Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • red.eagle.792197
    Black womans generals DLC a only Woman generals DLC bude tiež ? aha zabudol som to bude zadarmo...
  • TheGGG

    po té trapnosti co CA aktuálně předvádí, už od těch pomatených fanatiků nic nekoupím... ale ten krásnej review bombing na steamu se povedl... to byla skvělá akce

    • Matyas39

      Jako, rád bych si vyzkoušel Total War Warhammer 1, ale zvedá se mi žaludek když vidím ceny DLC. Musel bych zaplatit ještě jednou tolik pro dodatečný obsah, když není sleva.

      • XorxoxTalarius

        Bude podzimni vyprodej, takze si pockej jeste mesic a koupis to vsechno za pulku. A doporucuju to koupit zaroven i s dvojkou, jelikoz ta Grand Kampan skutecne stoji za to.

        • Matyas39

          Díky moc za tip, do té doby vydržím u Call of Warhammer pro Medieval II.

  • Reeki

    Není dlouho doba, kdy nejdříve vyjdou 3-4 DLC a až pak bude samotná hra, bez které si samozřejmě DLC nezahrajete

  • Matyas39

    Sice jsme ještě neviděli pořádné záběry z hraní, ale už teď víme o prvním DLC.

  • Mohli jsme to dát už do základní hry, ale my jsme řekli NE!

    • já jsem se rozhodl hry kde vychází dlc nekupovat ale stahovat ...stejnak dnešní hry stojí za starou belu poslední hra co jsem dohrál v singlu byl The Witcher ,a kingdom come ,co jsem zjistil tak zajímavé hry  na singl má jen psko 

  • XorxoxTalarius

    Neni nad to oznamit DLC pet mesicu pred vydanim hry (navic kdyz jeste nikdo poradne souvisle zabery z hrani nevidel) a to jeste navic za situace kdy CA zaziva PR katastrofu kdy jejich zakaznikum Facebook mluvci rekla at si jejich hry nekupuji kdyz se jim nelibi a Twitter mluvci jim rovnou zacla nadavat do nacku.

    CA, CA ... na to ze delas historicke hry, tak mi prijde ze si z vlastni historie ponauceni nevezmes.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit