Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Fuj, to je hnus už z nadpisu *11*
  • Nemůžu si pomoct ale furt mi to evokuje ten debilní bread simulator.
  • no nazdar,moc tomu nerozumim, takze emzaci se umi kamuflazovat v cokoliv a ty tedy take a oni te nepoznaji kdyz jses hrnek?, takze zdrhas mas za sebou emzaka a sup zmenis se v toaletak, a emzak,hmmm nechape kam jsi zmizel kdyz pouzivas jejich schopnost a chodi kolem toaletaku a najednou emzakovi se chce kadit a sup popadne te a jde si stebou utrit p..el, to bude svanda.....
  • To by me zajimalo, copak tomu negramotnymu cenzorskymu hovadu vadi na tom, ze se clovek zepta, jestlipak si soudruzi uz predplatili ...
    • Jako soudruh mohu bezpečně prohlásit, že jsem si nic nepředplatil.
      • frag.ment
        To nedávno vydané hodinové gameplay video ze začátku hry se mi hodně zamlouvalo, hlavně atmosférou. Snad to ve finále dopadne celé dobře. OT: Všichni soudruzi patří za mříže, případně jim minimálně zakázat přístup k počítačům a internetu, protože tam ještě stále funguje svoboda slova, což je proti jejich ideologii.
  • Popravdě mě tato funkce spíše od hraní odrazuje.
    • jindra.veliky
      Taky mi to ze začátku spíš vadilo ale v tom dlouhým gameplay video to nakonec nevypadá tak blbě a mohlo by to být dobry
  • flash789
    Ja jim teda do kasicky urcite neprispeju, protoze se opravdu v banan nebo hrnek menit nechci...nevim koho tenhle nesmysl napadnul..jako kdyby to byl treba Rayman, tak proc ne..
    • Veskoslav
      Protože je lepší hrát za někoho, kdo má zbraň větší než mrakodrap:-D Je fakt vtipné, jak tu milovník japonských úchyláren mluví něco o nesmyslech *1*
      • flash789
        kamarade obri zbran vetsi nez mrakodrap je aspon neco co muze existovat, ale menit se v banan je skutecne blbina..
        https://www.youtube.com/watch?v=vGkcgGf2Fzw
        obvlast se kouknete na konec, kde je buster sword v akci..a pak dejte vedet az nekde anjdete video kde se nekdo meni v banan, rad se podivam :)
      • Jo. To on je mistr na protiřečení si. *15*
  • BoB.2
    Asi jsem divnej ale tahle schopnost mě příjde v boji proti emzakům úplně k h*vnu, proč nezůstaly u původního plánu vesmírného lovce odměn.
    • Ničemu nerozumíš, Bobe. Přeměníš se v banán a ve správnou chvíli uděláš co, Bobe? uděláš striptýz, Bobe! Svlíkneš slupku a se slovy "svoji slupku odhazuji v dál" se už jen kocháš pohledem na klozající a klopýtající emzáky, které je pak už snadno dát si ke svačince, Bobe!
      • No jo, ale když se proměníš v banán a někdo tě oloupe, nestáhne tě zároveň z kůže? Páč to by asi bylo nepříjemný a rozhodně bych se v takovym případě na banán pro jistotu neměnil.
    • Preed
      Tak evidentne je to wannabe System Shock od firmy ktora robi wannabe Thiefa(Dishonored) takze nejaka historicka kontinuita je tam vidiet a je to asi pochopitelne,okrem toho robit na nejakom rozrobenom koncepte po uplne inych ludoch urcite nie je boh vie co.
    • ringmancz
      třeba proto, že to dělají jiní lidi?
      • Což ale neznamená, že nemohli zůstat u původního konceptu. No ale necháme se překvapit...
    • bukrr
      Ono půjde o přežití, takže se to neztratí *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit