Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krtecek-GT
    Předešlé Wii jsem zavrhnul kvuli grafice a tomu, že mě akorát bude bolet zápěstí.. Tak jsem si radši za ty peníze dokoupil k xboxu kinect, no a kinect je u mě pomale nehratelný, na tož ve dvou, kvůli nedostatku prostoru. Takže nakonec stejnak hraju hry s klasický ovládáním.
    Wii U už vypadá líp, hlavně graficky dotáhly konkurenci (tu současnou generaci konzolí určitě) a
    líbí se mi ty jejich jednoduché hry a Mario. Jenže je jasný, že třeba na nové xko vyjde zase Forza a dost velkých her, jenže mít dvě konzole, to není nic pro mě.
  • absolutne nechapu, proc vubec kombinuji tablet a konzoli s televizi. Kam se teda clovek ma divat? na televizi nebo na ten tablet, proste koncept celyho zarizeni mi prijde zbytecny, to ze v jedne hre ten tablet funguje jako mapa, je strasny, dyt to staci zmacknout jedno tlacitko a mapu vidite, ne? wii u je pro me naprostej (cenzurovane, sproste slovo) a to nejsem zaprisahlej pcčkář***
    • dendyman
      tvl..rozumnej člověk
  • Fakt by mě zajímalo, proč ten váš zaprcanej přehrávač žere tolik CPU... A neřikejte mi, že mám předpotopního kompa, prostě ste to vodflákli jako prasátko (páč PR...ASE se tady beztak CENZURUJE) a měli byste s tim DPC něco dělat... Člověk vypne HD a ono se to kouše furt stejně... wtf wtf.... Ani jedno video jsem na tom nedokoukal, ŠOTCI.
    • pokud mas normalni pc a ne 10 let stary, tak to budes mit nejaky spatny ovladace... a šotek jsi sám, protože nikdo jiný s tím problém nemá, chyba je na tvy strane
    • Jen tak pro zajímavost. Jaké jsou specifikace tvého nepředpotopního kompla?
  • jindra.veliky
    to lego GTA vypada dobre. u toho me bude mozna i mrzet ze to nebude na PC. *4*
  • Mato1987
    velice sa mi páčia tieto krátke , stručné a výstižné videoblogy, skvelá práca
  • Trol.diskuzni
    Mně se to líbí, i když je to topinkovač!! *14*
  • Core
    Super reportáž (houšť, bude-li možno), ale jinak tahle mašinka mě tedy opravdu neuchvátila. Nedokážu si představit, že bych s tímhle tajtrdlikoval před obrazovkou (i bez ní). Všelijaké naklánění atd., prostě mi to přijde mimózní... jenže mě nesedlo ani PSPčko a po půl roce jsem ho daroval se všema hrama švagrovi čili tohle považuju z úplně jiné planety. Holt myš je myš (osobní názor).
    Minuska do mě...! *3*
    • Miserius
      Chtel jsem dat plus, ale kdyz jinak nedas...
  • KokyMetalGear
    jasný, stručný, srozumitelný, dobrá reportáž Petříku *3*
  • Amylee.Anderson
    Mě ten ovladač přijde trochu jak když vůbec nevěděli, co novýho maj udělat...
    • Ha, splynuti mysli :)
  • eb42
    Dlouho jsem neviděl Petra takhle nadšenýho, zdá se, že WiiU bude velký vánoční hit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit