Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musim říct že ta zrzečka na fotce se mi nějak nezdá. MHT?
  • mistni haters se snazej bejt vtipny ale urcite nikdo z nich nema koule na to vyjit ven s vyholenou pulkou hlavy kabatem a modrou atari mikinou proste lukasova zivotni filozofie je mam to v kunde a tomu ja fandim.
    • Draken69CZ
      Každej nemá nutkání vypadat jak č**** jen proto že to určité skupině lidí na západě přijde super, mít koule nebo vkus jsou dvě rozdílný věci *3*
      • ti prijde ze Lukas vypada jak c*rak? proc? a rekl bych ze nosi to co nosi, protoze to asi prijde super jemu...
  • Pro redakci: líbí se mi, jak si s místníma tro(t)lama vytíráte zadek s každou náhledovou fotkou novýho dílu Games TV. Fandim vám.

    Snad místní děti brzo vyrostou a pochopí, že člověk neni o tom, co nosí na hlavě, ale v hlavě. Dvě třetiny z nich by nedokázala ze sebe vysoukat kloudnou větu na papír, natož v mluveným projevu a tak to nejspíš L.Grygarovi závidí :).
    • Proti Grygarovi vůbec nic nemám a líbí se mi jak to uvádí, ale ty jeho vlasové kreace jsou přinejmenším podivné *15* A kort když je to hlavní moderátor a je nejvíc vidět, tak by měl s nějakou narážkou počítat.. Tak už to bohužel prostě chodí *15*
      • frantisek_nejezchleba
        a co kdyby to uváděl chlap bez vkusu s dekou na hlavě (rozuměj „jágrovkou“)?
        • Byly by narážky na hroznej vkus a "jágrovku"... přirozeně *3* Tak to je, takový jsou lidi.. Neříkej, že ty by ses nad tim v dnešní době ani nepozastavil.
          • frantisek_nejezchleba
            U jágrovky vím, kde má kořeny a chápu ji v kulturním kontextu. Pokud něco nechápu, mělo by mě to nakopnout k bádání, proč se tak děje. Pokud je ti něco podivné, zkus to pochopit. Jágrovka byla příklad toho, že jde pochopit i absolutní extrém – chápe ji každý Čech, minimálně každý, který se narodil před rokem 2000.

            Nevím, co zde máte proti Gragarovic účesu, takže jsem to napsal pro případ, že by pro někoho představoval taktéž jistý extrém – aby se ho nebál pochopit.
    • frantisek_nejezchleba
      především je třeba si uvědomit, že Grygar je ten nahoře. A burani zde jsou ti dole. Někde mezi je pak skutečná cílová skupina, která je – zaplať pánbůh – v nekompromisní většině.
  • jindra.veliky
    takhle hrozne se muze obliknout jen Grygar *15*
  • Grygar spad pod sekačku?
    • michaliuz18
      pamatas si grigara v devadesatich letech? vtedy nosil copík vrkoč ako obi wan v prvom star warse :D
      • Tak to si bohužel (nebo spíš bohudík) nepamatuju *15*
  • Damarus
    Grygar je řízek
    • Draken69CZ
      Hmm, ale holandskej *15*
      • Damarus
        *1*
  • Jsem trochu zmaten. Jak dobrodruh chytne syfilis v kobce plné nemrtvých monster?
    • No přímo v dungeonu mi ho žádná postava zatím nechytla, ale v bordelu ano (tam, kde může mezi výpravami snižovat úroveň stresu).
      Zato ale se vzteklinou jsem se tam setkal často :)
    • solomon.short
      jen tak... z pr*ele... *1*
    • Coffin.Corner
      Třeba od parťáka? Kobky bývají chladné...*4*
    • Blue.Shark
      Měl ho už předtím.
  • Phillios191
    Při prvních sekundě po launchi hp, jsem měl za to, že se načítá článek o opici :D :D
  • Lukáš má skvělé kamarády. *15*
  • stale jsem jeste neprekousnul tech 8/10 za prazdnou skorapku vydavajici se za AAA hru...
    • TheGGG
      Tak uznávám, že evolve byl šunt, ale je třeba si uvědomit, že co ty překousneš nebo ne, NIKOHO nezajímá. Si piš vlastní recenze.
      • Jak můžeš vědět, jestli někoho zajímá jeho názor? Například mě, nezajímá spíš tvůj názor.
        • TheGGG
          dutohlav jako ty to asi těžko pochopí, ale recenzent si může hru ohodnotit jak chce a to že se ti jeho názor nelíbí, neznamená že o tom budeš pčovat od zhora dolů po celým games (zvlášť, pokud si tu hru ani nehrál). Já osobně bych half life 2 dal tak 3/10, ale když tomu recenzenti dávali 10/10, taky sem do nich npčoval a nemlel něco o tom jak to nepřekousnu. Pochop, že tady je každýmu jedno co kdo překousne nebo ne. Možná tě partička tvých boys poplácá po zádech, jak si se zase pěkně vblil do diskuze, ale rozhodně kvůli tomu nikdo z recenzentů páchat sebevraždu nebude.
          • wenceslaus
            Ale tady to není ani tak jednoznačný jako u HL2.
            Například Angry Joe dal Evolve 5/10.
            • Angry Joe je otravnej. Nemam cas koukat na 2 hodiny kecu nejakyho radoby angry debilka v obleku supermana.
              • wenceslaus

                Reakce na příspěvek:

                Do toho tě nikdo nenutí, ale furt je to jeden z nejpopulárnější recenzentů.
          • kdyz vysel half life, tak tys jeste nebyl na svete,,,tos potom nemohl pycovat
    • Je treba se jit lecit! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit