Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Del alias X86 aby chyběl pod hrou, kterou si nikdy nezahraje...
    • Omlouvám se za svoje chování... Mé chování má příznaky demence, pokud si neberu prášky, rodiče mě zmlátili a pak donutili vzít si svoji dávku, teď jsem šťastný
      • Mě taky už konečně došlo, že je PC lepší než konzole, okamžitě jsem hodil svojí PS4 do popelnice. Nechápu, jak jsem se mohl takto mýlit, ale již jsem prozřel, sláva PC, hanba konzolím, haleluja
        • No vidis, vitej do mr klubu.
  • Tak to zcela nepochybně, na rozdíl od Bethesdy ale nemaj mody, co by to zachránily *4*
  • Koukam že japonci se s tim nes.rou a gamedizajn maj ješte horší než bethesda *7*
    • TheGGG
      ale lepší jak blizzard, takže je to ještě dobré *3*
      • Ja mluvim napriklad o tom, ze je ve hre vedle silnice dinosaurus. Kazdy rozumny herni dizajner by vedel, ze to je spatne, protoze pokud tam je silnice a jezdi tam lide, tak by je asi spolecnost chranila policii nebo vojaky.
        • A polovina střech a chodeb ve hře by se propadla, protože nemaj správně udělané klenby a trámoví, Vávru na ně, lenochy! *1*
        • TheGGG
          ty jsi dobrý jeliman... policie ale musí chránit slušné občany před takovými bloby jako jsi ty...
          • Taky jsem to driv ve hrach neresil. Nez jsem narazil na hry, kde svet daval i smysl. Pak uz neni cesty zpet.
            • TheGGG
              to spíš ty prášky co máš od psychiatra mají nějaké vedlejší účinky...
  • To je ale krásnej klučina ten jeho kukuč by rozplakal i sochu *13*
  • ravux
    Chci Fight Club s Patrikem Hajdou! Prosim! Bude legrace! :D
    • patrik-hajda
      Kdo si počká, ten se dočká *1* . A legrace bude (doufám) hlavním tématem takového Fight Clubu!
      • Ikonka se šéfredaktorem? *1*
        • patrik-hajda
          Bohužel ne. Jakákoliv podobnost s redaktory živými či mrtvými je čistě náhodná.
  • corfer
    Teda psát zpravodajství/publicistiku jako Hrabal beletrii, to je fakt hnůj... Číst se to nedá a nechápu, že u vás v redakci nefunguje ani základní gatekeeping ve smyslu pouštění podobných grafomanských orgií ven. Šéfredaktor zpravodajsko-publicistického serveru by podobné věci měl rovnou vrátit autorovi k přepsání...
    • Jakýkoliv náznak originality co rozvíří stojaté vody recenzentského rybníčku vítám, kdyby všichni dali na tvé moudré rady, tak žádného Hrabala ani nemáme

      PS nesnaším metal
      • corfer
        Hrabala nesnáším, takže by mi bylo absolutně fuk, kdyby neexistovala jeho próza... Proto ho ostatně uvádím jako synonymum pro absolutně nečitelné texty, kdy navíc v knihách typu Příliš hlučná samota jde skutečně o kulové a myšlenku si v nich hledají pouze pseudointelektuálové, kteří ji našli i v Avatarovi.
        Nehledě na to, že nejde o žádné hloupé rady ani o rady obecně. Pokud budu hledat originální text tak rozhodně ne na publicisticko-zpravodajském serveru.:D

        P.S. Co s tím mám dělat? *1* *1* *1* *1* *1*
  • Zapomenutá hra... škoda, některé věci v ní jsou super.
    • WTF?! 5,5 mega bez digitálek. To je úspěch jako krávaa
      ...
  • Další japonský emo dětský průjem
    • TheGGG
      říká čecháček s melounem popaplaným gelem, co hraje celý den CSko nebo DOTU... LoL
      • edGGGy
        • TheGGG
          kysp *14* *14* *14*
          • drz pišu
            • TheGGG
              tvojí sis? *14* *14* *14*
      • chces prez pičču ty bizerant di radsej nastavovat rit svojemu nabijacovi
        • TheGGG
          ty jsi jasnou ukázkou toho, jak nebezpečné to může být, když sourozenci v incestu zplodí dítě...
          • daj adresu lebo s tebou rozjebu chodnik ty rozprcany imbecil
            • TheGGG
              moje adresa = postel tvojej mať *14* *14*
  • flash789
    Hmm..uvital bych pridavek co je primo do hry, tyhle epizody mimo jsou krapet k nicemu. Takovyho prostoru tam maji kde by slo udelat DLC, ale ne oni budou delat nejaky epizody:(
  • MickeyMutant
    Domácí úkol na úterý: V prvním odstavci textu urči druh souvětí, vztah mezi větami a druhy použitých vedlejších vět.
    • ravux
      Druh souveti: Google translate
      Vztah mezi vetami: Nahodny
      Druhy pouzitych vedlejsich vet: Proceduralne generovane
    • Ty jsi ucitel cestiny, jazykovedec nebo literat?
      • ravux
        A ty jsi soudce nebo policista, ze klades otazky? To je stejne smyslupny dotaz, jako ten tvuj.
        • Jen mne to zajima, protoze sem porad pise nejake gramaticke poznamky a pise hezke recenze (z literarniho hlediska). Tak mne zajima jestli je z fachu.
    • *15* říkal jsem si WTF a pak jsem si tu první větu přečetl :D nářez ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit