Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Určitě si to koupím, ale chybí mi tam ta temná atmosféra z původní verze.
  • Koupím. Už jen proto, že jedna z mých oblíbených značek, dále proto, že je to jedna z nejlepších her.
  • Mohli by udělat další díl série.Samozřejmě ve 3D.Pátý díl bych ocenil a určitě bych si ho pořídil *14*
  • Tesim sa ak urobia aj druhy diel a potom by mohli pokracovat v serii, co bolo aj plane.
    Malo sa to volat Wickers labs - bola to aj uzavreta cast v jednom levely Abe s Exoddus, s nadpisom comming soon.
  • Bojím se té kamery...
  • Abe's Odyssey jsem hrával před lety ještě jako malej kluk na psx byla to výborná hra:)teď to hraju na Xperii Z přes emulátor a porad je to výborná hra:)na ps4 si to rád zahraju:)
  • Inquisitor
    Jedna z legendárních her na PSX. Myslim si, že na to pokračování to vydělá, každopádně já určitě přispěju. To je prostě povinnost :)
    A kdo zvládl zachránit všechny mudokony? :)
    • V Oddysee sem nezachránil ani sám sebe (asi budu muset znova rozjet původní verzi), v Exoddus mi nějakou záhadou tři utekli. Každopádně na tohle se těšim moc. Mimochodem, jak bylo vlastně řešený ovládání na Playstationu? Já to hrál jenom na PC a vždycky mi připadalo, že ta hra používá příliš mnoho kláves na to, aby se na ovladač vešly. Hlavně mam na mysli komunikaci mezi Abem a okolím
      • Inquisitor
        V pohodě, já to právě hraju i na pc s gamepadem, protože jsem na to už zvyklej. Máš normálně čtyři hlavní tlačítka ktrýma ovládáš skok, hod, poklek a akci. Pak máš další čtyři na hoře na levou a pravou ruku, tam ovládáš běh a plížení. Takže třeba komunikace je podržím levé horní a zmáčknu tlačítko pro skok, tim řeknu hello. No takhle se to kombinuje a není s ničim problém.
    • rami.cz
      Kdyz jsem tu hru hral poprvni, ani jsem nevedel, ze nekoho musim zachranovat :DDDD Kazdopadne jsem pak pochopil, ze je zrejme musim zachranit vsechny :)) Povedlo se mi to jen diky pomoci navodu v levelu, nebo kde to byvavalo :D
      Hru jsem jeste pred nekolika lety koupil na steamu, ale uz to neni ono... Nejradsi bych vytahl ze sklepa stary dobry PSX a oprasil Ejbíka :) Boze, to byly casy!!!!! *9*
      • Inquisitor
        Já to koupil na steamu zrovna včera. Tenkrát jsem měl na PSX pálenku, tak jsem to koupil aspoň teď.
        Jinak já jsem zachánil všechny v obou dílech. Ale byla to hrozná fuška :)
    • Erendiel
      Ač jsem se snažil tak já nezvladl :D někteří byli fikaně schovaní za objektama , kde se dalo šplhnout dolu nebo si ještě vzpominam na misto, co vypadalo proste jako jáma kde čeká smrt jako vždy... ale tentokrát tam čekala i takova ta trubka co tě odnesla jinam.Každopádně kdokoliv to udělal, tak klobouk dolů a na hru se veletěším . *3*
  • Jack1947
    Jen jsem hral demo (?) na PS1/(nebo plnou uz se nepamatuju) moc rad si to znovu zaparim a ze nova znacka? Proc ne, i to muze prijit vhod zadna takovahle hra dneska neni coz je citelna skoda.
  • kdo mel PS1 tak Aba hral. Leenda. Super, ze nechali ty zvuky, ty byly nejlepsi. Zvuk samopalu je neprekonanej. Nedavali ho dokonce u nas jako demo s plejkem? Hru jsem dohral, ale od pulky uz mne to tolik nebavilo.
  • Asi před dvěma týdny jsem koupil originál na gogu, jsem zvědavý, zda bude stát předělávka za koupi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit