Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nuž niekde demokraciu veľmi nepoznajú. Ale ako vidno na zákonoch zo západu, aj tam kde ju poznajú, tak ju neraz ignorujú. Voľba hry patrí k osobným slobodám, tak ako voľba oblečenia, či spôsob výchovy vlastného dieťaťa. Svet nám ale každým dňom ukazuje, že niektoré tie fiktívne totalitné režimy z hier nie sú tak ďaleko od toho, aby sa stali realitou. Akurát tu nebude žiadny Gordon Freeman, Jade, či bezmenný hrdina, ktorý by to zastavil.
  • Jack1947
    Moc bych se nestál v čr utaločované zemi by se mohlo něco z toho taky uchytit časem... to by byl ted malér. Doufám že dřív se podkope celá unie *13*
  • https://youtu.be/y2Xm-XQNEJI
  • v Uzbekistanu strašně frčí pirátění ruských verzí hry... fakt mě moc zajímá, jak z pirátských kanálu dostanou právě ty "závadné" hry

    PS: Assassin Creed Brotherhood ! LOL
  • Mafii 3 bych zakazal vsude protoze to co nam servirujou vyvojari je k placi
  • Největší překvapení je, že v Uzbekistánu mají počítače, na kterých ty hry jedou..
    • třeba nemají, tak proto to zakazují. Aby to lidé zbytečně nekupovali.
  • Jiný kraj, jiný mrav.
  • jindra.veliky
    taková kráska na té fotce, přesně můj typ *14*
    • Kráska? Taková potetovaná obluda? To máš divný vkus. *1*
      • Mi nejvíc vadí ten malý počet polygonů!!! *6*
  • cumpi3
    když už jste zmínili 3D Sex Villa 2..udělejte na to gamesplay *1*
    • Mikrokokr
      Ale prosím tě! Stejně by jsi se na to mohl koukat až od osmnácti...
  • flash789
    Tak dneska zakazali kourit a zejtra klidne muzou zakazat Sims i u nas...pitomcu co by to schvalily se u nas najde dost. Svoboda se zacina krapet deformovat v tomto state.
    • funny fact:
      Autobus, ktery stoji na zastavce 10 vterin vyprodukuje tolik zplodin jako 500 cigaret...
      • Ne vsechno je jen o kvantite. Dychat zplodiny autobusu urcite nebude nijak zdrava zalezitost ale rozhodne to nesmrdi zdaleka tolik jako autobus.
        Navic autobus je narozdil od zapalenyho cigara alespon k necemu uzitecnej.
        • Hlavne ze ty delas v zivote samy uzitecny veci, desny kecy tohle
          • Kdyz vytrhnes jednu vec z toho co jsem napsal z kontextu a zareagujes na ni prispevkem mimo mistu tak dostanes presne svuj prispevek.
    • Nezakázali koureni, jen ho vykazali z restaurací a hospod.
    • Je fakt ze v Praze uz moc hospod kde se kouri uz stejne moc nebylo a osobne bych byl pro aby mohl majitel restaurace rozhodnout o tom jestli se u nej smi nebo nesmi kourit na druhou stranu myslim ze personal pracujici v zakourenejch hospodach to urcite oceni a fakt me sralo jak pred par lety clovek nemohl jit do hospody a nesmrdet jak tejden nevysypanej popelnik.
      • flash789
        To bych ti pral abys zazil takovou komunistickou knajpu ctvrty cenovy, Tam kdyz jsi vlezl tak tam kolikrat nebylo videt na krok. smrad jak v opicarne a presto narvamo ze sis nemel kam sednout. Po tomhle mi ty lehce zakourene hospudky pred par lety prisli jako vylet na hory za cerstvym vzduchem:)
        Pokud zijes v Praze tak ti zrejme nevadi ze smrdis jak vejfuk od auta. Zkus nekdy zajet po celodenni prochazce po Praze za nejakym bacou do tater at si k tobe cuchne a uvidis co ti povi:)
        • Jsem moc rad ze nemusim zit za komunistu a ze jsem si komunisty zazil jenom jako malej spunt a nejenom kvuli brutalne zahulenejm hospodam.
    • Uklidni se, nezvládl jsi školu a chtěl by jsi komandovat a moralizovat ostatní? Extrapoluješ hloupost a nesmysl. Navíc kouřit samozřejmě nikdo nezakázal a nikdy nezakáže, protože by se stát připravil o pár miliard v rozpočtu. Došlo pouze k omezení kouření na určitých místech, kde to otravuje ostatní. A svobodu si radši neber do huby, když nevíš co si pod tím představit, to že někomu zakážeš hulit ostatním pod nos, zakážeš krást nebo mlátit ostatní nemá s omezováním svobody nic společnýho. Jako sůl bys potřeboval nařezat a na vojnu.
      • Nejak si to pletes soudruhu. Komanduje a moralizuje ten kdo vymysli zakazy a prikazy, ne nekdo kdo salamovou metodu kritizuje.
        • Nikoliv, spolecensky vybor, ktery kodifikuje pravidla, nekomanduje neboli neveli. A se salamovou metodou to nema nic spolecneho. Je to prirozenou soucasti lidske spolecnosti od pradavnych veku.
        • Ty si pletes demokracii s anarchii
          • CRYPT
            a ty by jsi mel jit spinkat, zitra rano do skoly, tak at nezaspis
      • S flashem se nebav, je to starej senila
        • flash789
          Bobe? Zklapni..
          • Zagro
            Starej a hnusnej : )
      • flash789
        Ja na vojne byl a za komunistu, a ty? Vis o zivote kulovy a budes poucovat, protoze kdybys vedel tak by si s tim zakazem nemohl souhlasit, at uz jako kurak nebo nekurak. Srovnavat mlaceni lidi s kourenim muze jen demagog a clovek co nema vsech pet pohromade. Byl by z tebe dobrej komunista, ty uvazujou dost podobne.
        • Omyl, jako nekurak souhlasim se zakazem koureni ve verejnem prostoru, kde se mohou vyskytovat nekuraci a zvlaste deti. Mela by to byt obycejna slusnost a ohleduplnost, je smutne, ze na to potrebujeme zakon. Ten je mimochodem slaby, mel by vykazat kuraky z veskerych verejnych prostoru, necht si lide kouri jen ve svych soukromych prostorech. A s tim souhlasi i rada slusnych kuraku, kteri svymi toxickymi zplodinami neobtezuji sve okoli i bez zakona.
          • Do tech kurackych pajzlu chodily hlavne deti.
          • Bohužel mi zakázali kouřit i v baru. Takže whisky s cigárkem/doutníkem už jenom doma. eehhhh
          • Veřejný ano, ale to co se prosadilo je právě na ten veřejný prostor (chodník) dostane. Do zahulené putiky nejdu, ale určitě svoji klientelu má. Navíc restaurace musejí mít oddělenou kuřáckou a nekuřáckou část. Nevidím v tom problém. Kouření mi vadí hodně, ale stačí se těm místům vyhnout, nikdo tě tam nenutí chodit a sedět v kuřácké části. Tohle pouze vytváří další problémy, tam kde nebyly - bydlet u hospody bude určitě super, když vám teď budou všichni dle zákona vyhulovat pod okny, ale na to si přeci zapltíme "antikonfliktní" týmy. Jinými slovy zase paskvil, který neřeší nic, ale určitě zaměstná pár dalších úředníků.
          • Jsem nekuřák. Cigaretový kouř mi hodně vadí. Měl bych mít ze zákazu kouření v hospodách radost, ale nemám ji. Ta hořkost ze stále rostoucí úřednické buzerace a neustále omezování svobody občanů je prostě mnohem větší.
          • jamar28
            A co děti?! Pomyslel tady někdo na děti?!!! *15* Ty máš dost, ještě chybí "i kdyby to zachránilo jeden jediný život". *7*
            • :D chudaci deti co maji kuraka vedle seme ale co tak deti v ostrave kde dychaji svinstvo cely den.. si myslim ze kdys si vedle neho nekdo na chvili zapali je nic

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit