Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozumiem tomu ze niekomu sa to moze pacit, ale pre mna neskutocna nuda, nutil som sa prvych 30 minut pokracovat dalej, ale potom ked ma zacala nahanat nejaka absurdna prisera a na kazdom kroku boli maximalne predvidatelne "lakacky" tak som to uz musel vypnut.. mozno sa niekedy k tomu vratim..
  • Jack1947
    Jo je to nářez to bez debat, zatím to jedu nonstop 6+- hodin :D

    Akorát ta neoptimilizace je dost špatná venku mi to jede i pod 20 fps někdy achjo, takže jsem to musel hodit na defaultní a stejnak žádná sláva.

    Prostě více a lépe toho samého, trochu mi to příjde přehnané chvílema a když si vezmu kolik je tam těch halucinací atp a typuzzly taky stojej za to!

    Dopařeno po slibných 14h 30minutách., jen škoda těch bosů a hlavně na konci jinak se mi líbil návrat starých známých Keeper/Laura creature *4* Co dodat že se odminule zlepšily a doufám v 3díl. 8/10.
  • Podle mého nástupce majstrstříku RE4.Jentak dál !
  • Jednička byla skvělá, dvojka bude double skvělá :) moc se těším
  • Už aby to tu bylo. Jednička byla super
  • Jack1947
    I kdyby to bylo na úrovni jedničky tak by to bylo dobré... kvalitního horroru v herní sféře je hrozně pramálo.
    • Jednička mělo celkem špatnej gameplay. A to říkám jako člověk, kterej je za ni strašně rád. Ale prostě měla svoje mouchy. Věřím, že teď to snad bude lepší.
      • Femto
        nemyslím si, že by to mělo špatný gameplay, jen byl špatně dávkovaný, prostě ta hra měla moc střílení, to první DLC ukázalo, že když se střílí méně, je to xkrát zábavnější hra, bohužel střední proud očekává pořád střelbu...

        Jinak ta hra je trochu zjevení, taková oldschool hra v roce 2017. Jsem za tu sérii strašně rád.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit