Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • už mě v oblasti propagace her nedokáže vyvést z míry asi nic. Ale toto už je moc:) Takové kecy bych jim žral tak před 10 lety...

    aby to bylo aspoň trochu věrohodné, doporučuji najmout na PR kecy Randyho Pitchforda *11*
  • Jak chtějí pomoci moution capture prohloubit realistický zážitek když postavy které snímají jsou navlečené v trikotu a místo zbraně drží násadu od "koštěte". Každému kdo kdy viděl vojáka pohybujícího se v plné výstroji a se zbraní v ruce musí být jasné že ty lehkonohé baletní kreace co tam předvádějí mají s realitou pramálo společného. A výsledný efekt ve hře samotné podle toho taky vypadá, nebo spíš nevypadá (realisticky).
    A jestli jsou prioritou reálné vrásky na ksichtě Kevina Spaceyho tak ty já považuji za podružné. *6*
    • jendabek
      No nemysli si, že finální animace je to, co se nahraje na Motion Capture, dolaďování těchto animací trvá mnohem déle než nahrávání a přizpůsobuje se např. rozdíl ve výšce postav, různé posuny kvůli interakci s jinými předměty (zbraně apod). Navíc to, co leze z MC má celkově k dokonalosti daleko.
      Každopádně propagovat v dnešní době motion capture je trošku mimo, tahle technologie už je hodně let samozřejmost.
    • Jack1947
      Snad to nikdo nečeká že by COD bylo v nečem reálné a už vůbec ne v pohybu postav. *15*
  • "... jako hraný film" - ehm, vlastně je to pravda, očividně většina hráčů CoD stejnak nerozpozná kalacha od M4 tak proč by měli rozeznat zastaralou hru od reality...

    Pro hatery - jedna věc je, jaké je CoD... a druhá věc je, jak až křečovitě trapně ho prezentují skrze marketing... na to jsem teď mířil... jaká to bude hra, to se ještě uvidí...
  • Jack1947
    Uch, migréna je slabé slovo. *13*
  • TheGGG
    LUXUS *14* Naštěstí už jsem předobědnal, todle bbude pecka, kvalitní sci-fi fps nám tu chybí.
    • Potřebuješ tu ukázat bíbra v každý zmínce o CoD co ? Chudá*čku...
      • Vždyť jenom v podstatě řekl, že se na hru těší. Proč, že ti kvůli tomu vlastně tancují čakry?
        • Kdyby napsal na fórum zelinářskýho obhodu: "Paráda, nahnilá jablka, předem kupuji 2 bedny" a měl trapně provokující avatar (kterej si ještě holánek pravidelně aktualizuje), myslíš že by to prošlo běž povšimnutí ? Asi ne... ať si tu říká kdo chce co chce (více méně), nicméně tomuhle lulánkovi jde asi o něco jinýho... buď provokovat, nebo trollovat, nebo něco takovýho...

          Ale vlastně na druhou stranu máš asi recht... třeba mu jde právě jen o tu provokaci...
          • Jack1947
            To i to, a i to že ho to snad i baví hrát ale to je zas na jinou diskuzi. *7*
    • Na co slyší vocas jako ty ? Na trolla ? Pito*mečka ? Nebo trapnýho šášulu ?
    • VaZqeZ_EU
      Quickly.. QuickTime! ..E ..E ..E ..E ..E ..E ..E ...
  • Mato1987
    Pekná rozprávka, kedy začne disney premietať celý film?
  • MickeyMutant
    "It looks like it's on TV. OMG that's a game! That's CRAZY!"

    So true in a completely different way*4*
    • Už u předminulého dílu byl hlasatel a hlasatelka a říkali: "Uh oh can you see it ?" "Its beautiful" - asi museli dostat dost zaplaceno aby tohle plácali... stejně jako teď... smutné, že jim na to tolik lidí skočí...
      • Jack1947
        Není přece nic lepšího než si vyndat mozek na pár hodin a střílec se do umření v MP COD no ták. Proč se zabejvat blbostma a nudit se když můžeme se jít rozstřílet v CODu... řekni proč. *7*
        • Ale jo tohle já beru, taky čas od času rád dám nějakou odreagovačku, nicméně když si mám vybrat mezi přehypovanym, marketingem přeleštěnym a zrecyklovanym CoD titulu za 60 euro (např. CoD Ghosts) nebo pohodovym Serious Samem 3 BFE, kterej si na nic nehraje, sám sebe paroduje a hlásí a je to super odreagovačka, k tomu za 5,25 euro *15* v akci (nebo klidně plnou cenu 35 euro), tak je to, myslím si, jasné... Ono totiž kdyby aspoň vývojáři CoD drželi tlamu a nedávali do éteru takový chujoviny ("Oh do you see it??" atd), hru dvojnásobně (minimálně) nepředražovali a snažili se přijít s něčím OPRAVDU novým (to už i Serious Sam je více inovativní série), tak proč ne, hrál bych to asi taky... ale takle... poslední pokus mělo u mě CoD s dílem World at War, na ten jsem se jako "fanoušek" ww2 titulů těšil a počítal na ofic stránkách snad každou minutu do vydání, nicméně to jak to pojali... to bylo fakt otřesný... neříkám, Stalingrad celkem ušel, mise v hydroplánu byla v doprovodu bubnů parádní (dostala se u mě na druhé místo hned po sniperské misi v Pripyati-jestli se nepletu) a asi třetina spojenecké kampaně v Pacifiku taky, nicméně zbytek byl hroznej... za rusáky celou hru jen v běhu, tady položenej kulomet, tam raketomet... těžký King Tigery sejmutý T34kama (loool) na blízko, atd... mulťák zprvu solidní, nicméně z dlouhodobýho hlediska... pokaženej... a od tý doby to šlo jen z kopce... těšil sem se i na Black Ops a pasáž ve Vietnamu (mimochodem, nechápu, proč z něj CoD nečerpalo celý díl - šak je tam tolik motivů od stealth po frontální útoky... škoda... scifi je očividně po jejich arkádovej styl asi lepší), ale jakej paskvil z toho byl, že člověk kosil stále se respawnující stovky vietnamců jen tak... no... no comment.

          Nebudu se dále rozepisovat... prostě... kdyby se tahle série (bohužel) přestala brát vážn, zlevila se na polovinu, tak bych jí jako arkádovou jednohubku bral... sice už nehrál, ale bral... ale i po takový době ze sebe v médiích dělá top titul a nasazuje vysoce AAA ceny, že už to prostě bez toho komentáře nějak nejde... To raději Serious Sama 2, kterej zparodoval sám sebe (málokdy se u her pobavim a zároveň i nasměju, tohle byla výjimka) a parádně člověka odreagoval v SP kampani, která byla asi tak 4x delší jak v CoD... Takže proč sem vlastně píšu, když už tuhle sérii nemusim ? Protože je to mrzutý, vidět titul, kterej hrdě vedl žebříčky s CoD1 + United Offense + CoD2 (měl jsem tam i vlastní klan) a popř. i CoD4 MW1, klesl tak nízko a přitom ignoruje prosby hráčů a servíruje jim x krát nastavenou kaši za stále AAA ceny... to proto...
          • Teda to je dlouhý... *1* pardon, ale zkrátit to nešlo *4*
            • Jack1947
              To by nebylo majnštrýmové... a nikoho by to nebavilo... mně by nevadilo třeba z první světové nebo z severu proti jihu perky mi nevadí i když hru usnadnují vadí mi propustný systém kdy hru řídí hackeři. Je to ráj pro ně... atp. Korea a tak taky by nebylo zlé COD2 MP jsem nehrál jen MW1, 2( lituji docela koupě) Waw oddechovka dobrá , jinak nic moc, Black ops , MW3 ( na zastřílení dobré).

              Tak co no, já už nad cod dávno zlomil hůl ani se nák nerozčiluji je mi volné, škoda to samozřejmně je ale to je s většinou herní AAA produkce dneska hlavně žwe jsou efekty hezky se to leskne a ona ta hratelnost nakonec nebude tak vidět. To ale nejde dělat donekonečna nebo ano... čest vyjímkám.
            • Nevím čím to začalo... ale ještě za dob CoD2 se dalo mluvit o normální hře... jednak mise byly parádní, třeba ochrana zámečku v Bastogne s výsadkářema, mise v "létající pevnosti", na Sicílii, za rusáky... mělo to hlavu a patu, nic přeplácanýho (i když vidět svýho seržanta, jak do něj kosí kulomet a on nic - byl kvůli příběhu nesmrtelnej - bylo trochu úsměvný, ale člověk to v poho bral...) a když se hrál MP, tak žádný perky nebo podobný blbůstky... prostě amíci s Thompsonem, kterej byl stejnek i když si byl nováček nebo veterán (ne jak dnes, že nováček s MP5 naběhne proti veteránovi s P90...) a záleželo tedy hlavně na zkušenostech a znalosti map...

              Kéžby tahle série prožila restart (protože jinak z ní máme za chvíli další Mass Effect) a vrátila se do ww2, tu pořádně zmapovala v několika dílech, pak (možná) Koreu, Vietnam atd... takovýho materiálu a oni jdou do budoucnosti, skákat 5m s oblekem, dávat rány jak Hulk, obracet auta... tohle přece týhle sérii nesluší... i když, vzhledem k tomu, jak moc velká arkáda se z toho stala... to vlastně sedí...
            • Jack1947
              Já s tebou souhlasím, to co jsem napsal není tak jak to já cítím ale tak jak to pro tyhle zastánce umírajicí série je. Já radši dám starší COD nebo ještě lépe žádné COD.
    • Sir, you just made my day!
  • Super že linkujete "osobnosti.cz", co takhle linkovat taky video na YouTube? Už vám to psalo asi pětset lidí že ten váš přehrávač je nepoužitelnej, to raději plochu videa zaplňte statickou reklamou a nad to dejte jeden řádek s linkem na YT video.
    • Zdá se mi že to píše pár lidí furt dokola, krom bugu při změně hlasitosti ve fullscreenu s ním žádný problém nemám.
      • VaZqeZ_EU
        Já mám problém u hlasitosti i když video není fullscreen *9*
  • Malleth
    To jsou markery, vy puntíci...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit