Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • doufám že na nejvyšší obtížnost nepůjde savovat jako v původním AvP
  • Já bych to udělal klidně tak, že na začátku by byl třeba úkol dostat se do místnosti X a pokusit se zavolat pomoc a potom se třeba dostat na místo Y pro vyzvednutí. Po cestě by byly nějaké nástrahy a potřeba vyřešit "sekundární" problémy. A třeba bych nemusel na toho Aliena ani narazit, stačila by atmosféra a hudba k navození pocitu nejistoty a bezmocnosti a taková "nutnost" se ohlížet za každý roh chodby. Na konci by klidně mohlo být zjištění, že na lodi žádný Vetřelec ani nebyl. *1*
    • :) vetrelec tam sice bude ale tak nejak by to melo byt .. nepujde o konstatni schovku s alienem .. je tam pribehova linie, spousta NPCecek a alien je proste gameplaye (byt zasadni) prvek, s kterym musis pocitat ...
  • C-BEAM
    hra je síce prezentovaná ako hra na kočku a myš, problém je v tom, že tu bude myš alien a garde sa obráti len v momentoch keď alien hráča spozoruje. Z prezentovaných videí je jasné, že alien tu bude v roli panáka chodiaceho po lodi, z miestnosti do miestnosti a hráč sa bude okolo neho pokúšať prekĺznuť. Alien tu nebude nepredvídatelné zlo ktoré môže zaútočiť kedykolvek a zo všadial, pretože to by akosi rozbilo celý koncept hry.

    Určite som vždy chcel podobnú čisto survival hru ale čím ďalej tým viac nad tým rozmýšlam, si uvedomujem, že to vôbec nemusí dopadnúť dobre a aj tak by som radšej pokračovanie v duchu prvého AvP.
    • tohle by šlo vyřešit snad jen tak, že bude ten alien přísně naskriptovanej, nebude mít žádnou vlastní AI... že prostě občas nečekaně vyskočí a ty budeš muset prostě utýct, jinak budeš mrtvej, žádná jiná možnost nebude... je fakt, že scény, kdy alien vleze do místnosti a jde kolem nějakýho počítače doprava, zatímco ty jdeš druhou stranou doleva a utečeš mu, jsou totálně trapný.

      přesto se těším a doufám :)
  • Kde se ve vás bere ta důvěra? Dyť ty naskriptovaný scény s vetřelcem jsou vyloženě trapný.
    • Evidentně to bude plný QTE mometů, zae prostě mentalita konzolí.

      "Vraťte mě zpátky do ledničky."
  • Nebojte sa..Vačši p.rr.u.ss.er než Rome II ta hra byt už nemože :))
  • Já si pořád nedokážu představit, jak to bude vypadat. Protože tohle bude buď naskriptovaná neřest, jak už jsem ve hrách zvyklí, a nebo to bude revoluční hra. Jiná možnost není.
  • snad to nebude cutscene, cutscene,quick time event a troška tej hry.
    yzera to nadejne, ale...
  • Strach s nejistoty vyvojarov?
  • Generalmagor
    Popravdě? První Alien hra, na kterou se opravdu těším a už jenom z principu, jak tak na to koukám, v jakém duchu je to dělané. No prostě hodně štěstí klucí, snad to nepo**rete, máte konečně dobrý nápad, tak ted' to jenom kvalitně dodělat. Takhle nějak si Alien hru představuju. BEZMOC. Ručičkama a s baterkou do únikového modulu...
  • victor
    A zase ta kočka ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit