Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemastné a neslané, zdá sa to len mne alebo sa páni z rocksteady akosi vystrielali a už im došli nápady?
  • ty odlesky a déšt nezamaskují špatne textury.
    btw batman a ostatní superhrdinove by mneli zustat v rovine naivnich pohadek pro deti. jakmile se začnou brát a tvarit moc vážne, tak vyzní trapne
  • Mám "obavy", že mě používání Batmobilu bude nudit, za předpokladu, že mi bude nuceno. Chci chodit po svých. Navíc to strafování do stran působí dost komicky.
  • Jack1947
    Nechápu proč dneska musí být všechno přepálené barvy, kontrast a svíticí - protože ten kdo ještě neměl anafilaktický šok a netrpěl epilepsii nejspíše z dnešních her pozvolna začne.

    Hra dobrá ale proč má být tedy soudě z hlavního obrázku špatně a to ještě není ani 3D. *7*
    • CrocoRay
      S tímhle já problém zase nemám. Ale nevím proč, tak třeba v Dead Space, Inversion apod. se mi motala hlava v pasážích bez gravitace, když se otáčely prostory. Ne, že bych byl na tom nějak extra špatně, ale dobře mi to moc nedělalo. Ale byla jedna hra, která mě lákala a vzhledem k tomu, že na tohle tu byl kladen velký důraz, tak jsem to vzdal už po odehrání demoverze a to byl, tuším, Dark Void.
      Ale třeba horská dráha apod. mi v reálu špatně nedělá a to ani ta batmaní, kde se jezdí hlavou dolů :-)
  • Koukame vsichni na stejny video?
  • Říkám si, jak by lidské tělo obstálo, bylo by vystaveno střelbě, byť gumových projektilů, takovou kadencí z kulometu na batmobilu. Ale což, vždyť je to vlastně jenom hra.
  • Shaker
    Ultimatni kopac zlounskych riti je zpet! :)
  • jeje to tam bude zase ta snova blbost ta mne nebavila *11*
  • kubi-wan
    To minulý video s bat(tank)mobilem mě jako jediný úplně nepřesvědčilo. Moc se mi líbí nápad ovladatelnýho batmobilu, ale jeho "bojovej režim" neni úplně to, co bych chtěl vidět v batmanovský hře.
    Tohle video je naopak zas parádní a ukazuje to, co v tý hře vidět chci (a co chci hrát). Akorát ty akční úhly, ze kterých je mnohdy snímanej boj, a který do toho traileru musej dát, by mi ve hře kazily flow, tak doufám, že ve hře moc nebudou.
    Teď už se jen těšim na nějaký vyloženě gameplay video, který nebude muset hrát na efekt.
  • Ristoro
    Vypadá to fantasticky. To video mě donutilo si to předobjednat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit