Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kravicka


    Jako nadpis malinko zavadejici, ale lidi co se motaji okolo WoWka tak vi co cekat od animated short Warbringers.

    Jenom rozsiruji lore mimo hru, knihu atd..

    https://www.youtube.com/watch?v=vgN8m09hD7c ..kdo ho nemusi najdete si jine podobne video

  • Člověk natěšeně pouští video, aby se zas pokochal... a ono tohle :-D Tenhle styl mi teda vůbec nesedí, i když chápu že to někdo má rád. Rozhodně bych to nenazval filmečkem, jak je v nadpisu... možná komiksové ztvárnění, nebo chcete-li umělecké zpracování (heh) nebo něco na ten způsob... Tohle je takový clickbait :-D Asi jako na zpravodajských sportovních servrech... jsem fanoušek fotbalu a fakt nemusím hokej... takže články typu: Sparta má novou skvělou posilu - okamžitě rozkliknu a hle ono hokej :-D (nejsem fanda sparty, jen příklad)... nejlepší to pak je, když se to týká například florbalu :-D

  • KrejciPetr

    Tenhle video komix je něco pro milovníky celého Warcraft Lore, každá scéna, každý rým zastupuje část jejího příběhu, který se tvoří už skoro 20 let :-).  A ohledně Blizzard CGI filmečků myslím, že BFA už jeden velmi epický má. A co si pamatuji, tak každý WOW datadisk  měl jen jeden CGI cinematic :-)

  • Reeki

    No tohle je z blizzu již, jen jedna veliká trapárna... Pamatuji doby, kdy tahle firma vším co vydávala, tak defakto většina hráčů žásla,  nad jejich tvorbou. Dnes žasnu také, ale údivem nad tím, jak dokážou ždímat ze svých závislých oveček pořád tolik doláčů, za to nic co nabízí a není to jen triskni wowko, ze kterého se stala grindovací kokotina s pozmněněnými kulisy, viz následný datadisk, ale třeba D3 je naprostý šit ve srovnání s takovým grind dawn. Takhle bych mohl pokračovat, blizzard se pro mne stal něco jako šmejdi, kteří také nabízejí předražené produkty nevalné kvality, ale smůla všem co jim sednou na lep. 

    • "takhle bych mohl pokračovat" tak to nic moc, jestli jediné, co tě žere je nějaký grind.

  • Tak horší video od Blizzardu jsem teda neviděl. Zrovna u tohodle hodnotit jak skvělou tvorbu mají je dost srandovní, když se absolutně odchyluje od všech předešlých. Nemůžu se bránit pocitu že Blizzard je v sešupu.

    • Blue.Shark

      Od předešlých se sice odchyluje, ale preciznost je stejná. I když je to nereálné, klidně bych si dokázal představit celovečerák tímhle kresleným stylem. Temnější odstíny, syrovost, zlověstná atmosféra. Taková dlouhá epizoda Yami Shibai v západnějším stylu. To je pro Blizzard nezvyklé (minimálně v posledních 15 letech), ale je vidět, že jim to pořád sluší.

      • Každý má rád něco jiného, to chápu. Já tenhle styl hrozně nemám rád. Ale Blizzard jistě ví na koho cílí a já to nejsem:-)

        • Blue.Shark

          To beru :)

    • Přesně hlavně žádnej filmeček jsem neviděl jen statickou foto prezentaci se zvukem.... kýčovitější to už bejt nemohlo, kde jsou ty časi co nám Blizzard předváděl CGI videa... ty odvála vánice Activision-Bli$$ard

      • Carnage666

        A to CGI video na Battle of Azeroth je co? Jo kde jsou ty časy z listopadu minulého roku :(

      • ech? to je série warbringers, která jde už od MOP. předvádí jednotlivé hlavní aktéry a jejich motivaci pro to, jací jsou. je to děláno pro ty, kteří se úplně nechytají. třeba zrovna jaina a její "otcovražda" je hodně psycho jelikož se pujdeme podívat na kul tiras, tak je to hodně relevantní a hodně epic. cinematic trailery vychází vždy před každým datadiskem. legion měl taky: varian se sylvanas na létajících strojích proti démonům. hodně cool.

  • Neskutočné video....atmosféra na jednotku...už ma dávno tak video nenavnadilo 

    • kkING

      Ja jsem spise z teto skupinky lidi https://www.youtube.com/watch?v=9dwcp1CND-M 😱

      Atmosferu toto video ma, ale .... pokud ma byt nejaka expanze s Jainou, tak jedine "Jaine does Thunder Bluff"

  • Blue.Shark

    Perfektní jako vždy

  • TheGGG

    "Blizzard umí dělat videa jako nikdo druhý" ano, brakovitější, kýčovitější, ošklivější, vykrádající ostatní lore.... no prostě mega gumákovina...

    • Cajicek

      Aaaa, kdopak se nám to vrátil z tábora?? :D :D😱

      • TheGGG

        ne že bych jezdil na tábory, ale copak...? blizznerdi kteří nevytáhnou paty z baráku jak je rok dlouhý mají  bobky z pobytu v  přírodě...

        • Cajicek

          To ani ne, ja jezdim do prirody rad :D ale tobe tady z toho vlakna muze prasknout zilka se mi zda :D

          • TheGGG

            jet do přírody ovšem neznamená zvednout sádlo od PC a jít do supermarketu pro brambůrky.... (aka celodenní výlet pro typického wowkaře...)

            • Cajicek

              No jeste ze jsi mi to vysvetlil... :D :D

              • TheGGG

                Reakce na příspěvek:

                s fanoušky blizzardu se musí mluvit pomalu a klást důraz na každé písmeno, aby vůbec něco pochopili....

      • i586

        On je jen salty, že mu rodiče nechtěj platit WoWko.

        • TheGGG

          platit za takovou šmíru může jen naprostý trumbera nebo fanoušek blizzardu😀

      • iSpirit

        Já ho tipuji na tábor špeků jak bylo v Simpsons😀

        • TheGGG

          sádelnatí blizzard nerdi budou jiné obvyňovat z obezity... asi jako kdyby obyvatelé kliniky nadávali jiným do feťáků.. LoL

          • x_ander

            No já bych tě "obvynil" maximálně z toho, že ještě nemáš hotovou základku. Evidentně :-D

    • SalemCZ

      tohle neni ani filmeček, to je video komiks.

      • ani to ne spíš ozvučený foto komix...

        • SalemCZ

          komix asi ne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit