Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • už jen kvůli tomu maximáně iritujicímu intru se na to koukat nebudu, nejhorší, co jsem kd viděl
  • Skvele podcasty, i vse okolo, konecne se info o E3 dalo sledovat a clovek nemel pocit nekonecnejch PR kecu, ale naopak to byla temer celodenni zabava...
    Opravdu me mrzi jen absence Bioshocku a Thiefa (asi jedine dve neadventurni hry co me z tech pripravovanych zajimaji)
    Diky!
  • Ten záběr jak se Polednice-Poláček blíží se sepjatýma rukama a těžko identifikovatelným výrazem k obrazu je opravdu luxusní. *1*
  • Trapne *11* *11* *11* *11* *11* *11*
    • Ty si trapne.
  • MickeyMutant
    Filmový přístup:
    http://www.youtube.com/watch?v=XLK5OWU2YGw

    Videoherní přístup:
    http://www.youtube.com/watch?v=BmIYOcm7CU4&list=UUk40qSGYnVdFFBNXRjrvdpQ&index=8&feature=plcp

    Bohužel.
    • to nechápu. můžeš svou myšlenku rozvést?
      • MickeyMutant
        Kdyby měl filmový průmysl jednou za rok velkolepou světoznámou akci, na které by největší studia propagovala svoje plány a organizátoři by se rozhodli pořádat výstavu obrazů s koncertem filmové hudby, koho myslíš, že by objednali? Nadšenou slečnu, které se líbí filmy a posílá na youtube svoje videa, nebo nějakého světoznámého virtuoza, který k těm filmům opravdu hraje?
        • Pořád mi nedochází, co je na tom špatného. Pokud to slečna umí zahrát dobře, proč by si jí nepozvali. Mně se naopak tvorba mnohých takových amatérů líbí.

          No a filmových akcí světové úrovně je celá řada a myslíš si, že jim tam jezdí hrát na piano jen ti nejlepší a nejproslulejší muzikantni? No já nevím. Nevšiml jsem si, že by nejlepší muzikanti světa uváděli třeba Oskary.
          • MickeyMutant
            A taky ti to nedojde, pokud nevnímáš propastný rozdíl mezi těma dvěma odkazy.
  • Nějak vám redakce vypadl první "gameplay" TES Online, který byl prezentován právě při rozhovoru na E3:
    http://www.gametrailers.com/video/e3-2012-the-elder/731254?
    Tohle je rozhodně lepší než screeny a ukazuje to, že atmosféra TESO nemusí být až tak špatná, jak tu někteří psali.
    • Cypri
      Loool, tak já čekal žes tady vytáhl nějakej gameplay jak už se to asi bude přibližně hrát, a ono tohle, pár záběrů ze světa...
      Are you fuc*ing kidding me?
      • Jako gameplay se to prezentuje v oficiální prezentaci. Já byl tak laskav, že jsem to napsal v uvozovkách. A podle mě je to pořád lepší než screeny. Na záběrech je toho vidět docela dost.
    • tam jsou jenom záběri na scenérii... ale spoustu lidem vadil spíš gameplay (lista s kouzlama, atd,atd) než grafika (i když ta taky)
      • těžko někomu mohlo vadit něco, co ještě nikdo neviděl... tohle je první "gameplay".

        Dost lidem u TESO vadí prakticky všechno. Tohle je nejvíce kritizované MMO, co jsem zatím měl tu zkušenost. A přitom je to možná černý kůň MMORPG.
        • Malkavian
          Takových "černých koní" tady bylo a jak to dopadlo. *7*
          • příklad? TES má 20 letou tradici a obrovskou komunitu. Měl některý z těch černých koní, co máš ty na mysli něco takového?
            • SWTOR - přehnané očekávání, špatný end content, špatné pvp obecně. U TES je očekávání daleko menší a zdá se, že se chtějí orientovat na PVP - tedy jediný opravdový end content.
            • Malkavian
              SWTOR *7*
  • Amylee.Anderson
    Ok, konečně se zeptám, co je to v intru za písničku?
    • janchor
      Ptej se u autora - http://kofila.com/
    • SnakePlisken
      Vidím, že si se chopila bojového úkolu, to tě šlechtí. :)
      • Amylee.Anderson
        Ten bojový úkol jsem četla až teď, takže ti čtu myšlenky :D
        • SnakePlisken
          To se mi nelíbí. Jdi z mé hlavy! :D
          • Amylee.Anderson
            Jdu, to co sem viděla mě nepotěšilo! *8*
  • One Winged Angel uaaa :D
  • Final Fantasy VII no jo...doufejme, že Nomura si střihne repete s Versus třináctkou ^_^.
  • SnakePlisken
    EMO hudba? Však to je main theme z Metal Gear Solid! Božííí. :)
    • EuroSamurai
      V dnešní době je všechno emo :D
    • emo ako emoce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit