Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hodně povedená recenze, palec hore.
  • Mě osobně to moc neoslovilo. člověk většinu času jen kouká, tu a tam ho hra nechá něco udělat, ale jinak je to jako koukat na němej barevnej film. Zahrála jsem si to jednou a stačilo. Za ty prachy mi to tedy ale nestálo. čekala jsem víc, když kolem toho byl takový povyk.
    • Inu, jak říkávala moje babička, není všechno zlato, co se indie...
  • Rozhodne velice zajimavy pocin. Je to hodne jine nez co zname. Diky strihum apod je to jeden z nejfilmovejsich zazitku. Vubec se to nesnazi byt necim vic oproti jinym interaktivnim filmum co se snazi predstirat ze jsou i hra a diky tomu vazne spad pribehu a je to divne nadstavovane. Tady ne. Tady nejsou chlucha mista a stejne jako ve filmech jedna dulezita scena striha druhou bez toho abych musel sledovat jak postava nekam dvacet minut jde. Dej je hodne abstraktne podany a narocny a pripomina obtiznejsi Lynchovi filmy. At si kazdy prebere zda je to pro nej plus ci minus. Po prvnim dohrani asi vubec nebude vedet co tim chtel basnik rict. Ale obrovska vyhoda je smesna cena diky ktere to stoji za vyzkouseni tak jako tak. Stoji to jak listek do kina a taky za to dostanete film o delce cca dve hodiny. Naprosto odpovidajici a clovek tech penez nelituje.
  • MickeyMutant
    Všichni řeší, jak je to sociálně progresivní, ale ty ses o to ani neotřel. Co to?*1*
    • nightborne
      Já vnímal zážitek, hele, nějakou kulervoucí kardinálně společenskou progresi sem nezaznamenal =)).
      • MickeyMutant
        Chápu. Kdybys ji zaznamenal a odpovědně zhodnotil, musel bys nejspíš udělit aspoň devítku jako Polygon. Vítej v našem klubu východoevropských jeskynních šovinistů.
        • nightborne
          *zkroušený pohled*
  • Mart9
    Snese to srovnání s Life is strange?
    • nightborne
      Vůbec, jsou to hodně rozdílný záležitosti. LiS staví spíš na gradovaný zápletce, tohle je skoro čistě o kondenzovaných emocích.

      Nicméně, pokud tě podobný věci zajímají, rozhodně zkus, jenom to srovnání s LiS není moc namístě =).
  • Jack1947
    Takové light interaktivno na pc ( Heavy rain se čekat nedá ale něco na tom bylo).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit