Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paradoxne ma najviac bavil Batman Origins co nebol od Rocksteady :D.
  • Batman je super a celkovo mam rad komiksy, ale nikdy som nechapal ako moze 45kg slecna urvat hlavu robotovi, pokial nieje supermanova sesternica :D a pokial viem, tak pani SELINA KYLE nema ziadny augment, superserum, mimozemsky povod ba ani historiu vzpieracskej legendy Holt asi o nej neviem vsetko.
    • Vogon
      Ti roboti jsou od Applu. *3*
    • Batman zas uskakuje kulkám no, normální člověk neni rychlejší než dávka ze samopalu, i když je sebelíp vycvičený a ovládá 127 různých bojových umění *1*
    • Je to iba hra. :-) Keby sa mali postavy v hre chovať ako v reále, málokoho by to bavilo.
  • Rocksteady nenechají Batmana zabít, a pokud by k tomu přece jen mělo dojít, tak ne proto, že by to Rocksteady chtělo, ale protože mu to nařídí DC Comics, protože prostě tak to ve světě autorských a vlastnických práv chodí. A Batmana DC zabít nenechá. Nenechalo ho zabít - definitivně zabít ani v dobách totálního úpadku před Frankem Millerem, neudělá to tedy ani na vrcholu jeho slávy, kdy Batman je nejprodávanější a nejoblíbenější - pravděpodobně světově nejznámější DC antihero. A vzhledem k chystanému trháku Batman vs Superman už vůbec ne.
    • Vogon
      -
      špatné vlákno.
    • frag.ment
      Kdybys četl text pořádně je tam "PŘÍBĚHOVĚ zabít", né že ho oddělají fyzicky..
      • Jack1947
        Kdyby to napsal někdo jako já tak hned má nastříleno 20 trestných bodů (mínusů). To je dobré no. *3*
      • Firingo
        Je však až zarážející kolik lidí to nepochopilo když to tady čtu *1*
    • Batman vs Superman je úplně jiné univerzum, Joker taky umřel v Arkham City a v komiksech žije. Navíc smrt komiksový postavy je málokdy definitivní
    • Batman uz niekolkokrat skapal.
      • napadá mě jen jeden případ a to ani nezkapal, Darkseid ho sice trefil Omega paprskem a vypadalo to že je K.O., ale po pár dílech se ukázalo že ho jen odeslal do minulosti (šibal jeden) a baťák se musel probíjet historií, bojoval s Vandalem Savagem a tak
    • Jack1947
      Kdyby jo tak ho přeci zase hezky po vzoru komiksů vzkřísí ne?
  • Jack1947
    Jsem na to zvědavý, to bude zajímaví kooperace... hlavně at Batman zůstane stále člověkem a nebude nějaký nabušený neprůstřelný macho. *3*
    • souhlasím, byla by škoda z potenciálně stealth charakteru batmana udělat další prototype, plus stejně nezničitelný prototype kámoše:)
      • Jack1947
        Přesně Stealth je dobrej a dělá z něho něco co nemá každá hra, kdyby měl vykosit 20-50respawnujících se nepřátel, nějakými extra combo údery už by to byla nuda ale proti menší akci nic nemám, prostě od všeho trochu ale ne až přehršel. Proto byly minulé díly zábavné.
  • titulny obrazok mi pripomenul Modru Ustricu v Policajnej akademii *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit