Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen doufam,ze to nebude silnejsi jak moje ps4.To by me nakrklo,kdyby nintendo melo vse ve 1080p a 60fps.Ale moje kristalova koule me rekla ze to tak asi bude.Neeee!Ze nintendo ma kvalitni hry,to bezdebat!Ale nedokazu si predstavit,ze po 20letech presedlam na jinou herni platformu.
  • tak zbohem majitele WiiU jak mile vyjde nova konzole budete mit smulu zadna hra pro vas uz nevyjde tak jako na Wii po oznamenii WiiU...
  • fluffy
    Nintendu fandim. Vacsina hier, ktore mam uz do GBA az na 3DS ma vyborne technicke spracovanie, inovatorske myslienky a hlavne skvelu hratelnost. Osobne mam plne zuby AAA titulov, ktore maju vacsie a vacsie rozpocty a su na tom technicky horsie a horsie kvoli tomu aby sa rychlo dostali na trh. Takto zrejme este odlozim kupu PS4 (koniec koncov tam nieje ziadny titul, ktory by som chcel) a pockam do bud roku. Mozno platforma od nintenda vytrie vsetkym zrak :D (to asi nieje pravda ale aj tak sa tesim)
  • Chtěl bych se jenom zeptat na zdroj té informace, že má být nějaké placené prémiové členství. Ve zprávě Nintenda (na kterou odkazujete) o tom není ani slovo, takže mi to připadá spíš jako vycucané z prstu.
    • jakubc
      Taky to tam nevidím...
  • Kam se hrabou hrabou herní portfólia XOne a PS4 na to Nintenda, pořídil jsem si nedávno nový 3DS a fakt plánuju prodat zaprášenou PS4, pokud nepřijdou s něčím zajímavým na E3 a koupit Wii U.
    • Jack1947
      Jediné co by mně na WIUU trovhu odrazilo by byl asi ten ovladač no, jsem ale přizpůsobivý člověk takže to není největší problém.
      • jakubc
        K Wii U můžeš připojit nejrůznější ovladače, i klasický gamepad tam je...
        http://ecx.images-amazon.com/images/I/7115A2m702L._SL1500_.jpg
        • Jack1947
          To jsem neveděl, díky za info, na druhou stranu - těch her co bych si zahrál nebo zkusil není zas až tolik. (nepočítám zeldy aaa Maria/Waria atp...)
          • jakubc
            No Zeldy a Maria bys počítat měl, jsou to skvělé hry a i když jde o stejné série, vždy přinesou něco nového. Na Wii U stojí za zahrání spousta her:
            Super Smash Bros. U
            Mario Kart 8
            Super Mario 3D World
            Super Mario Bros U
            Metroid Prime Trilogy
            Bayonetta 1+2
            Legend of Zelda: Wind Waker HD (z Wii tam pak můžeš hrát i Twilight Princess a Skyward Sword)
            Monster Hunter 3 Ultimate
            Hyrule Warriors a zajímavý je i ZombiU, vyjde ještě Star Fox, nová Zelda a hlavně Xenoblade Chronicles X.
            • jakubc
              U nás je to bohužel opravdu hodně opomíjená firma, ale Wii U se nedaří skoro nikde. V ČR se neprosadilo ale ani Wii. Já jsem s nákupem hodně spokojen, hry jsou hezky v 60fps, stylově perfektní, hratelnostně ještě lepší. :-) A těším se na ty nejlepší hry, které přijdou letos.
            • Jack1947
              V Čr je to hodně opmínaná firma... Nintendo prostě netankuje tolik kolik by mělo.

              Ten výčet? no co na to říct Bayonettu 1 jsem si užil na Xboxu. 2Díl mne trochu mrzí že není ale oželilbych. Mario já vím no... Zelda. Hyrule mne zaujalo taky.

              Rozhodně ale jsou to hry bez kterých se to dá přežít a přesto že jsem začal na Gameboyi... tak mi Nintendo tak blízké není. Třeba si jednou pořídím kdoví.
    • Tak tak, teďka se poohlížím po 3DS i WiiU a našel jsem tam za minulý rok více zajímavých exkluzvit, než na PS4, XO i PC (což je nejsmutnější, her tam vychází nejvíc) . Škoda, že zrovna WiiU nemělo takový úspěch, jako původní Wii, protože určitě bychom se jinak dočkali ještě více originálních her. Aspoň, že to 3DS se prodává dobře.
      • Ja som sa rozhodoval medzy ps4 a WiiU. Kupil som WiiU koli zeldam a nelutujem na ps ma zaujal akurat bloodborne heh...
      • jakubc
        2014 a 2015 jsou určitě pro Wii U super roky, pak zřejmě bude konec... Ale ono to stačí, těch her už je teď spousta, k tomu přibude Star Fox, Zelda a snad i Metroid. Navíc pokud člověk vynechal Wii, může si zahrát spoustu her z něj.
  • xH4wK
    R.I.P.
  • Jack1947
    Předplatné? jen to ne. *7*
    • preplatny je cil vsech korporatnich loupezniku (ms, sony, o2 atp.)

      lidem sice chvili trva nez zacnou za neco platit - vahaj, ale jak si na to zvyknou, tak potom uz to moc neresi

      a o to jim jde
      • Jack1947
        Já vím no, to je dneska docela problém. Ono je to i na Steamu atp atp... prostě hry se sníženou cenou a tak za pár kaček nakonec bude doba že i tihle zlý giganti zavedou svoje vlastní předplatné protože to lidi rádi. To by byla cesta do pekel, hovnami dlážděná.
  • dalsia konzola postavena na tom "hroznom" AMD procesore :)
    len tak dalej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit