Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chcel by som sa opýtať, za ako dlho ste túto hru prešli? Niektorí tvrdia, že veľmi dlho im to netrvalo. TotalBiscuit spomínal 6 hodín a na HowLongToBeat som videl 7 hodín . *8*
    • Co mi prijde jako nestastne je, ze ani ne po 2 hodinach clovek zjisti, ze uz se nema kam posunout. Zna skilly i zbrane a v podstate to uz hraje jenom ze setrvacnosti. Neni tam nic, co by ho ale nejak aktivne motivovalo. Pokud si to nahodou nekdo poridi, tak bych doporucoval dohrat to bez preruseni. Pokud vstanete od pocitace, tak uz se k tomu nevratite.
    • Těch 6-7 hodin to tak trvá....tahle hra má opravdu zvláštní křivku zábavy....zezačátku je tahle hodnota fakt vysoko a hra dost baví ale časem se velmi rychle ohraje jelikož ten samotnej gameplay spojenej s pár skillama na zbraních je opravdu osekanej na kost a je tam toho šíleně málo....
  • Škoda, že se recenzent více nezmínil o výzvách v každém levelu, který mě právě baví asi nejvíce a člověka nutí používat i jiné zbraně a hledat secrety. Zrovna to beru to jako největší změnu oproti ostatním ARPG. Ještě to mohlo být na konzole a mít to splitscreen...
  • Blackjack
    Prijde mi to jako Torchlight. Clovek do zblbnuti macka jedno tlacitko mysi. Obtiznost jak detsky puzzle, vyzva nula.
  • Co se týče atmosféry a příběhu, v tom se s Diablem samozřejmě memůže rovnat. Přesto je to měrně zábavné. Hlavně díky tomu že můžete libovolně měnit styl boje. Grafika je obstojná a hratelnost vyvážená. Za těch pár stovek to rozhodně stojí.
    • Diablo má nějaký příběh?
      https://www.youtube.com/watch?v=W6pDBXFPa_8
      • koneckoncu i trojka mela v zakladu solidni pribeh (o posednutí dablem) akorat zlyhala jeho prezentace ktera byla bombasticka a trapna
      • velice trapne pokud se navažeji i do pribehu dvojky...
  • Tahle hra není dobrá(omrzí po 1-2 hodinách)
    • Musim bohuzel souhlasit, nevypada spatne, narrator je plus minus zabavny (spise minus), ale samotna hratelnost je velmi nizko, vlastne nevim proc delam co delam, souboje nejsou zabavne a ani ty bonusy co clovek ziskava v mapach zrovna svet nezbori. Pro me slabsi zalezitost.
  • solomon.short
    musi pockat. momentalne se prokousavam skrze Grim Dawn a ta me bavi hodne *4*
    • prudislav
      no GD je kvalitou úplně někde jinde , jen už by to konečně mohlo vypadnou z Early Accessu
      • solomon.short
        nedavno dokoncili treti akt a zvedli lvl cap, z EA by mela hra vypadnout koncem roku.
  • Skoda, ze hlavni hrdina vypada jak metrosexual v kloboucku.
  • prudislav
    Já nevim co jsem viděl tak by mi to asi nesedlo , radši počkam na záříovej remaster Van Helsing trilogie (jednička mi sedla, dvojka špatná nebyla a trojku snad ve Final Cutu opraví)
  • BoB.2
    Mě spíš zajímá kam se podělo slovenské RPG Shadows: Heretic Kingdoms čekam na krabicovku a furt nikde. *7*
    • MickTheMage
      Niekto prehliadol financne problemy vydavatela? :) http://www.sector.sk/novinka/95969/bitcomposer-ma-velke-problemy-ako-je-na-tom-slovenske-rpg-shadows-heretic-kingdoms.htm
      • prudislav
        jj mam dojem že jsou od hry uplně odstžiženi dokud se nevyřeší ta insolvence a dokonce na steamu doporučují hru nekupovat protože ty peníze oak nejdou nikam
      • BoB.2
        Aha diky. *9*
  • po druhym a hlavne tretim van helsingovi to je opravdova vzpruha.. tahle zabavny kyby byly jeji obe pokracovani. helsing mi skoncil prvnim dilem a pokud tohle rozjedou jako serii budu se tesit. snad to teda taky neposerou :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit