z trojky už taky nikdo nepřekoná... Ale to neznamená že se na tohle netěším. Aspoň šanci si to zaslouží...
  • Hra nevypadá špatně, ale mohla vypadat asi mnohem líp, kdyby do ní Ubisoft vložili víc peněz. Ale chápu, že tenhle žánr tolik netáhne jako akční střílečky a všelijaké multiplayerové akce, těch je jak nasr...Hold trh určují hráči a já jsem v menšině. Díky proto za tuhle hru! Po užasných hrách DAI, Zaklínači a Divinity je to jediná hra, která mě zajímá. Ale zase tento typ hry vydrží hodně dlouho:). Trochu mě mrzí, že tak dvě třetiny jednotek vypadají jak přes kopírák ze VI, čekala bych trochu víc invence. Ale uvidím jak se bude hrát. Těším se na novou kampaň, prý má být skvělá, tak doufejme, že bude.
    • nevim o čem mluvíš vzdyt to vypada paradne a imo je to silna značka, kterou ubisoft nepodcenuje.
      • Hrál jsi VI díl? Porovnej grafiku a jednotky. Ubisoft mají spočítané kolik lidí si tu hru asi může koupit a podle toho přiřazuje peníze. Před nějakou dobou (tak 1 rok zpátky) jsem sledovala stream s vývojáři, fanoušci se ptali proč neudělali město ve 3D, odpověď zněla, že by to stálo moc peněz a nebyl by to takový přínos. A i v jiných odpovědích bylo znát, že počítají. Podle toho můžeš usoudit, že mají omezený rozpočet, když zrovna tohle je věc, která měla kladné ohlasy fanoušků série. Takže si nemyslím, že by zrovna tato hra patřila mezi priority ubisoftu.
        • VII vypada mnohem lepe než 6, to snad nemužes srovnavat.
  • Na nových Heroes sa teším, ale s kúpou počkám, až keď budú nejaké recenzie vonku. V bete bolo pár zásadných bugov, ktoré mi dosť vadili, a som zvedavý, či to nejako poriešili. (skôr sa bojím, že neporiešili)
  • možno by bolo treba okrem PR vecí spomenúť aj to, že posledná beta bola totálne zabugovaná a mala obrovské problémy, čo sa prejavilo obzvlášť na veľkých mapách. Dokonca hráči spisovali petíciu za odloženie vydania hry. 4o ubisoft odmietol s tým, že potom neskôr vychádza veľa veľkých AAA hier a heroasy by sa nepredávali. tak radšej z predobjednávkami počkajte lebo neviete v akom stave tá hra vyjde.
    • to je jasny ja počkam až jak opravili delku tahnutí AI, jinak byla beta nehratelna. jinak to nekupuji
  • "Hrdinové budou mít na bitvu větší vliv než kdy předtím"- Buď jsem to z videa blbě přeložil, nebo nepočítaj s HOMAM 4, protože pochybuju, že hrdinové budou důležitější než ve čtyřce (kde jsem měl armádu složenou POUZE z hrdinů)
  • mno, a vy někdo máte u toho článku video? protože krom textu tam nic nevidím.....
    • https://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/dive-into-a-mmh7-journey
  • danny_the_hound
    Neviem, či to už bolo na games zmienené, ale fanúšikov NWC éry Heroesov (teda Heroes I-IV) by mohla navnadiť aj dvojica bonusových free kampaní od scenáristu Heroes IV (a kto štvorku hral mi dá asi zapravdu, že príbeh(y) bol to najlepšie, čo tento mierne nedopečený diel ponúkol)
    Bližšie info
  • BoB.2
    Stříhám metr tohle je pro mě hra roku, trojky a pětky mam permanentně naistalovaný. *5*
  • ja bych se zeptal jestli Honza tu hru nebo predešle dily hrál, protože rict že všechno ostalo na svem miste je zavadejici.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit