Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím jestli to tu už nepadlo, ale nick a odkud jsem je vidět i přes tento zásah, omezili se screenshoty, hry+hodiny a předměty, když už to město mohli taky vyhodit, nejedná se také o citlivý údaj?
  • Jack1947
    No to je když někdo tam má své jméno a bydliště a jiné soukromé intimní věci tak to chápu že nehce aby je někdo zenužil... ale jinak ... no a potom škoda toho Steam SPY.
  • Nj na kdyby rusove nevedli vuci nam kyberválku, nemuseli bychom se bránit takže ja jsem rad ze nekdo bude dohližet na moje soukromí. Ono uz se dneska nedá verit ničemu na webu je to samy ruský agent.
    • Bojar volá Moskvu. Bojar volá Moskvu.
      Ukončete operaci! jsme kompromitováni!
      Karel nás odhalil!
    • ikdyby si to myslel vážně "tvoje soukromí" je jen iluze.
  • EU se zase předvedla jak debilní totalitní instituce to je.
    • jamar28
      S tím sice souhlasím, ale v tomhle konkrétně je EU nevinně.
      • Takže lepší nemít žádné práva jako v Rusku nebo Číne, to jste chteli rict?
        • jamar28
          A jéje, tady se někdo učí pracovat se siderickým kyvadlem. *7*
  • az prijde GDPR sem k Vam tak muzete bejt vdecny nam uzivatelum, ktery si nikde zadnej profil ze zasady nevytvarej *3*
  • 0011
    Jo GDPR posledních pár měsíců řešíme v práci, protože se vedení probralo, že se blíží termín. Jsem zvědavý jak to budete řešit vy na games při příštím čtenářském hlasování. My toho máme MNOHEM víc a můžeme se z toho po.... neuvěřitelný a ještě jsme museli příjmout pověřence který jak se ukázalo toho o GDPR ví míň než my a o naší práci ví úplný kulový, čekají nás veselé časy *16* závidím každému komu tohle neovlivnilo práci. Být Valve tak se se Steamspy vůbec nebavím a rovnou to zatnu, protože za nalezení jediné chyby jsou naprosto šílené pokuty a jde to použít pro totální šikanu a paralyzaci firem a institucí pokud nemají informace vedené pouze jako digitální databáze a i tehdy je to problém. Tohle je ta největší pitomost co soudruzi v Evropském parlamentu kdy vypustili
    • Anon-ym
      Jistě, protože ochrana osobních údajů vůbec není důležitá věc do budoucna, jak ukazuje Equifax v US, Yahoo, Facebook atd.

      Hlavně spousta lidí/firem objevila, že má nějaké povinnosti, které už tu byly roky až desítky let před GDPR (na základě zákona o ochraně osobních údajů), ale všichni na to vesele kašlali a teď se diví.
      • 0011
        To snad někde tvrdím proboha? Zákon o ochraně osobních údajů dodržujeme, včetně spousty dalších speciálních zákonů. Na ochraně osobních údajů není špatného nic, na GPDR je toho špatného tolik, že by to vydalo na knižní ságu a to má "jenom" 88 stránek a navíc se týká jenom Evropy, tenhle problém se musí řešit komplexně a celosvětově. Odpovídám jenom proto že na rozdíl od Karla nepůsobíš jako další kandidát na hliníkovou čepičku.
        • GDPR se netýká "jen Evropy". Týká se taky všech společností, co v Evropě podnikají. Napr. Facebook před pár dny oznámil, že prvky z GDPR zavede celosvětově a nejen pro evropské uživatele, takže celosvětový dopad je celkem zřejmý.

          Klasický problém je, že ČR zaspala s jakoukoliv propagací, že něco jako GDPR existuje, co s tím a i s doprovodnou legislativou.
    • Tak to máš hrozne duležitou práci *3*
      • 0011
        Ano to mám a taky odbornou, psal jsem že se to dotkne mojí práce, ne že je to náplní mojí práce. Mohl bych se o té problematice rozepsat, ale vzhledem k tomu že jsem nemocný a nechci se zbytečně vysilovat a hlavně k tvému příspěvku nahoře doporučuju pro ochranu osobních údajů tohle: https://tinyurl.com/y9dlbng6
    • taky taky... (mobilni operator)
  • Gabe asi nechce se zodpovídat před kongresem jako Zuckerberg... *1*
  • Kravicka
    Tak cheateri a smurfove nemusi skryvat cely profil.
  • Tak pro uzivatele Steamu jsou to vsechno pozitivni zmeny, na ktere si nelze stezovat a ani je kritizovat. To, ze Steamspy ztrati pristup k datum je sice mirne nemile, ale stejne byl celou dobu v pozici "leech" a trochu me prekvapuje, ze se ani (zatim) nepokusil vyjednat si nejaky pristup a rovnou to cele odpiskal. Kdyby mu to Valve odmitlo, neni duvod to nenapsat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit