Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 1:04 - v pozadí Angry Joe :D
  • Nejak jsem nechapal toho bratra co povidal prvni:
    A) "Nas" (slovensky?) trh je zavisly na lokalizovanych titulech. ---To vychazi z nejakych statistik? O prodejnosti se zrovna nezajimam, ale tohle mi pripada prinejmensim prehnany..?
    B) Beyond je Cageuv nejambicioznejsi projekt. ---Z ceho tak usuzuje? Krom videa se neco vi? Nevypada to zatim klidne spis na Heavy Rain s lepsi grafikou?

    Nechci chlapika ani tak narknout z pochybnyho fabulovani, jako si spis rozsirit vlastni obzory, takze si nechte vsechny stery, a navalte primy odpovedi : P
    • To s tou lokalizací mělo zřejmě znamenat toto: Hra je určená pro děti (podle videí) a dětí ti zrovna po anglicku moc dobře šprechtit nebudou (1. stupeň základky). Tady je lokalizace skutečně nutná
      • Jo aha - jsem si to musel pustit znovu, abych cestou od ucha do mozku neztratil utrzky jako "JK Rowling" : D
        Pravda - dik. Myslel jsem, ze mluvi o trhu obecne...
  • muzete pro nas hodne zaostale, co nemame prez 100 let abychom si pamatovali nejake to ceskoslovensko, dat titulky k slovakum? aspon ja sem hloupi ze jim vubec nerozumim mam celkem problemy i po nich neco cist (nedivil bych se kdyby to bylo vzajemne).
    • Hory85
      Nejdřív bych si zašel k ušímu a očmínu než bych dělal ukvapené závěry, přemýšlej o tom. *7*
  • Cahir
    "Zhulenec" na konci mě zničil. *1*
  • Core
    Lukeho mám rád, ale ty závěry (jak od Novy) bych klidně oželel.
    Minuska do mě... *3*
    • právě že ty konce alá televize nova tomu dávaj vtipnou koncovku *1*
  • Hory85
    LOL, kolik toho už Tukan měl v sobě, když to točily. *15*
    • Tak ta kombinace těch všech PR, efektů, málo času na spánek a alkoholu musí být smrtící...
  • Alžběta je prostě vostrá, nedává + body lacino, tak to má bejt, nešetřete kritikou, za ty peníze kolik ty hry stojej je to podle mě naprosto adekvátní hodnocení *5*
  • Co to bylo za toho cernocha na konci? *1*
    • to byl Tučňák
    • Keyz
      Taky by mně zajímalo.Má super háro a čumí taky zajímavě :D Možná jejich novej kámoš.
  • Mikolas si asi par tuzemskych pivek na sonacky konferenci dal co? :)
    • Vegen
      Aspoň to pro něj nebyla taková nuda :D
  • God-of-War
    Last of Us je prostě něco extra *14* .
    • normalni koridorovka s 20 fps
    • musím říct, že ač sem byl vždy pro hraní na PC, klávesnice a myš to bude vždy moje nejoblíbenější kombinace, ale kvůli Last of Us už mám objednaný PS 3 :)
    • SkillJam
      S tím se nedá než jen souhlasit. Má to být asi jen PS3 only co?
      • God-of-War
        Only and forever *4* .
        • Mahcake
          High Five! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit