Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je tam toho víc než se zdá z videa. Bohužel pod NDA k tomu nemůžu říct víc.
  • neviem o čom to točíte, vypada to skvele a docela sa na to teším
  • TheGGG
    škoda mluvit, epic udělal luxusní gearsy (zrovna hraju celou sérii) a pak přešel k tomuto odpadu. Proč nemůže být alespoň jedna moba (když už teda musí existova), trochu temná a drsná...
  • člověk by řekl, že bod 1 v knize "jak udělat úspěšnou MOBU" bude "udělejte jí tak, aby se nějak odlišovala od všech ostatních, lidi si jí díky tomu zapamatovali a měli nějaký důvod ji vyzkoušet" *7*
    • elwiscomeback
      "jak udělat úspěšnou MOBU"

      -nedělejte MOBU, market už je přeplněný a prachy využijte na něco jiného.

      to by měl být bod 1
      • MOBA je zvláštní žánr, já mám třeba odehráno cca 3k hodin v DOTA I a něco přes 2k v DOTA 2 a stejně o tý hře nevim všechno ani se napovažuju za nějakého velmistra, nějak si neumim představit že bych takhle hrál třeba 3 různé moba hry najednou *4*
        • Fíjo, to máš třetinu roku promrhanýho života hraním her. Není ti z toho nevolno?
          • jistě že neni, protože u toho trávím čas s přáteli a dobře se u toho bavíme, je tisíc horších způsobů. jak trávit volný čas, toto je fajn společenská zábava
            • nesouhlasím, že vše v životě lze vše počítat na nějaké měřitelné veličiny užitečnosti, posezení s přáteli, kulturní zážitek (kino, koncert, dobrá knížka nebo i hra) tě nějakým způsobem obohacuje, i když to třeba není na první pohled patrné
            • Dobře, to beru, ale nemůžu se zbavit pocitu, že když výše zmíněný čas věnuješ hraní her a budeš tedy mistr v té které hře, tak že se jedná o naprosto promarněný čas a v reálném životě jsi nepoužitelný člen, který nic numí. Třeba se mýlím a věnuješ se i něčemu jinému. Já si například svého času vážím natolik abych ho neztrácel zbytečným zabíjením. Netvrdím že jsem nikdy nehrál, ale priority jsou nyní jinak postaveny a zpětně vidím, že jsou hry naprostou zbytečností, co nikam nevedou.
            • říká se, že aby byl v něčem člověk na mistrovské úrovni, měl by u toho strávit okolo 10.000 hodin, ať už jde o hraní na kytaru, kreslení, nebo třeba hraní DOTY, vše chce svůj čas
  • Mohlo to být všechno možné, když jsem o té hře poprvé slyšel, tak jsem si říkal, že to bude něco jako Destiny... a ona to je MOBA. Víte co bych od Epicu bral? Open-world Unreal, klidně i s RPG prvky. Chodíte po Na Pali, tu skočíte do jeskyní, tu do továrny, potom zase do nějaké základny, vylepšujete svoji postavu, upgradujete zbraně, sháníte lepší vybavení, odemykáte schopnosti, jó to by byla paráda.

    Ale MOBA. *9*
    • Dyť si defakto popsal Destiny ne?:)
      • Destiny zase tolik open-world není, spíše jsem myslel něco jako Skyrim, Far Cry 3 atd.
  • Asharak
    Vydat to tak 3 roky zpátky když se to rozjíždělo, možná bych zvládl zhlédnout i to video *15*
  • Ačkoliv jsem fanoušek moba her, tak si myslím, že v žaludku už prostě není místo....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit