Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    No Hl3 anymore *7*
  • No jo, na skiny do CS GO a Doty asi moc scenáristů nepotřebují xD
  • CRYPT
    To mi pripomnelo tento obrazek xD

    https://s5.postimg.org/ayn2wcp4n/Advantages_of_Interstellar_Travel.jpg
  • Smutný
  • Jestli HL3 opravdu nikdy nevyjde, bude lidstvo muset dát dohromady co nejrychleji přístroj pro cestování mezi dimenzemi, pak stačí najít verzi reality kde HL3 vyšel, stáhnout kopii, přenést jí portálem zpátky do našeho vesmíru a voilá - HL 3!
  • Někde jsem četl,možná že zrovna tady na games.cz,že Valve dělá novou singleplayrovku z half-life universu.Nevíte někdo něco víc?
    • Delaji na trech, podle slov Nevela.

      https://games.tiscali.cz/datum-vydani/valve-pracuje-trech-velkych-hrach-pro-virtualni-realitu-293171

      Vic nez tohle predpokladam neni.
  • Proč odešel? Mnoo třeba chtěl do svý smrti ještě VYDAT NĚJAKOU TU HRU?!! A to ve Valve fakt už asi nehrozí. Ale jako, nejsem študovanej, nemam školy, nejsem pisálek... takže se jenom domnívám. Fakt bych se chtěl jednou dočkat nějakého inside looku na to co se ve skutečnosti ve Valve děje. Podle mě to je tajná satanistická sekta.. nechápu jak může nějaká společnost pohlcovat geniální solo vývojáře, kteří pak nic neprodukují. Možná jim platí za to, aby nic netvořili? S těma finančníma prostředkama, technologickým zázemím a jak jsem psal - kvalitníma lidma - by mohlo Valve produkovat ročně tři AAA hry a k tomu minimálně 5 artovejch, experimentálních indie pokusů. A místo toho máme? Prd.
    • KrPa
      Se opravdu zamerili jen na kompetitivni online hry a prachy jim stejne hlavne generuje steam. Takže asi tak, po pribehove strance valve umrelo a jen veci spravuje.
    • Na druhu stranu Blizzard tiez od Burning Crusade (2007) nevydal nic co by stalo za rec... predtym vydali WoW, Warcraft 3, Diablo 2 a Starcraft, teraz mame karticky do telefonu pre deti, mobu pre deti, anime tf2 pre deti...
      • KrPa
        Sice ma SC2 na kahanku a po vydani remsteru 1 asi uplne umre, ale jeho nevyjmenovani je znacna chyba.
    • Vidlec
      No... Nezapomeń, že Valve má tak steží 100 lidí. A většina dělá na Dotě a CSku.
      Od Valve se asi už ničeho nedočkáme. *10*
      • Naposledy udelali krom Doty minihry The Lab pro VR.
        • Vidlec
          Ok?
  • Fordzy
    RIP Half Life 3.
    • Nechápu proč se nemůžou lidi smířit s tím, že žádný HL 3 nikdy nevyjde. Proč taky ano, Valve má dost peněz ze steamu, takže nemusí investovat do her. Zvláště pak do značky, která je aktuální akorát pro minulou generaci, takže ji z původních hráčů bude hrát nanejvýše 30% lidí. Navíc celý ten meme "HL 3 confirmed" je nádherná definice rčení, "Opakovaný vtip není vtipem".
      • Jo tak nanejvýše 30% lidí :D no řekněme, že to je přinejmenším najivní tvrzení. Očividně si ještě nepochopil sílu hypu.
        • Tak schválně, řekni mně, kolik dejme tomu 35 letých lidí ještě aktivně hraje hry? A teď z toho ještě odečti lidi, co mají dostatečně dobrý PC aby vůbec utáhli novou AAA hru. Z těch co hráli ve svých 20 letech to nebude více než 30%, protože je to už buď nebaví, nebo na to nemají čas.
          Současná generace (20 let) HL 2 a jeho epizody pravděpodobně nehrála, a jestli ano, tak pochybuji, že v té době nějak vůbec chápali jak dobrá hra to je.
          • Fordzy
            Tvé teorie jsou špatné. Sám se počítám do kategorie 20+ a znám mnoho dvacátníků i mladších, kteří hráli HL a i v dětském věku si tu hru užili mírou vrchovatou, stejně tak jako Mafii a další legendární hry. Je dobré si uvědomit, že v době kdy nebyl internet tak rozšířený, tak hry stárli pomaleji a speciálně u nás bylo vše opožděné. Třeba Prince of Persia vydaný v roce 89 jsem hrál v družině někdy okolo roku 2001 a tenkrát jsem to považoval za vrchol herního umění i když už byli dávno modernější hry a za nejlepší plošinovku to považuji dodnes. A Half Life 2 je hra která graficky moc nezestárla a jistě se najde mnoho nových hráčů kteří si jí zahrají. Nepodceňuj mladou generaci *3* https://www.youtube.com/watch?v=MMYsEJ-vZaQ
          • V biznisu je silna znacka dulezita. A hf je silna znacka. Ze to neznaji neni dulezite. Ale podle mne to I mladsi hraci znaji diky black mese a tomu, ze hf2 ma I dneska porad dobrou grafiku.
            • Kolik lidí si myslíš, že si zahrálo Black Mesu z hráčů mladších 25 let? BM byla pouze úspěšná díky nostalgikům a ne novým hráčům co prahli po tom zahrát si HL.
      • Je jasny ze half life 3 vyjde, jen je otazka kdy, od koho (a v jake kvalite), protoze je to silna znacka.
        • KrPa
          mozna nekdy nejaka takova hry vyjde, ale urcite se nebude jmenovat half-life
    • cumpi3
      Rip hl2: episode3 :D tu (oficialne) nezrusily, takze je porad ve vyvoji, nebo se pletu? :D
      • KrPa
        oficialne ne, ale dle nejakeho leaku ano: http://www.develop-online.net/analysis/the-valve-manifesto/0117024

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit