Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • up_er
    Pyra *14*
  • Jsem velkej fanda Xeno serie, ale tohle si asi fakt muzou strcit za klobouk, hroznej krok zpet.
    • V čem?
      • Nechci mluvit za flashe, ale z videa mám tak nějak pocit, že místo další velké Xenohry, tu máme jakýsi kompromis (i vzhledem k hw) mezi klasickým a handheldovým titulem, což je mimochodem zmíněno i v článku.. takže možná ne krok zpět, ale stranou určitě.
        • Já hrál první xenoblade právě na handheldu, jediný kompromis oproti wii byla grafika a switch je i jako handheld lepší než wii u, čili rozhodně bych se nebál toho, že hra bude kompromis. Tím krok zpět zřejmě myslí že to není jako x, jenže sami tvůrci o x říkají, že to je spin off. Z toho co jsem dodnes viděl usuzuju, že to bude ve všech směrech vylepšená jednička, kde jsem strávil 200 hodin, doufám že tady strávím víc
    • Já se jako fanda xenoblade jedničky těším, x jsem nehrál ale doufám, že příští rok oznámí port, nebo ještě lépe udělají v budoucnu x2
  • Proč to vypadá o dost hůře než Xeno X, které vyšlo na WiiU? Vysvětlí mi to někdo?
    • Úplně jiný žánr a hra.
  • Škoda té infantilní grafiky, Xeno série je fajn, ale tohle zřejmě hrát nebudu.
  • snorgrind
    No popravde se me moc nelibi, ze se az takhle graficky odklonili od puvodniho xenobladu. Radsi bych bral spis xcx/xenosaga styl. Tak nejak pocitam ze je do toho natlacilo nintendo. *4*
  • A dočkáme se recenze od Poláčka?
  • škoda že tady ty switche a podobné věci nemají zpětnou kompatibilitu. Kdyby si člověk koupil novou konzoli od Nintendo a šly tam hrát všechny Nintendo hry od začátku, tak bych neváhal. Ale koupit si konzoli na 5 let a koupit si k ní hry, které na další generaci konzolí nebudou fungovat? To je hlavní důvod proč dávám přednost PC, tj zpětná kombatibilita a možnost hrát absolutně cokoliv, co bylo vydané.
    • 0011
      Jak co, Xenoblade Chronicles vyšel port na 3ds a kvůli ní jsem si koupil switch. To že mezitím vyšli 2 hry které budou soupeřit o titul GOTY je příjemný bonus, ale já čekám hlavně na tohle. Zpětná kompatibilita u pc je fajn, ale jednou za 5 let ho vyměníš taky a spoustu starších her jsem přes steam už vracel, většinou nefungoval zvuk. Zpětnou kompatibilitu máš u handheldů, na new 3ds/2ds rozjedeš hry od ds po současnost a na původním i GBA hry, 3ds nemám tak dlouho, ale vydrží určitě dýl jak 5 let, otázka jak dlouho na něj budou vycházet hry i kdyby už za rok přestali, tak mám roky co dohánět i tak
      • Že PC měníš, je irelevantní. Neexistuje jediná stará hra, která by nešla hrát na PC, bez ohledu na hardware nebo operační systém. Když nejde nativně, tak jsou tu patche nebo emulátory OS a hardwaru. Pokud Tobě někde něco nefunguje (zvuk), tak to neznamená, že to nejde. Vždycky je řešení.
        • 0011
          Pro tvojí peněženku to irelevantní není. Za nové pc každých pět let dáš, nebo alespoň já dám 30k+ a hry nemůžu prodat, hw ano ale za pár korun. S pc umím vyřešit spoustu problémů a taky jsem je nedobrovolně nedávno řešil, když mi nenabootoval komp, ale já chci ve svém volném čase hlavně hrát a né řešit problémy.
          Jediná možnost jak rozjet např. Majesty se zvukem na mém počítači je emulace OS, což jsem naposledy řešil kvůli ovladačům na laserovou tiskárnu, kterou už naštěstí nepoužívám. Je taky otázka co je to stará hra, pro dnešní generaci je to 2 roky starý CoD, pro mě je to cokoliv co vyšlo před prince of persia *1* narážel jsem na to jak psal Drizzt "hrát cokoliv co bylo vydané" to je otázka času, ale v současné generaci konzolí to není možné, tedy exkluzivity pro Switch a PS4.
          Nintendo má plány ohledně virtuální konzole na Switch, které představí příští rok. Podle toho, co říkal CEO pro severní Ameriku v jednom rozhovoru je velmi pravděpodobné, že právě to co oba popisujete bude možné, tj. na Switchi i budoucích konzolích by měl být nákup her vázaný na účet a ne na konzoli a hra by měla zůstat napořád vlastníkovi účtu. Začátkem příštího roku uvidíme
          • Hmm, jaké to překvapení, že pokud chceš lepší vizuál, výkon a možnost hrát všechny starý hry, tak si musíš připlatit.

            Mimochodem, líbí se mi, jak s klidným svědomím argumentuješ prodejem konzolových her, kde naprosto bez debaty způsobuješ ušlý zisk výrobci, ale legálně koupenýho Zeldu na PC emulátoru považuješ za nemorální. Chtělo by to příště trochu integrity v myšlení.
            • :D lol
            • Jaký ušlý zisk kter jakému výrobci? Jinak nikdy jsem nepsal, že emulaci pokud máš hru není morální, ale vždy jsem tvrdil, že bez ohledu na to co píšou tvůrci, např. cemu, vlastnictví fyzické kopie hry tě neopravňuje si stáhnout z internetu rom se hrou, protože tvůj počítač neumožňuje např. číst herní karty do 3ds/switche a nehraješ to na zařízení určeném pro hraní té hry. Pokud se budeme bavit o "moralitě" emulace tak dle mě pokud si koupíš konzoli i hru, nemám s tím problém, pokud si koupíš jenom hru tak třeba v případě first party her nintenda tvůrci her jsou závislí i na prodeji hw takže to považuju za alibismus. Je to nepopulární názor, a je mi jedno co si děláš doma, ale pokud si myslíš, že kupováním placek s konzolovýma exkluzivitama, který si u pc můžeš dát tak maximálně pod kafe přispěješ tvůrcům a nepomyslíš na to, že jim např. krátíš prémie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit