Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co to melete, že nikdo nechce světovou válku??? Jenom 48% Čechů chce světovou válku a hlavně napadnout Rusko za pomoci NATO!!! On to jen nikdo veřejně neřekne a nenapíše, poněvadž u těch ostatních by byl označen za nemorálního a nevolitelného!!! Ostatně mnoho Čechů věří (kromě těhotných žen a mámin) že války jsou přirozenou regulací přelidnění planety Země. Akorát je jich pořád ještě málo, poněvadž přírůstky jsou vetší než úbytky. Světová válka to prý jednou vyřeší ve fiktivní naději, že přece jen lidé tu hrůzu přežijí...
  • Magister_Peditum
    Jako z Rusku v ničem nevěřit a KLDR neválčí jen proto, že má dost práce s týráním vlastního obyvatelstva, ale argumentovat porušováním lidských práv v Íránu a zároveň opomíjet třeba takovou Saudskou Arábii, která je v tomhle daleko víc na štíru... A za narušitelé světového pořádku lze dnes označit kde koho. Co je to vlastně světový pořádek? To jen Evropa už 70 let (kromě Balkánu) nezažila válku. Jinde se to mele prakticky neustále. To by ten seznam narušitelů mohl obsahovat většinu států světa... Ne, politikum do zpráv o hrách nebrat... *4*
    • Politika by tolik nevadila, spíš propaganda.
  • Jack1947
    Třetí světová válka ujrčitě nebude, nikdo to nechce a nebude v té klasické podobě a podle mě nebude ani v nejbližších 5ti letech. Co bude pevně v to už nekolik doufám konec Evropské debilní nunie.
  • Je smutné kolik lidí tady plive na "západní demokraci" (i přes její nedostatky). A je to dokonce i zneklidňující, když povážíme že tito lidé mají i volebné právo a někteří dokonce údajně mají i VŠ.
    • KrPa
      demokracie by fungovala, kdyby nebyl mezinarodni volny trh, nakonec pro zemi byl nejlepsi system feudalni monarchie
      • Magister_Peditum
        Já to říkám pořád, že se to Rakousko-Uhersko nemělo rozpadnout! Ale to už byla spíš konstituční monarchie... *3*
    • TheGGG
      demokracie, kde můžeš mít jen jeden přijatelný názor, jinak tě onálepkují a konpletně ti zničí život... demokracie co se světem šíří bombami a propagandou a podporuje likvidaci vlastního obyvatelstva... holt ty jsi dítko vychované ČT
    • Bylo prokázano, že demokracie není moc efektivní režim.
      To, že někteří politologové argumentují, že v současnosti je to "nejmenší zlo" vůbec nic nemění na nedostatcích demokracie... tak se nedivte, že někteří lidé remcají.
  • Whoossain
    Takhle pitomej úvod článku jsem tu už hodně dloho nečetl. Takže každý, kdo se netouží stát součástí unipolárního světa pod nadvládou centrální banky, je narušitel "mezinárodního pořádku". Autor by si měl dát trochu práce se zjišťováním skutečností o tom tzv. "mezinárodním pořádku." Chilcotův report, kterej hodnotil britskou účast, a zejména její opodstatnění, během irácký invaze, celkem jasně nastínil co to ten "mezinárodní pořádek" je. Zfalšovaný zpravodajksý zprávy, založený na výpovědích nevěrohodných individuí, který obshahujou, mimo jiný, i pasáže z filmu The Rock (Skála) s Nicholasem Cagem. To je "mezinárodní pořádek", kterej Rusko narušuje... *11*
    • JJ není nad porušování lidských práv, vraždy aktivistů, novinářů, politické opozice a diktátorský režim. Asi by dnešní mladá generace potřebovala trochu profackat aby se probudila do reality.
      • TheGGG
        to mluvíš o Turecku, velkém spojenci kowbojů z USA a členu NATO?
        • ve svete je to ted těžký. počítam že v USA ekonomická bublina v nejbližších letech splasne a stane se zemí tretího sveta. Evropu pohltí islám zevnitř. Rusko se snad rozpadne. Čemu dávám naději je kanada, Australie a Azie po páde komunistické diktatury (Čína, Korea).
        • samuel.polak
          pekne si ukazal ze nemas absolutne prehlad... *5*
      • Autor článku označil Írán jako jednu ze zemí, kde dochází k narušení "mezinárodního pořádku".

        Tak mi řekněte, kde v současné chvíli dochází v Íránu k tomu "porušování lidských práv, vraždy aktivistů, novinářů, politické opozice" *7*
        • samuel.polak
          napr. zeny maju v irane rovnake prava ako muzi? nemaju tak netrep
          • Whoossain
            A proč se aoutor článku naváží do Iránu a ne do Saudský Arábie nebo libovolnýho jinýho středověkýho království v Perskym zálivu? No protože taková Saudská Arábie je součástí toho pokryteckýho, falešnýho "mezinárodního pořádku" bez ohledu na to, že oproti Iránu v ní ženy stále ještě nesmějí ani řídit auto (aktuálně bylo několik kativistek bojujících za odstranění tohoto zákazu uvězněno a můžou čelit až trestu smrti). Takže podobný výpady proti zemi, jako je Irán, a ať se to někomu líbí nebo ne, tak faktem je, že Irán je nesrovnatelně pokročilejší, svobodnější a tolerantnější, než tradiční západní spojenci, jako je Saudská Arábie, Bahrain nebo Sudán, jenom znovu dokazuje pokrytectví a falešnost zastánců toho tzv. "mezinárodního pořádku", který se neštít spolupracovat s těmi nejhoršími diktátory a podporuje extremisty všeho druhu. Nejčerstvějším příkladem může být americká podpora tzv. iránský opozici známý pod zkratkou MEK. Jedná se o teroristickou organizaci, která je známá, mimo jiný, i útoky proti samotným Američanům. Ani to není překážkou pro zástupce Trumpova režimu, aby přijímali platby za projevy na shromážění stoupenců MEK. Tak činili např. senátor McCain nebo současný Trumpův poradce pro národní bezpečnost J. Bolton. McCain dokonce označil MEK jako příklad pro všechny, "kdo bojují za demokracii".
            • Dík za info. Zrovna sem koukal na tohle:
              https://m.youtube.com/watch?v=ReaHBggqiiM.

              A opět sem se musel zasmát pokrytectví US, který je nezměřitelný...
            • Whoossain
              People's Mujahedin of Iran (MEK a přidružený organizace) - věnuj pozornost i logu: https://en.wikipedia.org/wiki/People%27s_Mujahedin_of_Iran
              Senátor McCain vystupuje na zasedání MEK (odtud citát o boji za svobodu):
              https://www.maryam-rajavi.com/en/item/meeting-of-senator-mccain-and-maryam-rajavi-senator-mccain-visits-pmoi-members-from-ashraf-in-tirana
              John Bolton vystupuje na zasedání MEK:
              https://youtu.be/UHyVX7rg8co
              Rozsáhlá základna MEK v Evropě (Albánie):
              https://youtu.be/HPI13VGEVsc
              Zajímavý je i to, že organizace je popisovaná jako destruktivní kult a přirovnávaná k Chrámu lidu Jima Jonese, kterej se proslavil masovou sebevraždou v africkym Jonestownu, při který zemřelo víc, jak 900 lidí...
              Pro víc informací podobnýho druhu mě můžeš kontaktovat mailem na Whoossain@tiscali.cz nebo zajít na moje fórum (většinou v Angličtině): http://zodlikeproductions.forumotion.eu/
            • Hmm, to sem nevěděl. Ale nepřekvapilo. Tak to vypadá, že US už rozjíždí další agresivní válku. Nakonec, zionistický trojský kůň jménem Bolton vlastně sám prohlásil, že vidí změnu režimu v Iránu na rok 2019. Vojenský komplex už se to ani nesnaží maskovat. Mno nic, až vypukne WW3, tak dobře víme odkud...
          • KrPa
            jo, takove saudky je maji stejne jak iranky ze *1*
          • A od kdy, že to mají stejná práva ženy nebo dokonce černoši v tom """úžasným""" a demokratickým USA? Po kolika letech od vzniku USA dostali ženy a případně ti černoši volební právo a třeba právo studovat vysokých školách společně s bílýma rádobyameričanama? dzo PS: Írán není jedinou zemí, kde ženy nemají stejná práva, jako muži a přesto je zmíněn jen on (Írán) a jiné podobné státy ne
      • Skoro všichni v této diskuzi mají přes čtyřicet pitomče
    • TheGGG
      to víš, mladý progresivní politicky korektní pisálek z podobně orientované redakce... východ fujky, západ super, z afriky jsou doktoři a slovani jsou zlo... a bílý muž je špatný a bezvýznamný a proto nemá co dělat ani na obálce z hry zasazené do WWII (jak napsali k BF V)....
      tak to dopadá když sám sebe někdo vnímá jako Apach Attacking Helicopter
      http://i0.kym-cdn.com/photos/images/original/001/101/087/7fe.png
      • Je smutné, že tohle vychovalo naše vysoké školství. (myslím tebe) *13* A je to i zneklidňující když pomyslím že máš volebné právo. *9*
        • Víš jak se říká tomu, co tady předvádíš, je to pokrytectví a ve tvém případě nehorázný pokrytectví, protože se zastáváš demokracie a při tom by si nejradši sebral volební právo lidem, kteří mají jiný názor, než ty, to je ta tvoje/Vaše úžasná demokracie? Tak to mockrát děkuju, ale nechci! PS: já, jako levičák na rozdíl od tebe a tobě podobným demokratů, jiným lidem (s jiným názorem, než mám já)volební právo, případně právo vyjádřit svůj názor, neberu... :)
          • vlastne maš pravdu. ale je to težký. predstav si že existují i extremisti, fašisti a pod. a co kdyby se dostali do vlády nebo parlamentu. nebo rusofilove, levičáci a pod. co pak?
            • No a zkusil sis někdy položit otázku, proč asi lidi volí "extrémisty", neonacisty nebo fašisty nebo třeba i komunisty a nevolí jenom ty skvělý demokratický strany? Nebude to třeba tím, že ti demokrati toho spoustu naslibovali a "skutek utek", proč mám v práci měsíční příjem i s prémiema nějakých 26tisíc hrubýho tudíž nedosáhnu ani na průměrnou mzdu, i když chodím do práce v čas, dělám přesčasy, v podstatě nic "nekurvim", dělám rychle a kvalitně a to nejen podle sebe, ale i podle mých šéfů, tak proč v tom skvělým "kapitálizmu a demográcii" nemám ani průměrnou měsíční mzdu, třeba? A je spousta dalších věcí, na které se za komunistů nadávalo, ale dnes se v podstatě dějí taky, tak v čem je ta demokracie lepší a to, že můžu vyjádřit svůj názor a třeba vycestovat na západ, to je mi na co, když jsem za ten svůj názor urážen a haněn a na cestování v podstatě nemám koruny?
            • Tak by se tam dostali demokraticky. Protože demokracie je jen uspořádání společnosti, resp. jejích voleb. Nic víc. Když je toho součástí svoboda slova a projevu, je to super. A názorů taky. Ale nevylučuje to, že demokraticky část lidí přehlasuje jiné lidi, bez ohledu na jejich názory. Nicméně, pořád to bude demokracie.
        • TheGGG
          to víš že jo sluníčko... *1* *1* . Každopádně jsem rád, že jsi uznal že mám VŠ, to je velký pokrok oproti obvyklému brečení SJW anonymků tady.
          • samuel.polak
            nefandi si... sprtat sa vie aj de*il
      • Whoossain
        Taková politická agitka a podprahový podsouvání politicky korektního pohledu na svět, zaměřená na mladý a nezkušený publikum, je pěkně nebezpečná a celkem opovrženíhodná, dá se říct.
  • Ten popisek/nadpis o Varšavě a Moskvě u screenshotu s Braniborskou bránou taky není špatnej.
  • Se z páně Pecháčka nesesypte, děláte, jako by vaše mládí nebylo plný přešlapů a omylů :D
  • to zas budou mít v rusku co zakazovat a cenzurovat
    • TheGGG
      no pokud tam nebude dost trans-gender muslimských členek delta force, tak spíš budou bojkoty na slavné demokratickém západě...
  • Docela by mě zajímalo, za co mi někteří návštěvníci těchto stránek dávají nesouhlasné hlasy, napsal jsem nějakou nepravdu nebo vyloženě lež? Prosím Vás, když už mi dáváte ty nesouhlasný hlasy, tak mi alespoň napište za co, ať se případně můžu zamyslet nad Vašimi názory, ale dávat mi "mínusy" a nic mi k tomu nenapsat, to je celkem ubohost nebo máte pocit, že se pletu? :P
    • Miluji kdyz je nekdo rozhorcen nad minusy na minoritnim webu od nekolika anonymu *15*

      Dnes uz i verim, ze by si kvuli tomu bylo par jedincu schopno i ublizit :D
    • Dementní podání i obsah.
      • velmi se mi líbí tvoje neuvěřitelně objektivní kritika :P PS: pokud to byla reakce na můj příspěvek, tak mi pls vysvětli v čem je dementní podání a obsah mýho příspěvku? dzo inteligente :)
    • za mě u spodního postu za rusofilní kecy, u horního za brekot na mínusy
      • a ještě bych byl rád, kdyby si mi napsal přesnou definici těch rusofilních keců, abych se jich příště případně vyvaroval a nedráždil proamerický chudinky :)
        • imho se v tom jezírku exkrementů zbytečně topíš, nedělej si to ještě horší, zatím jsi jen po pás
          • no koukám, že mi to nandáváš čím dál více, když nejsou rozumný argumenty, tak se začnou používat blbý kecy, že? Jakýpak exkrementy, mohl by si být pls konkrétní? :)
      • děkuju za odpověď, jenom by mě zajímalo v čem mám v prvním příspěvku rusofilní kecy, když jsem přiznal, že si Rusáci zabrali zpátky Krym a že přes 4roky podporujou východoukrajinský separatisty a můj druhý příspěvek si asi nepochopil, protože já nebrečím nad tím, že mi někdo dává mínusy, nebo-li, že se mnou někdo nesouhlasí, ale "brečím" nad tím, že když už mi někdo dá mínus, tak že mi nenapíše za co, i když ty si to asi pochopil, tak nevím proč si protiřečíš, když si na mínusy rozhodně nestěžuju? tobě taky dzo :)
        • Zerriku80, nedávám Ti plus sní mínus, protože píšeš v jednom svém příspěvku, že nikomu neškodiš. Není to pravda. Škodíš ekologicky planetě Zemi, poněvadž svou prací podporuješ neekologické globální chování homo sapiens na celou planetu! Čím více se podporuje přelidnění Země, tím se přibližujeme ekologickému armagedonu celé planety. Jenom TAKOVÁ VÁLKA, která trvale vytvoří plánovaný úbytek obyvatelstva je schopna tu katastrofu oddálit. - Pamatuj si to... Je to hořká pravda, ale bohužel platí!
  • No, racionálně uvažující člověk snad nemůže druhou větu v článku brát úplně vážně :)). Budu to tedy brát spíš jako malý vtip a úlet autora. Myslím, že ve hrách tohoto typu by nebylo od věci dát hráči možnost zvolit si, za jakou zemi či stranu hrát. Ale to asi od polských autorů čekat nemůžeme. Tenhle scénář už je trapný, stejně jako ta druhá věta :).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit