Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takze vlastne staci, kdyz obrance rukojmiho odpraskne, pochopil sem to dobre?

    A tema "neskodnejma" lootboxama to vzdycky zacina, pak prijde takovej nepatrnej patch a bude tam trebas ... specielni munice, par naboju, to prece neni nic proti nicemu, pak tak prubude semo tamo specielni zbran .... a za tok to bude vypada tak, ze kdo neutrati pat tisicovek (a k tomu nebude mit zprdele kliku - aneb typickej gambling) nebude mit sanci.
  • Jack1947
    No nevím jestli se tam budu vracet hlavně kvůli bedničkám které si nebudu moct koupit za reálné peníze protože žádné ani nemám *7*
    • Rejsek
      A už jsi zkoušel pracovat? Nedopadlo to?
      • Jack1947
        Cože, jako abych pak hned běžel a rychle koupil lutboxy wtf you mad bro ??!!! *8* *7*
        • Rejsek
          Klidně, ja nevím, to je přeci tvoje věc. Já reagoval jen na to, že nemáš ŽÁDNÉ peníze.
          • Jack1947
            Spíš si na mě působil jako " Tak už KURVAAA di makat abys sis ten sajrajt mohl koupit ,NEOTRAVUJ"!!!
  • sugyn
    14Gb update pridal mikrotransakce do rok stare hry v dobe kdy vsichni je vsichni proklinaji. Z jake jeskyne ten manazer co o tomhle rozhodl se zjevil.
    • Pokud jde pouze o kosmetické záležitosti, tak ať si je tam klidně mají. Mentálně slabší (zmínil bych BoBa.2, ale to je "jenom" lhář) vyhází peníze za kraviny a ostatní to nijak nepoškozuje. S tímhle nemám problém, pokud to nejsou hlouposti jako růžové zbraně a podobné kraviny...
      • BoB.2
        Ale no tak jednou sem se do tebe navezl a tet to budu mít pořád na talíři?
    • BoB.2
      Mikrotransakce jsou tam už od začátku ,tet přidaly lootboxy které jsou ale na nic za 70kč dostaneš 3 náhodny kosmetický upravy,
      • Jack1947
        Aspo že dávají 2 zdarma ;)
        • Francis
          Kde ich nájdem? Pozeral som v klubových odmenách na uplay, a nič tam nepribudlo.

          edit: tak už to tam naskočilo
  • A hýbou se ty krabice nebo jen tak sedí v mechu? *1*
    • Rejsek
      Jsou to bojové krabice, takže dle mě i umí bojovat, ale možná je to všechno jinak....
  • Jen bych Adamovi chtěl připomenout, že hra se jmenuje Ghost Recon: Wildlands; ne Wildlands.
  • BoB.2
    Jdu na to, škoda že to hraje tak málo lidí.
    • Podle tebe to nehraju ani já, takže je tam ještě o jednoho míň...
      • BoB.2
        Zapome%n na minulost ,vyplivni tu zlobu a jdi dál. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit