Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Steam nabírá 1,5 milionu hráčů měsíčně, ne denně
  • No, nechci soudit dopředu, mohlo by to být zajímavé. Ale všechna má dětská přání hrát sběratelskou karetní hru, která mi tehdy bořila finanční bariéra, mi již splnila Faeria, takže těžko říct, zda mi na tom ještě má co učarovat. Bude to muset být jiné a dobré. Obojí ve velké míře.
  • Trapné. Reakce publika při odhalení stála za to. :)
  • SalemCZ
    ještě mě napadlo nemělo někdy v létě mít CS:GO update na Source 2?
  • Je mi trapne i za Valve.
  • BoB.2
    Já ty lidi žeru, ukažou video kde nic není a lidi se mužou p*srat *15*
  • Off topic:
    Novy L4D by mne potesil vic. Napadlo mne, kdyby v L4D byly takove lehke prvky jako v DayZ, ze by se vybava zhanela obtizneji, bylo by vic druhu lootu (treba armor) a bylo by to tak trochu i survival. I kdyz tohle by se dalo udelat i jako mod do soucasne hry.
    Co se tyce karetnich her, ty mne nebavi. Ale jestli pamatujete karetni minihru z Rage, tak tu bych bral na Androidu.
    • Nauc sa slovensky, po slovensky sa pise "zhanat". Synonymum je trebars ziskavat.
    • Hanit vybavu, to je nejaka nova mechanika?
  • Vybavuji si staré články o Valve. Jak jsou tam ti tvůrčí lidé. Jak tam mají tu tvůrčí svobodu a volně přinášejí koncepty her. Jak vybírají nejlepší nápady. A jak se jim to vyplácí a jak se jim daří...

    *1* i když je to spíše k *13*
    • Finančně se jim asi opravdu dařit bude.
  • Guma Gaben...
    • Přesně, jak jinak vydělat miliardu $ a rozject největší síť s digitální distribucí, než že je člověk guma *4*
      • Samozřejmě logický klam. To, že je někdo bohatý a úspěšný neznamená, že to nemůže být id*ot...
        • Bohatý a úspěšný + kandidát na kr*téna roku? Drumpf much?
        • Proč idi*t? Zjevně to vydělává, tedy to asi dělá dobře..
  • Kdo nemá svojí karetní hru jakoby ani nebyl!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit