Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Horst_Fuchs
    A to má být novinka? Anglická verze je venku dobrý tři roky pokud se nepletu.

    Byla to jedna z prvních her co se objevila na greenlightu,asi tak rok trvalo než prošla a od tý doby se jen čeká, čeká a čeká až se autoři konečně uráčí vydat tu multijazykovou verzi na Steamu. *7*

    Jinak je to krásná příběhová 2D stealthovka s pár otravnýma puzzlama. Hra patří mezi ty extrémně krátké, jednoho konce hry se dá dosáhnout za 40 minut i míň. Lepšího za 1 - 2 hodiny podle toho jestli se zaseknete na některé z hádanek a jestli si narozdíl ode mě všimnete, že je ve hře dobře schovaná možnost nenásilné eliminace nepřátel (zjistil jsem úplnou náhodou po prvním dohrání, hra na tu možnost vůbec neupozorňuje). Textu tam také moc není, tím víc je mi záhadou proč jim vydání týhle verze trvá přes dva roky.
  • Dik za tip, tohoto dilka bych si asi nevsiml.
  • To na tý fotce je jeden a te nsamej člověk?
    • Myslíš této?
      http://i.imgur.com/NOk4Dgg.jpg?1

      No... Takhle tlustě vypadá snad jen jeden člověk.
  • 12. století? Nuda... V 21. století by byla větší sranda. Taková FPS, s prvkami znásilňování a QT eventy při řezání hlav. No snad podobnou hru brzo vyvinou.
    • Vogon
      Spíše bych to viděl na simulátor českého maloměšťáka s prvky davové hysterie a QT eventy při postovaní debilních komentářů.
      • XorxoxTalarius
        Staci kdyz vstanes a podivas se do zrcadla
    • XorxoxTalarius
      To si spis myslim ze vetsi uspech by mel boj za syrskou armadu po boku kurdu a rusu ... prece jenom za kurdy bojuji velmi pekne rostenky a v syrske armade je take velmi vysoke procento zen :)
    • za takovou hru by asi autory zavřeli
      • XorxoxTalarius
        Nezavreli, by jeste dostali grant za kulturni obohacovani, staci jenom tvrdit ze jsou muslimove :)
    • Seš rasista a nic víc! Tahle stránka potřebuje víc Honzy Vrobela! *9*
      • Sr_Lobo
        Tjn nechapu jak muze Honzik sithat score,praci a zaroven zachranovat cely siry muslimsky svet od nas hnusnych fasistickych xenofobu ;-)
        • Hrdinové za klávesnicí počítače. Pojďte mi to říct na férovku do očí!!! Stáhnete vocas mezi nohy a jen se za vámi zapráší. *5*
          • XorxoxTalarius
            Vazne? :) Fajn nemam problem, staci mi napsat :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit