Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stylizace , prostředí a gameplay .... Nemohu si pomoci , ale připadá mi , že se koukám na jednu a tutéž lokaci i gameplay mi splývá. Řekl bych , že s touto hrou mám osobní problém .... nebaví mne generické uličky , ani když lokace dostávají exotické názvy . (Vlastně mně neoslnil ani Crisis3 , protože jsem musel musel stále vzpomínat na jedničku a obzvlášť na megamapu s korejskou základnou a ródeo s tankem .... )
    Zatím nevidím důvod proč bych tohle chtěl hrát ...
  • Shaker
    Vypada to az moc pretechnizovane, kdyz tady s enhancnutym Adamem srovnam staryho JCho, kterej ma bejt o nekolik levelu modernejsi a hustejsi, tak nevim nevim... Uz v Human revolution se mi moc nelibil ten typhoon nebo jak se ty vystrelovaci kulicky jmenovaly a zpomalenej doskok z velky vejsky byl taky zajimavy scifi, ale neprustrelna pancerova kuze, to uz si myslim je radnej prestrel.
  • Působí to na mě hrozně lacině. V podstatě co záběr, to nějaká akce, střelba atd. Čekal bych větší zaměření na příbeh, prostředí atd.
    • Sis asi špatně přečetl o čem ten článek a to video je. Představuje nám hlavní postavu, příběhový trailer je na YT rovněž. :)
  • Z ingame záběrů čiší konzolová dynamika, akční adventura (paralyzér, emp kanón). Někdo by je měl poslat za Chrisem Robertsem, nebo Brianem Fargem pro lehkou insipraci.

    Téhle hře fakt nevěřím.
    • Lukyz
      Otázka je, zda tě to budou nutit používat, pokud ne, tak bych v tom problém neviděl.

      Třetího Zaklínače jsme např. dohrál pouze se základními znameními, protože mně osobně ty upgrady nesedly. Sice jsme pak čučel jak puk, když jsem se v rámci questu utkal s jiným vědmákem, protože jsem ty znamení vůbec neznal, ale hrál jsem si to prostě po svém *4*
      • Já si myslím, že gamedesignér, který čte komentář podobný tomu, co jsi napsal ty, a necítí, že je někde chyba, se minul povoláním... Toliko ke schopnostem týmu kolem HR - považuji je za břídily, pozéry, rádoby umělce, kteří nechápou o co vlastně jde - žijou si ve svém akvárku rádoby úspěchu *11*

        Nechápou prostě co chtějí hc fanoušci a že jich je opravdu dost (což dokazuje úspěch pánů zmíněných výše).
        • Nj, Roberts hru ještě nevydal a zatím mají třičtvrtě mega předobjednávek a Fargo s Wastelandem prodal půl mega. Hm, kdeže je ten úspěch?
          Zase nepřeháněj počty "hardcore" lidí. Kdyby jich bylo tolik, bude tu i víc her pro toto (uřvané a věčně nespokojené) publikum.
          • Ano není jich tolik jako když míříš na střední proud, v tom to mimo jiné taky je (první díl rozhodně necílil na většinové publikum). Je to prostě "bohapustý kalkul", nic víc - a baví mě lidé, kteří to rozbředlé patetické lejno označují za něco víc...
            • Lidé, kteří stojí za HR patří mezi ten typ lidí, kteří na publikum míří s nápisy jak ze sitcomového studia - "applause" prosím, to byl vtip, fakt.
            • Lukyz
              No, z tohodle už rozumná diskuse nebude, takže bych jen dodal, že mě nebaví lidé, kteří něco označují za rozbředlé patetické lejno, aniž by to sami vyzkoušeli, což je pravděpodobně tím, že to ještě nevyšlo.

              Zanadávat si můžeme pod recenzí, zatím to jsou jen samé nepodložené spekulace. *3*
  • Magister_Peditum
    Takže zavítáme i do Dubaje. Zajímavé, že se oproti Praze moc nezměnila. *15*
    • došla ropa, tak už nemají za co stavět
      • Magister_Peditum
        A v Praze ji asi naopak objevili. *15*
  • Doufam, ze to straslive preostreni obrazu ve hre nebude nebo alespon pujde vypnout. Ceho je moc, toho je prilis...
  • Možno už som staromódny, ale grafika všetko sama neutiahne...kde je špina, feťáci, zaujimavé prostredia...všetko na mňa posobí hrozne jendnotvárne. Pôvodný Deus Ex bol skvost, s neuveriteľne chytľavým dejom, 2-ku som si kúpil hneď ako vyšla a síce s výhradami, ale beriem....toto už je trochu moc...chcem dospelé RPG, ale asi som v menšine...teda určite som !
    • Nesuď hru podle obalu...(Nicméně předpokládám, že toto nebyl gameplay z PC jak vidno.)
  • Veskoslav
    Každá doba má své hrdiny. Až historie ukáže, jací to byli hrdinové a zdali si označení hrdina skutečně zaslouží:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit